Şimdi Ara

ios7 wifi üzerinden video izleme sorunu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
4
Favori
16.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Youtube ve Facebook yeni güncellemeler yayınladı maalesef onlar da çare olmadı sorun devam ediyor hala

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Sayın Ad Soyad;

IOS 7 ile alakalı durum bilgimiz dahilindedir. Kısa süre içinde çözüm, mail yoluyla sizinle paylaşılacaktır. Bu nedenle ilerleyen günlerde mail adresinizi kontrol etmenizi rica ederiz. Bu süreçte Apple Stora'dan ücretsiz indirebileceğiniz "Puffin Web Browser" ile videoları oynatabilirsiniz. "

Şeklinde bir mail geldi.uğraşıyorlardır inşallah.siz de mail atın ellerini çabuk tutsunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tropfen T kullanıcısına yanıt
    Bana otomatik olarak herkese yollanandan başka bir mail yollamadılar. Bir gelişme olunca buraya yine yazarsan çok sevinirim hocam.

• arkadaşlar apple yapmış olduğu güncelleme sonucu video oynatmama problemi ortaya çıktı apple konuyla ilgili hiç bir şey yapmıyor zyxel firmasını aradım konu üzerinde inceleme yaptıkları ve yeni bir yazılım geliştirdiklerini ( aslında bunu apple' ın yapması gerekiyor ) ve test aşamasında olduğunu söylediler kendilerine mail atan yada çağrı kaydı açtıran müşterilerine mail aadreslerini kontrol etmesi önümüzdeki hafta içerisinde yeni yazılımı paylaşacaklarını söylediler birde geçici olarak bu süre zarfında apple storeden ücretsiz olarak indirilebilinen " puffin web browser" programını kullanabileceğimi söylediler şuan u web tarayıcı ile sorunsuz olarak video oynatabiliyorum konuya apple dan daha çok özen gösteren zyxel firmasına teşekkür ederim. yazılım çıktığında test edip burada paylaşacağım.
  • laxi L kullanıcısına yanıt
    Olumlu haberler bekliyoruz hocam. Her gün zyxel'in web sitesine ya da modem arayüzüne girip güncellme var mı diye kontrol etmekten helak oldum resmen.

• hocam geçici olarak puffin web tarayıcı kullanarak sorun çözülüyor zyxel firması yeni yzılımı çıkarttığında mail ile bilgi verecekmiş ftp.zyxel.com.tr adresine de yeni yazılımı ekleyecekmiş yeni yazılım geldiğinde önce test edip sonra burada paylaşacağım.
  • Ben de beklemedeyim.

• Bu sorun arada bende de oluyor ama kendisi geçiyor kalıcı olarak kalmadı hiç.

• Safariden acinca problem olmuyor :))

• Bi gelisme varmi arkadaslar bana geri donen fln olmadi sorun devam ediyor

• Bu problem bende de var iki iphone 5 ilede video izleyemiyoruz ne kadar sacma bir sorun ya bu boyle nasil modem uretiyorsunuz siz sacmaliga bak. Zyxel modem cok alirim bundan sonra degistirirsem beklesinler daha.

• Merhaba,

Bugün veya yarın yeni fw yayınlanacak bilgisini bugün telefon ile aldım. Yazılım yurtdışından firmaya ulaşmış, şu an test aşamasındalarmış. Yeni fw ile tüm sorunları çözeceklerini idda ediyorlar. Beklemedeyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sSPAM.

Bu problem bende de var iki iphone 5 ilede video izleyemiyoruz ne kadar sacma bir sorun ya bu boyle nasil modem uretiyorsunuz siz sacmaliga bak. Zyxel modem cok alirim bundan sonra degistirirsem beklesinler daha.

arkadaş konuyu ya okumadın yada karalama yapmaya çalışıyorsun herhalde, sorun modem kaynaklı değil IOS.7 yüklemeden önce modemde sorunsuz olarak izliyorduk IOS.7 yükledikten sonra videolar açılamaz oldu çözüm getirmesi gereken apple fakat muhattab bulamıyoruz bizde modem firmasına yüklendik onlarda konuyu dikkate aldılar incelemeye başladılar dün tekrar zyxel çağrı merkezi ile görüştüm yazılım gelmiş sorun giderilmiş fakat yeni yazılım testleri devam ediyormuş bir iki güne kadar yeni yazılımı paylaşacaklarmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: laxi

quote:

Orijinalden alıntı: sSPAM.

