Şimdi Ara

İP sini bildiğim bir bilgisayara netten nasil giriş yaparım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İP sini bildiğim bir bilgisayara netten nasil giriş yaparım

• bence hiç ipleme bosver napıcan elalemin bilgisayarında
  • intikam:))
  • kötü niyet.
  • kitra'dan güzel bir soru gelmiş.ama niyeti kötü olmasa daha iyi olur du.bu sorunun cevabı banada lazım.niye diye sorarsanız işyerinde kullandığım pc ye evdeki pden dosya alışverişi yapmam lazım da.kötü bir niyetim yok yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkalkan -- 27 Eylül 2004, 12:07:42 >
  • malkan o zaman rmote administrator programını kullan her ıkı tarafada kurucaksın ıp lerını verıceksın ıkısınede her makıneeye kendı ustunden yapman lazım
    sonra bırbırlerının lıstelerıne ıkısınıde eklıceksın sıfreyıde koyucaksın seden baska kımse baglanamayacak ve kotu amaclı hacklenemeyecek
    bunun baska yontemlerıde var tabıı ama o yontemlerı anlatırsak o zaman kotu nıyetlı kullanabılırısın madem nıyetın ıyı bunu kullan
    yada ıkısındede xp varsa zaten xp nın uzakdan yardım cagrısı mevcut
  • mkalkan, sen sorununu bir ftp server ile çözersin. kullanıcı adı/şifresi olur ve güvenli olur.
  • Arkadaşlar eteş düştüğü yeri yakar bize yapılan kötülük cevapsızmı kalsın?
  • işletim sistemi xp ise; uzak masaustu kullanabilirsin. baglanacagın makinada bir kullanıcı tanımlayıp, uzak masaustu için yetki verirsin
    donatılar iletişimde var. ii bir password vermeyi unutma.
    diğer işletim sistemleri içinde en kolayı remote admin tarzı programlar kullanmak. ama tawsiyem asla ftp kullanımına girme. profesyonel bi dunya programda olsa ayarlarını ii yapamazsan şifrelerin ve bilgisayarın herkese açık olmuş olur. kaş yapam derken goz çıkarırsın.
    haa bide xp de sp2 yuklediysen guvenlik duvarı ayarlarını bi kontrol et. soona baalanamama sorunların olmasın. kolay gele
  • uzak masaüstü bağlantısına gir ip yi yaz ve gireceğin bilgisayarın kullanıcı ismini bilmem veya tahmin etmen gerekiyor çoğu şifre vermez o yüzden kolay olur. ya da trojan türü programlarlada olur oda olmassa paylaşım açıklarındanda girebilirsin 35000 kapı var seç birini kolay gele
  • Buradan bu dosyayı indir gerisini sen kendin hallet..Prorat
  • ESSENTIAL NET TOOLS.
    www.tamasoft.com yeterli olur mu?
  • Gayet legal yollarla bu işi halletmeniz mümkün. Sanırım şu sıralar başı çeken:http://www.gotomypc.com bi göz at.

quote:

Orjinalden alıntı: mkalkan

kitra'dan güzel bir soru gelmiş.ama niyeti kötü olmasa daha iyi olur du.bu sorunun cevabı banada lazım.niye diye sorarsanız işyerinde kullandığım pc ye evdeki pden dosya alışverişi yapmam lazım da.kötü bir niyetim yok yani

• intikam ateşi hee
  • quote:

Orjinalden alıntı: ewelfener

intikam ateşi hee

Başka ne olabilirki zaten..
  • şu essentel net tolsu bi çalıştıramadım 2 yerden alşdım açılmıyo yaa
  • Vaay. Forumda ne kötü niyetliler varmış...
  • kötü niyeti de yakalayan program varmıdır artık niyet firewall leride lazım be kardeşler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.