Şimdi Ara

İP kamera wanscam hw0027 wifi kurulumu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • WANSCAM HW0027 İP KAMERA ALDIM, WİFİ BAĞLANTISINI GÖRÜYOR FAKAT NETE GİRMİYOR.
    Sadece ethernet üzerinden internete girebiliyorum. Telefondan android üzerinde ve pc den bağlanabiliryorum sadece ethernet interneti ile... wifi yi görüyor bağlanıyor succesfull diyor fakat wifi den internete bağlanmıyor
    Bilgisi olan yardimci olur mu?

ürün linki:https://www.youtube.com/watch?v=xs0rhyVV7Pw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atayahya -- 12 Ağustos 2017; 20:38:53 >

• güncel
  • Ürünü wifi kaydının yaptıktan sonra yeniden başlamasini için beklemediğimden dolayı wifi ile çalışmıyordu, uzun uğraşlar sonucu buldum . wifi ile satibil çalışmaktadır.
  • Hocam selamlar,

Bende aynı modelden yazın 2 adet almıştım. Kurulumda bir sorunla karşılaşmadım, bu zamana kadar da büyük bir problem çıkarmadı. Wi-fi sinyali alabilme gücü beklediğimden bile iyi çıktı diyebilirim. Size birkaç sorum olacak.

1. Kameralar üzerine microSD card takarak kayıt yapmayı denediniz mi?

2. Aynı üründen bir tane daha almak istiyorum ama gördüğüm kadarıyla hiçbir yerde kalmamış gibi. Bana önereceğiniz halen satış yaptığını bildiğiniz bir satıcı var mı?

3. Kendi yazılımı olan E-view dışında daha düzgün bir yazılım yükleyip takip şansımız var mı? (ios ve PC için)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.