Şimdi Ara

Ipad Air 3 kılıf

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Orijinal ürün olan SmartCover kasayı korumadığı için alternatif ürünlere yönelmem gerekiyor. Siz neler kullanıyorsunuz? Memnun olduğunuz ürünleri paylaşabilir misiniz?

• Hocam Türkiye’de Kılıf Bulmak İmkansız Gibi Bir Şey, Ben 10,5 İnç Pro İçin Aliexpressten Aldığım Kılıfı Kullanıyorum Gayet Güzel Koruyor Ama Cihazı Ağırlaştırıyor. Ali’de Bunun Gibi Birçok Ürün Mevcut İsterseniz Bakabilirsiniz.

Ipad Air 3 kılıf

Ipad Air 3 kılıf

• Targus olabilir . Askeri standartta carpma dusmeleri destekleyen protek veya versavu modellerine bakabilirsiniz. Bir kere parayi vereyim, kafam rahat olsun diyorsaniz tavsiye ederim.

Bir de logitechin klavyeli kiliflari var, fiyatlari asiri yuksek bence ama degerlendirilebilir
  • https://urun.n11.com/canta-kilif-aski/ipad-air-3-105-2019-ipad-pro-105-2017-kilif-silikon-parlak-P289458825

Ön cam ve kılıf aldım

Ön cam inanılmaz tam oturuyor zerre boşluk yok birebir orijinal yapmışlar. Kılıf ta bu paraya süper köşeleri yanları çok iyi koruyor biraz etli öyle ince slikon degil,kalın silikon

50tl ye sonuna kdr hakediyor
  • Ben iPad Pro 11 e uag kılıf aldım çok güzel ve kafam rahat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardu06 -- 9 Ekim 2019; 19:17:34 >
  • Ipad Air 3 kılıfIpad Air 3 kılıf

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.