Şimdi Ara

iPad 2 / 3 Lifeproof nüüd su geçirmez kılıf

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Su geçirmez iPhone kılıflarında tüm dünyada en dikkat çeken ürün olarak öne çıkan ve özellikleri bakımından muadili bulunmayan LifeProof iPhone 4 ve iPhone 4S su geçirmez kılıflarından sonra LifeProof Nüüd iPad su geçirmez kılıfları ile karşınızda. Son derece kaliteli malzemeden üretilmiş olan LifeProof Nüüd aynı zamanda tasarımı, özellikleri ile de hayli dikkat çekecek bir ürün. LifeProof Nüüd iPad Case, su, toz, çamur vb. olumsuzluklardan etkilenmediği gibi düşmelere karşı da iPad'inize üstün koruma sağlayan bir ürün. Dokunmatik hassasiyetine olumsuz hiç bir etkisi olmayan ürün yazın havuzda, denizde, kışın kar ve yağmurda dış etkenlerden herhangi bir zarar görmeksizin iPad'inizi kullanmanızı sağlıyor

LifeProof Nüüd, patent bekleyen ses geliştirme sistemi ile sesi en doygun ve kaliteli bir şekilde sunmak için tasarlanmış. iPad'inizin yan düğmelerine tam ve sorunsuz erişim sağlayan LifeProof Nüüd özellikleri ile rakipsiz bir koruma sağlıyor.

LifeProof Nüüd WaterProof iPad Case olarak lanse edilen ürünün aynı zamanda ek bir çok aksesuarı da bulunuyor. Ayrı bir ürün olarak sunulan ve LifeProof Nüüd'e özel olarak üretilmiş Dock'u ile de iPad'inizin kullanımını kolaylaştıran, okuma ve izleme modu olarak ayarlanabilir Dock'u da en azından ürünün kendisi kadar iddialı. İlginç bir tanıtım filmi çekilen LifeProof Nüüd iPad su geçirmez kılıfı çok yakında satışta. iPad 2 ve iPad 3 için tam uyumlu olan LifeProof Nüüd 159.99$ fiyatla tüm Avrupa Amerika'ya ücretsiz kargo şeklinde bu sayfada sunuluyor.

Ürün çok yakında Türkiye'dewww.trendbi.com 'da de satışa sunulacak

• quote:

LifeProof Nüüd 159.99$ fiyatla tüm Avrupa Amerika'ya ücretsiz kargo şeklinde bu sayfada sunuluyor.

valla üstüne 40 dolar daha ekler Nexus 7 alırım, ipadim bozulursa diye yedekde durur :)

şaka bir yana, o ne yahu tablet fiyatına kılıf yapmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi what_tha -- 30 Ağustos 2012; 0:46:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

quote:

LifeProof Nüüd 159.99$ fiyatla tüm Avrupa Amerika'ya ücretsiz kargo şeklinde bu sayfada sunuluyor.

valla üstüne 40 dolar daha ekler Nexus 7 alırım, ipadim bozulursa diye yedekde durur :)

şaka bir yana, o ne yahu tablet fiyatına kılıf yapmışlar

Açık alanda kullanan çok insan var. Özel siparişle buna benzer bir kılıf getiriyordum lifedge case isminde, daha dayanıklı ve epey sattım. Biz hep evimizde ofisimizde kullandığımız için yağmurda çamurda niye ipadi açim diye düşünüyoruz. Gelişen teknolojiyle spesifik cihazların çoğu kumanda olarak ipad kullanıyor sahada. Aynı zamanda darbeye karşı da koruduğu için tercih ediliyor. Rejide bile ipad var. ışık sistemleri, yatlarda, fabrikalarda hep kumanda olmuş ipad. yakın zamanda plasiyerlerde de göreceğiz... daha uzak zamanda da sanırım arabaya binip ipadle süreriz diye düşünüyorum:)

• Hadi tutki parayı verdik ama ipad'inden bir estetiği var o kılıfda beraber kütük gibi olur bence yani cok spesifik bir kullanımın oksa bence kullanışlı bir kılıf değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.