Şimdi Ara

iOS & iPadOS 14 [ANA KONU] | iOS 14.8 Yayında ! (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.976
Cevap
88
Favori
544.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İos 13teyim , yorumları gördükçe 14ü yüklemeye korkuyorum. İşin kötüsü, en geç 2 hafta içinde ios 14ü yüklemem gerekiyor. Umarım düzeltirler şu saçma sapan sorunları..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Onun sürümle alakası yok anakart arızasından dolayı olur genelde. Önceleri böyle kaptıp açmayla falan düzelir sonradan iyice artıp hiç kullanılamaz hale gelir. En sonunda da bi kapanır daha da açamazsın telefonu.

Bunları nerden biliyorsun dersen. Aynısını yaşadım eski iPhoneumla.

Umarım seninki bu nedenden dolayı değildir. Ama eğer ekran donuyor ama home tuşu çalışıyorsa, tuşlar kendi kendine basmaya başladıysa dediğim gibi seyrediyor sonra olaylar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de 11 modeli, 13 sürümünü 1 aya yakın kullanmıştım 4 saat ekran süresi veriyordu ve 2 günü rahat çıkaran; 14 ile ekran süresi 2,5 saate düştü ve 1 gün ancak çıkarmaya başladı.

• w00t. kullanıcısına yanıt

14.0.1 e geçtiğimden beri ara sıra ses tuşlarına basıyordu kendi kendine, azaltıp arttırmıyordu ama ses barı çıkıp gidiyordu, pek sıkıntı etmedim.

Dün sabah uyandım şarjdan çıkardım kullanamadım telefonu, alt kısımlara kendi kendine basıyor uygulama felan açıyordu dokunarak.

Az önce telefonu açıp herhalde bişey kaçtı içine ekrana baskı yapıyor diye düşündüm, hiçbir şey bulamadım, batarya şişik de değil. Soketler de temiz

Şuan ise sanki bi tutarsızlık var garip şeyler yapıyor ama anlık yapıp bırakıyor. Bakalım umarım elimde kalmaz.

• arkadaslar xs cihazda ekranin tamamen isigi kisiliyor durduk yere acilip kapaniyor boyle bir problem yasayan var mi? dfu ile temiz kurulum da yaptim fakat degisen bir sey olmadi.

• sahankazim kullanıcısına yanıt

ekran parlaklığı otomatikteyse az ışık olan yerlerde tamamen kısıyor bende de o şekilde x cihazımda, bu bi hata değil büyük ihtimalle şarja etkisi olsun diye yapmıştır apple

edit: durduk yere açılıp kapanması ayrı tabii bende öyle bir sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEİCO -- 6 Ekim 2020; 15:30:21 >
  • Arkadaşlar ios 14.1 kullanıyorum kapasitede normalde 30 gb kullandığım alan vardı ios 13 kullanırken, ios 14 e geçince 40 gb oldu yani 10 gb sanki doluymuş gibi oldu, bunu nasıl düzeltebilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: sahankazim

arkadaslar xs cihazda ekranin tamamen isigi kisiliyor durduk yere acilip kapaniyor boyle bir problem yasayan var mi? dfu ile temiz kurulum da yaptim fakat degisen bir sey olmadi.

Aynı sorun benim XS'de de oluyor. Ortam ışığı değişmemesine rağmen kendi kendine ekran parlaklığı kısılıp açılıyor.

Ben de DFU modda kurulum yaptım. Yazılımsal bir sorun var.

Ayrıca, ekran kapalı durumdayken telefon araması geldiğinde, bazen ekranda kabul-meşgul butonu çıkıyor, bazen de kaydırma çubuğu.

• Arkadaslar 14.2 beta2 kullanan var mi? Ozellikle xs icin soruyorum. Nasil durumlar? (Sarj cok onemli degil, performans olarak dusunun)

• erdorado kullanıcısına yanıt
    Xs max te kullaniyorum. Durumlar iyi degil. Cok cok hata var. Sarj bence iyi. Geri kalan hersey berbat.

• İOS 14.1 veya 14.2 13 Ekimde yayınlanır arkadaşlar etkinlik sonrası.

• Bu telefonu ilk aldigimda bataryasi 1.5 gun gidiyordu simdi gunde 2 kere sarja takiyorum. İos 13 sarj konusunda kesinlikle daha iyiydi

• İos 14.0.1 iphone 7 arka kamera yüksek ışıkta odaklayamıyor titreme yapıyor. Donanımsal bir arızamı acaba yeni başladı.

• taa 14 çıktığı zaman demiştim 13 ü mumla ararsınız yüklemeyin diye, herkes pişman her yerde boşsun apple boş kabul ediyor birde pil sorununu çözümü fabrika ayarıymış widgetler de açıkcası saat widgeti falan saçma zaten saat orda gözüküyor iyi ki geçmemişim iphone 7 ile 13.5 devam ediyorum 14 te iseniz adam gibi güncelleme gelmeden güncellemeyin

• Profeson kullanıcısına yanıt
    Ben geçtim iPhone 7 ile tam aksine iOS 13 rezil bi sürümdü benim için.14’ten genel olarak memnunum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • semih54gs kullanıcısına yanıt
    Şu an için ben de iOS 14’ten memnunum. iOS 13.7’deyken telefon kullanmadığım zamanlarda ısınıyordu. Şu an boştayken aşırı bir ısınma sorunu yok. Aynı zamanda gelen bazı yenilikleri de epey kullanışlı buldum. Batarya süresine gelince iOS 13’ten 14’e geçince batarya konusunda iyi veya kötü yönde bir değişiklik göremedim.

• 14.2 yi büyük ihtimal duyurudan sonra yayımlarlar.

• Bu sürümde pil sağlığını yanlış gösterme sorunu var sanırım. Her hafta yüzde 1 pil sağlığım düşüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazen frame kayıpları yaşıyorum ekranı kapatıp açınca düzeliyor. bunun bluetooth kulaklık vs. bağlantısı ile ilgili olabileceğini düşünüyorum. Var mı yaşayan?

• 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.