Şimdi Ara

iOS Uygulamalarım - Yeni Uygulama Geldi (Destekleriniz Önemli) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
1.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: straptezlo

iPhone cihazım yok ama alınca indireceğim ilk uygulama olacak. Çok başarılı tebrik ederim.

Teşekkürler hocam.
  • Hocam uygulamayı denemedim ama tebrik ederim. Uygulamyı yükleyince mesaj atarım. Bu arada size 3 sorum var, ben de uygulama yazmaya başlamak istiyorum, bunun için ve garegeband için i5'li Mac Mini yeterli olur mu? Sanırım XCode kullanıyorsunuz, kaç ayda öğrenip program yazabilecek hale gelirim? Uygulamayı App Store'a eklerken para ödediniz mi (yıllık ücret var diye biliyorum)?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Infinitum -- 30 Eylül 2014; 17:52:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infinitum

Hocam uygulamayı denemedim ama tebrik ederim. Uygulamyı yükleyince mesaj atarım. Bu arada size 3 sorum var, ben de uygulama yazmaya başlamak istiyorum, bunun için ve garegeband için i5'li Mac Mini yeterli olur mu? Sanırım XCode kullanıyorsunuz, kaç ayda öğrenip program yazabilecek hale gelirim? Uygulamayı App Store'a eklerken para ödediniz mi (yıllık ücret var diye biliyorum)?

Yıllık 250 TL civarı bir şey ödüyorsun. Ben Temmuz'da başladım, araştırdım öğrendim. Türkçe kaynak neredeyse yok dostum. i5'li mac mini yeterli olur. Sıkıntı yaşamazsın bu konuda. YouTube'da vs çok video anlatımları var. Pratik yaparak bol bol öğrenebilirsin. Sakın Türkçe yazılmış kitap ve dersleri alma. Hiç bir şey katmıyorlar.

• tamdestek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tebrikler başarılarınızın devamını dilerim bir dev. olarak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İplenmemekten Bıkan Adam

Tebrikler başarılarınızın devamını dilerim bir dev. olarak.

Teşekkürler hocam.
    Yeni uygulamalar yolda.

• Yolun açık olsun hocam.emeğinin karşılığını alırsın inşallah indiriyorum hemen güzele benziyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: starnebula01

Yolun açık olsun hocam.emeğinin karşılığını alırsın inşallah indiriyorum hemen güzele benziyor :)

Teşekkürler, umarım öyle olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: MuratbanK

Şüphesiz ki iOS 7 kütüphanesini kuklanıyorsun. Lakin uygulamalarını en az 5.1.1 de destekleyecek şekilde çıkartmanı öneriyorum. Böylece daha fazla kitleye ulaşabilirsin.

6 desen anlayacam da 5 ne oluyor? 5 destekleyen aygıtların hepsi ipad 1 hariç 6 da destekliyor.

• 7.0 ile indiremiyorum, üst sürümler istiyor, lütfen ilgilenir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rikudou -- 30 Eylül 2014; 20:53:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rikudou

7.0 ile indiremiyorum, üst sürümler istiyor, lütfen ilgilenir misiniz?

7.1 ve üstü destekliyor hocam uygulama. Bunu güncelleme yaptığımda halletmeye çalışacağım.

• Uygulamayı indirdim gayet şık duruyor tasarım vs. Yanlız anasayfada değişen haberler biranda değilde sağdan sola doğru kayarak değişse daha hoş durur :) veya biz kaydırsak sadece bir öneri :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Recharged

quote:

Orijinalden alıntı: Rikudou

7.0 ile indiremiyorum, üst sürümler istiyor, lütfen ilgilenir misiniz?

7.1 ve üstü destekliyor hocam uygulama. Bunu güncelleme yaptığımda halletmeye çalışacağım.

Öyle ama birçok insan benim gibi geçmiş sürümleri JB' li olarak kullanıyor, güncellemeyi bekliyorum o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: starnebula01

Uygulamayı indirdim gayet şık duruyor tasarım vs. Yanlız anasayfada değişen haberler biranda değilde sağdan sola doğru kayarak değişse daha hoş durur :) veya biz kaydırsak sadece bir öneri :)

Dikkate alacağım hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

Orijinalden alıntı: MuratbanK

Şüphesiz ki iOS 7 kütüphanesini kuklanıyorsun. Lakin uygulamalarını en az 5.1.1 de destekleyecek şekilde çıkartmanı öneriyorum. Böylece daha fazla kitleye ulaşabilirsin.

6 desen anlayacam da 5 ne oluyor? 5 destekleyen aygıtların hepsi ipad 1 hariç 6 da destekliyor.

6 destekleyen her cihaz 6'da mı? Nice iPhone 4 sahipleri var ki uygulamalar iOS 5.1.1'i desteklese shsh kaydıyla anında 5.1.1'e döner. iPhone 4S sahibi olup da iOS 5'te kalanların sayısı az da olsa var.
    Zaten iOS 5.11 ile iOS 6.1.x arasında da ahım şahım farklar yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 6 kullanan bir arkadaş görüntü atabilir mi acaba ? Nasıl duruyor merak ettim. Ona göre düzenlemeler yapalım. Çözünürlük kısmında.
  • Eline sağlık güzel düşünmüşsün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İçen Arı

Eline sağlık güzel düşünmüşsün.

Teşekkür ederim.
  • Hocam uygulamanızı çok beğendim ancak tek bir şey dikkatimi çekti. Haberleri okurken sadece yazının kayması ve resmin sabit kalması çok rahatsız edici. Göz odağından uzak kalıyor yazılar ve okuma zorlaşabiliyor. Bunun dışında harika başarınızın devamını dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: naughtydog tlounc

Hocam uygulamanızı çok beğendim ancak tek bir şey dikkatimi çekti. Haberleri okurken sadece yazının kayması ve resmin sabit kalması çok rahatsız edici. Göz odağından uzak kalıyor yazılar ve okuma zorlaşabiliyor. Bunun dışında harika başarınızın devamını dilerim.

Uyarınızı dikkate alacağım hocam. Geniş çaplı bir güncelleme yapacağım zaten.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.