Şimdi Ara

IOS TeleVizyon uygulaması

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

IOS ta yayınladığımız TeleVizyon uygulamasını indirip , destek olabilir misiniz.

Teşekkürler
    https://itunes.apple.com/tr/app/televizyon-limitsiz-tv/id1214638097?l=tr&mt=8

• Merhaba.

Uygulamayı yükledim.Logosu güzel beğendim.
    Ama bazı şikayetlerim var.

-İlk önce bu "Live Streaming Example" yazan şeyi bir türlü anlamadım.Tıkladığımda alt ekran görüntüsünde çıkan durum oluşuyor.Bu bir türlü durmuyor.
    Bazen karşıma kanallar çıkıyor ama uygulamayı kapatınca bu kanallar tekrar kayboluyor.Sonra o kanalları tekrar bulmak eziyet gibi bir şey.Neden uygulamaya girince sabit bir şekilde listelenmiyor.Şu an mesela bu uygulamayı bu sabah indirdim.Karşıma o zaman 100 küsür kanal çıkmıştı.Nasıl yaptığımı hatırlamıyorum.Şu an o kanalları bulamıyorum sabahtan beri.

-Favoriye aldığımız kanalları ayrı bir bölümde göstersek iyi olur.

-Sonra arama motoru yok.Aradığım kanalı kolay bulamıyorum.

-Habertürk kanalı yok.(Yada vardır belki ben kaçırmış olabilirim)

-Bir kanala tıkladığımda üstten kanalın adı pop-up olarak açılıyor.Buna gerek yok bence.O pop-up TVnin tam üstüne gelip yarısını kaplıyor.

Yani kısaca kullanması zor.

Bir de bir sorum var.Bu uygulamaya istenilen her kanalı yükleyip izleyebiliyor muyuz?Nasıl yapıldığını bilmiyorum ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vega

Merhaba.

-İlk önce bu "Live Streaming Example" yazan şeyi bir türlü anlamadım.Tıkladığımda alt ekran görüntüsünde çıkan durum oluşuyor.Bu bir türlü durmuyor.
    Bazen karşıma kanallar çıkıyor ama uygulamayı kapatınca bu kanallar tekrar kayboluyor.Sonra o kanalları tekrar bulmak eziyet gibi bir şey.Neden uygulamaya girince sabit bir şekilde listelenmiyor.Şu an mesela bu uygulamayı bu sabah indirdim.Karşıma o zaman 100 küsür kanal çıkmıştı.Nasıl yaptığımı hatırlamıyorum.Şu an o kanalları bulamıyorum sabahtan beri.

-Bir kanala tıkladığımda üstten kanalın adı pop-up olarak açılıyor.Buna gerek yok bence.O pop-up TVnin tam üstüne gelip yarısını kaplıyor.

Bir de bir sorum var.Bu uygulamaya istenilen her kanalı yükleyip izleyebiliyor muyuz?Nasıl yapıldığını bilmiyorum ama.

Merhaba,

Öncelikle uygulamayı inceleyip yorumladığınız için teşekkür ederiz.

Yorumlarınızla daha kullanışlı bir uygulama ortaya çıkacaktır. Maddelere ayrı ayrı yorumlarımızı mavi renk ile belirttik. Bazıları apple ın kuralları sebebiyle , bazı konular da bizim hatalarımız sebebiyle oluşmuş görünüyor.

Uygulamanın yeni versiyonlarda güzel bir hale gelmesi için çalışıyoruz. Belirttiğimiz açıklamalara istinaden uygulayı tekrar kullanıp yorumlarsanız çok seviniriz.

Kolay gelsin

Merhaba.

//Apple uygulamayı kanallara ait telif hakları sebebiyle defalarca geri çevirdiğinden, örnek bir yayın bularak apple store a bu görüntü ile gönderebildik. Bu sadece örnek bir kayıttır ve satır üzerinde parmağınızı kaldırmadan, tıpkı klasik bir mesaj siliyormuş gibi sola doğru kaydırarak silebilirsiniz.

//Uygulamada sizin oluşturduğunuz favori listeniz(ilk bu liste karşınıza çıkar) - Bizim hazırladığımız hazır kanalların olduğu(sürekli güncellenen) bir liste - Youtube kanallarının olduğu 10 a yakın liste var.Uygulama ilk açıldığında favori listeniz ekrana gelir. Daha sonra yukarıdaki yayınların gösterildiği, videonun oynatıldığı alanda parmağınızı kaldırmadan sağa doğru kaydırırsanız hazır kanal ve youtube listelerine kolayca ulaşabilirsiniz. Eğer telefonu yan çevirirseniz görüntü tam ekran olur ve bu sırada sağa doğru ekranda parmağınızı kaydırırsanız bulunduğunuz liste içindeki kanallar içinde gezebilirsiniz.

//İlk uygulama açıldığında favori kanallarınız gelir. Sizin favorilerinize eklediğiniz kanallardan oluşur ve ekleme çıkarma yapılabilir.

//Yeni versiyonda bu yapılacak. Şu anda yok.

//Edit : Eklendi

//Bu birçok insanı rahatsız etti.Yeni versiyonda bu olmayacak.