Bu problem bende de var iki iphone 5 ilede video izleyemiyoruz ne kadar sacma bir sorun ya bu boyle nasil modem uretiyorsunuz siz sacmaliga bak. Zyxel modem cok alirim bundan sonra degistirirsem beklesinler daha.

arkadaş konuyu ya okumadın yada karalama yapmaya çalışıyorsun herhalde, sorun modem kaynaklı değil IOS.7 yüklemeden önce modemde sorunsuz olarak izliyorduk IOS.7 yükledikten sonra videolar açılamaz oldu çözüm getirmesi gereken apple fakat muhattab bulamıyoruz bizde modem firmasına yüklendik onlarda konuyu dikkate aldılar incelemeye başladılar dün tekrar zyxel çağrı merkezi ile görüştüm yazılım gelmiş sorun giderilmiş fakat yeni yazılım testleri devam ediyormuş bir iki güne kadar yeni yazılımı paylaşacaklarmış.

Ne karalamasi yahu ne diyosun sen ? Babam airtiesin sahibi mi karaliycam ben zxyel i ? Troll musun nesin ? Diger evde arkadaslarimin evinde baska heryerde ben cattir cattir izliyorum videolarimi ? Eeeee o zaman ben neye laf edicem zxyel e ??? Asil sen zxyel servisi misin ? Zxyel distirubutoru musun ne bu atesin ??

• quote:

Orijinalden alıntı: laxi

arkadaşlar apple yapmış olduğu güncelleme sonucu video oynatmama problemi ortaya çıktı apple konuyla ilgili hiç bir şey yapmıyor zyxel firmasını aradım konu üzerinde inceleme yaptıkları ve yeni bir yazılım geliştirdiklerini ( aslında bunu apple' ın yapması gerekiyor ) ve test aşamasında olduğunu söylediler kendilerine mail atan yada çağrı kaydı açtıran müşterilerine mail aadreslerini kontrol etmesi önümüzdeki hafta içerisinde yeni yazılımı paylaşacaklarını söylediler birde geçici olarak bu süre zarfında apple storeden ücretsiz olarak indirilebilinen " puffin web browser" programını kullanabileceğimi söylediler şuan u web tarayıcı ile sorunsuz olarak video oynatabiliyorum konuya apple dan daha çok özen gösteren zyxel firmasına teşekkür ederim. yazılım çıktığında test edip burada paylaşacağım.

Burada da toz kondurmamissin hayirdir kardes fandroidler ifan lardan sonra turunun tek ornegi zyxelfan mi olmaya karar verdin ? Senin bir baglantin olmasa zyxel le boyle davranmazsin. Sirket sahibi amcan dayin falansa soyle su aptsl ismide degistirsinler bir zahmet. Issizlik basa bela... Baskalarina camur atmaya calismak iftira etmek baska bir bela.

• sen önce yukarıda yazılanları oku ondan sonra cevap yaz okuduğunu anlamayan birisine cevap yazmayacağım.
  • Yazılım sektöründe uzun yıllar özellikle web protokolleri üzerinde geliştirme yapan biri olarak yorumum buradaki sorunun ilgilisi kesinlikle Zyxel firmasıdır. Protokollerinde eksiklikler bulunmaktadır. Ancak Apple firmasının da günümüzde popüler olarak kullanılan tüm modemlerle cihazını, yazılımını test etmesi ve ilgili kişilere test sonuçlarını paylaşması gerekirdi. En azından test mühendislik standartları bunu gerektirir. Burada önemli olan karşınızda bir ilgili bulabilmektir. Zyxel firması da konuya kayıtsız kalmamış ve hemen çözüm üretmiştir. Zira şu anda güncel fw yayınlandı. Sorunun çözüldüğünü umuyorum ve gereksiz gerginliklerin anlamsız olduğunu düşünüyorum. Hepiniz sevgi ile kalın ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kewerme -- 2 Ekim 2013; 16:42:56 >
  • Gözümüz aydın arkadaşlar güncellenmeyi yayınladılar sonunda, derdimize derman olur inşallah :)
  • ZyXEL CSO_L1 <ZyXELCSO_L1@zyxel.com.tr>
    17:36 (30 dakika önce)

Kime:
    Değerli Müşterimiz;

Aşağıdaki linkten indireceğiniz yeni yazılımı ekteki dokümandaki yönlendirmeyi izleyerek modeminize kurabilirsiniz. Bu işlemden sonra IOS 7 Safari Browser ile ilgili video oynatamama sorunu ortadan kalkacaktır.

ftp://ftp.zyxel.com.tr/ZyXEL_URUNLERI/MODEMLER/VDSL_MODEMLER/VMG3312-B10A/Firmware/TTNET/100AAEF0D10.bin

CSO / L1

ZyXEL İletişim Teknolojileri A.Ş.

Kaptanpaşa Mh. Ortadoğu Plaza

N:73/13 Kat:6 Okmeydanı-Şişli 34384 İstanbul

Tel: 444 1 150, Fax: 212 2202526

www.zyxel.com.tr

• Sorun giderilmiş

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.