Şimdi Ara

IOS Uygulama Geliştiriciler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ios geliştiriciler için kaynak olacak aktif hiç bir Türkçe forum sayfası yok neredeyse. Geleceği Yazanlar forumunda sadece arada sırada soru-cevap muhabbeti dönüyor. Bu forumda başlık açarak sizlerin yardımıyla konuyu işe yarar hale getirebileceğimizi umuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulmel -- 10 Ağustos 2015; 9:41:04 >

• Xcode Yine Güncellendi

https://developer.apple.com/xcode/downloads/

Yanlış hatırlamıyorsam iki üç hafta önce beta 4 yayınlanmıştı. Bu sabah indirdim beta 5 i ve pek fark göremedim açıkçası. Büyük ihtimal hataları düzeltmişler. Fakat iPhone 6 'da baya bir sıkıntı çekiliyor haberiniz olsun. Örneğin Yandex çalışmıyor. Başka uygulamalarda da hatalar vermeye başladı. IDE'yi güncelleyin ama telefonunuz varsa eğer güncellememenizi tavsiye ederim.

Ayrıca xCode 7 ve sonrasında çıkacak versiyonlar için Mac bilgisayarlarınızın son sürümde olması gerekiyor.

• Udemy 'den ücretsiz türkçe Objective C ve Swift dersleri almak isteyenler bana mesaj atabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulmel -- 10 Ağustos 2015; 9:55:25 >
  • Mesajim bulunsun

Ben de 1 aydir falan objective C ile ugrasiyorum. Stanford'daki cs193p dersinin cogunu izledim, ordan ögrenmeye calisiyorum. Su anda da okulun sitesinden yayinlanan ders programlarini online olarak çekip fakulte/bölümlere ayirarak ders programi olusturmaya yardimci bir program yaziyorum. Simdilik iyi gidiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu aralar takip etmekten zevk aldığım ender sitelerden biri.

http://natashatherobot.com/

swift ile ilgili güzel şeyler bulabilirsiniz.
  • türkçe dersler için msj atın demisiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.