Şimdi Ara

IP NO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
13.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler IP numarası değişiyor diye duydum acaba bu mümkün mü? yardımcı olursanız sevinirim. bi site beni banlamış. hiç giremiyecem gözüküyo acaba bu olayı nasıl halledebelirim yardımcı olursanız sevinirim byeee

• Arkadaşım sana göre en iyi çözüm Steganos Internet Anonym Pro 7 ip numaranı değiştirir. Güzel bir ara yüze de sahip. googledan aratırsın
  • modeminin elektrgini kes tekrar ver.. olmassa bunu bir kac defa daha yap cünki bazen ayni IP yi aliyor elektrigini kesip versende. ama IPnumaran sabit yani statik ise degisemessin :) bunun icinde cözüm olarak proxy kullana bilirsin sabit IP li isen !
  • teşekkür ederim yardımlarınız için daha fazla alternatif sunabilirseniz sevinirim.kolay gele
  • adsl kullanıyorsan ve statik ip almadıysan tt'den. modemi her yeniden başlattığında (yani arkadaşın dediği gibi elektrik bağlantısını kesip tekrar verdiğinde yada reboot ettiğinde) çoğu zaman farklı bir ip alır. ayrıca internet explorer özelliklerinden cookieleri silmen gerekebilir. bunuda tavsiye ederim. kolay gelsin
  • aRKADAŞLAR dedimya en iyi profesyonel çözzüm

Steganos Internet Anonym Pro 7
  • quote:

Orjinalden alıntı: KCH

aRKADAŞLAR dedimya en iyi profesyonel çözzüm

arkadaşım kesin olarak değiştiriyomu bu senin dediğin program statik ıp'de olsa? bu program free'mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gslisemih -- 6 Ağustos 2005, 15:21:08 >
  • modem yeniden başlamadan ip nasıl değişir. bu olabiliyor mu yani? Biraz açarmısın? faydalı bir program olduğuna herkes ikna olur belki..
  • aRKADAŞLAR BEN ZATEN BU PROGRAMI KULLANIIYORUM.
    1 HAFTALIK DENEME SÜRÜMÜ AMA İNTERNETTEN CRACK İ WAR.. ARARSINIZ
    KESİN OLARAK BELİRLİ ZAMANLARDA İP NUMARANI DEĞİŞTİRİYOR.
    adresi:
    ftp://www.steganos.com/software/siapro7int.exe

• teşekkür ederim yardımlarınız için. yani statik ıp de olsa değişiyo demekki ıp numarası çok teşekkür ederim arkadaşlar kolay gele
  • Önrmli değil arkadaşlar
    Bilgi paylaştıkça açılır !!!!

• arkadaşım bu programı nasıl kullanacağım indirdim şu an
  • Yapmanız gereken programda active yazan yere bas o kadar. senin ip numaran her saniye değişir. eğer daha az sıklıkla ip nin değişmesini istiyorsan oradan ayarları yaparsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazydevil1907

ftp://www.steganos.com/software/siapro7int.exe bunu kurarsan deişir

zaten bu programı ben werdim !!!
    lütfen formu iyi okuyun

• dikkat dikkat bu bir yardım çağrısıdır stop. WAN IP adresimi nasıl değiştirebilirim? stop
    tabi modemi açıp kapamadan stop şu topic e bi bakın ne olur stop
    http://forum.donanimhaber.com/m_3660195/tm.htm
    allah rızası için stopstop

• ftp://www.steganos.com/software/siapro7int.exe bu adresten programı indir. bi dene
  • söylenen programı denedim ama pek bir performans alamadım
    kullanımı hakkında biraz yardım edebilirmisiniz
  • Kullanımında hiç bi zorluk yok. sadece program açılınca active butonuna bas. program dünyanın hertarafındaki ip numaralarını tarar ve senin ip numaran hep deiğişir.
  • benim modemim Zyxel 660R acaba programın WAN IP yi değiştirmesine engel mi oluyor
    Birde ben sürekli ip adresinin değişmesini de istemiyorum. sadece RAPİD denen beladan kurtulmak istiyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.