//Bulduğunuz linkleri sağ üstteki “+” ikonuna tıklayarak gerekli bilgileri doldurduktan sonra ekleyebilirsiniz. İlk açılan ekrandaki favorileriniz listesine eklenecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi namecity -- 9 Kasım 2017; 10:22:23 >

• Yeni versiyon yayınlandı.
    -Kanal listesinde arama eklendi.
    -Rahatsız edici kanal uyarı mesajı kaldırıldı.
    -İlk açılışta kullanım klavuzu eklendi.
    -Yeni kanallar eklendi.
    -Bazı hatalar giderildi.
  • Uygulamayı çok beğendim.
    Sadece şu konuda acemilik yaşıyorum. Başka Ip kanalları eklemede gayet acemilik yaşıyorum. Yeni kanal nasıl eklenir.?
  • Yeni sürümü yükledim.
    Öncelikle iPhone 5s iOS 10.3.3 kullanıyorum

Son sürümde çökme var.Dün uygulamayı denediğimde 4-5 kez çöktü.
    Eğer mümkünse alt linkte ki kanalı da uygulamaya ekleyebilir misiniz?Ben nasıl yapıldığını bilmiyorum.

http://www.bolukoroglu.com/

Teşekkürler
  • quote:

Yeni sürümü yükledim.
    Öncelikle iPhone 5s iOS 10.3.3 kullanıyorum

Son sürümde çökme var.Dün uygulamayı denediğimde 4-5 kez çöktü.
    Eğer mümkünse alt linkte ki kanalı da uygulamaya ekleyebilir misiniz?Ben nasıl yapıldığını bilmiyorum.

http://www.bolukoroglu.com/

Teşekkürler

Bende iki telefon var.Yeni sürümü iphone 5s te deneyeceğim.Hangi işlemi yaparken çöktüğünü belirtebilirsen deneyebilirim.Eğer yanlış ip tv linki eklersen patlıyor olabilir.

Ben Köroğlu Tv yi ekledim.İyi seyirler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ronin1453

Uygulamayı çok beğendim.
    Sadece şu konuda acemilik yaşıyorum. Başka Ip kanalları eklemede gayet acemilik yaşıyorum. Yeni kanal nasıl eklenir.?

Beğenmenize sevindim :).

Kanal eklerken en önemlisi bulduğunuz linkin çalışır durumda olması.Test için VLC kullanabilirsiniz.Aşağıda ekran görüntüleri ile Köroğlu tv nasıl eklenir onu göstereceğim.

İlk önce kanal ekleme ekranını açıyoruz.

Daha sonra aşağıdaki gibi ilgili alanları dolduruyoruz.En önemlisi çalışan bir linki "Bağlantı Adresi" kısmına yazıyoruz.

Ekle butonuna bastıktan sonra, eklediğimiz uygulama ilk açılışta gelen Favori listemizde en altta görebiliriz.

Umarım yeterli olmuştur bu açıklama.

• Merhaba.

Çökme sorunu bazen kanal araması yaparken bazen sağdan sola kaydırırken oluyor.
    Benim iPhone Analiz verilerim açık.Çökme verilerinin sanırım size yani uygulamanın geliştiricisinede gitmesi lazım.

Bunun dışında iki önerim var.

-Favoriye aldığımız kanalların sıralamasını sanırım değiştiremiyoruz. Bunların sıralamasını değiştirebilsek iyi olur. En çok izlediğimiz kanalı en üstte alabiliriz.

-Bir kanalı iki kere favoriye kaydettmişim farketmeden. Birini sildim.Bunun önlenmesi için uygulamanın uyarı vermesi ya da kanalların yanında o kanalın favoride olduğunu gösteren bir işaret konulabilir.

Son olarak da Köroğlu Tv yi eklediğiniz için teşekkürler. Fakat benim merak ettiğim bu TV kanallarınını izleyebilmek için gerekli olan bağlantı adreslerini siz nereden buluyorsunuz?
  • quote:

Merhaba.

Çökme sorunu bazen kanal araması yaparken bazen sağdan sola kaydırırken oluyor.
    Benim iPhone Analiz verilerim açık.Çökme verilerinin sanırım size yani uygulamanın geliştiricisinede gitmesi lazım.

Bunun dışında iki önerim var.

-Favoriye aldığımız kanalların sıralamasını sanırım değiştiremiyoruz. Bunların sıralamasını değiştirebilsek iyi olur. En çok izlediğimiz kanalı en üstte alabiliriz.

-Bir kanalı iki kere favoriye kaydettmişim farketmeden. Birini sildim.Bunun önlenmesi için uygulamanın uyarı vermesi ya da kanalların yanında o kanalın favoride olduğunu gösteren bir işaret konulabilir.

Son olarak da Köroğlu Tv yi eklediğiniz için teşekkürler. Fakat benim merak ettiğim bu TV kanallarınını izleyebilmek için gerekli olan bağlantı adreslerini siz nereden buluyorsunuz?

Merhaba,

Çökme sorunu internet ile ilgili bazı durumlarda yaşanabiliyor.Bana gelen logları inceleyeceğiz.Belki bişeyler yakalarız.

Diğer 2 önerinizi yeni versiyonlarda ekleyebiliriz.Kullanım açısından kolaylık yaratacağı kesin.
    Kullanım durumuna göre birçok güzel özellik ekleyeceğiz.Biliyorsunuzdur çok efor ve zaman gerektiren bir iş bu.
    Apple store da yorum yazarak destek olursanız seviniriz.

Köroğlu tv adresini alabilmek için browserlardaki inspect element gibi özellikler kullanılabilir.Birçok kanalın iptv adresini google da aratarak bulabilirsiniz.

Yorumlarınız için teşekkürler.

• Merhaba

Alman RTL kanalında sorun var.

Günlerdir aynı görüntüde takılı kalıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tivibu ve alt kanalları gitmiş. Uygulamayı kullanma sebebimdi.
  • Alman kanalları varmı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.