Şimdi Ara

iOS & iPadOS 14 [ANA KONU] | iOS 14.8 Yayında ! (204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.976
Cevap
88
Favori
544.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iOS & iPadOS 14 [ANA KONU] | iOS 14.8 Yayında !
    Arkadaşlar burayı birleştiremiyorum. Neyi yanlış yapıyorum. Acaba dosya eksik mi yüklenmiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • riveryilmaz kullanıcısına yanıt
    Ev uygulmasını kaldırmanız lazım denetim merkezinden o zaman o boşluk kalkar

• son güncelleme sonrası iyileştirilmiş pil şarjı sürekli kendi kendine aktif oluyor ben kapatıyorum kendisi bir süre sonra geri açılıyor...bu şekilde bir hata yaşayan varmı acaba ? yoksa bu özellik artık sürekli açık olacak şekilde mi ayarlandı...

bir de yerleşik uygulamalar son kaldığı yerde takılı kalıyor mesela mail uygulamasında sürekli son açtığım mail şeklinde başlıyor bir yeri düzeltirken bir yeri bozuyorlar sineye çekiyordum zamanla düzelir diyordum hataları ama 14.2 deki hatalar gerçekten can sıkıcı olmaya başladı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsliali -- 14 Kasım 2020; 21:36:32 >
    Widget’ı kaldırıp tekrar yüklemeyi denediniz mi? 14 Beta versiyonlarda vardı bu sorun, final sürüm öncesinde düzeltmişlerdi.

Ayarlar > Denetim Merkezi
    Buradan "Ev Denetimlerini Göster" seçeneğini kapatıp o kısmı kaldırabilirsiniz. Kullandığınız bir ev aksesuarı varsa eğer, daha önceden olduğu gibi kısayolunu aynı yerden oraya ekleyebilirsiniz

iOS & iPadOS 14 [ANA KONU] | iOS 14.8 Yayında !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manesnuc -- 14 Kasım 2020; 22:26:4 >
  • aknykc kullanıcısına yanıt
    Bende dahilim bu mesaja

• freedom77 F kullanıcısına yanıt
    Denedim hocam her seferinde donup kaldı. Telefon 8 plus

• manesnuc kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hallettim 👍🏻

Aynı sorunu yaşıyorum. Ampulleri kontrol etmek için denetim merkezine eklediğimde o boşluklar geliyor. Ne yaptıysam kaldıramadım. Feedback gönderdim ama bakalım ne olacak..

• Wadjet kullanıcısına yanıt
    Bu kısım tamamen kalkıyor mu.

• son zamanlarda dikkatimi çekmeye başladı. 14.2'de imessage ekranında spesifik bir mesaja verilmiş yanıtlara baktıktan sonra, ya da mail uygulamasında mailleri yenilerken bazen 1-2 saniye donma oluyor. ekranın dokunmatiğinde mi sorun var diye düşündüm, fakat donma sırasında uygulama içi ekran tepki vermiyorken örneğin imessage için klavyeye bastığımda o geliyor, ya da üst menüyü indirdiğimde o da geliyor, ya da ana ekrana dönebiliyorum ve ekran direkt tepki veriyor o kısımlarda. bu sorunu yaşayan var mı? cihaz 11 pro bu arada.

• gavran G kullanıcısına yanıt

Kardeşim ben de aynı hatayı alıyordum. Tek yapman gereken telefonun şifresini kaldırmak bu kadar basit her şey çözülüyor.

• App store’da yavaş indirme sorunu günlerdir devam ediyor, sizde durum nasıl arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • murattekno kullanıcısına yanıt

Kardeşim tek yapman gereken telefonun şifresini kaldırmak bu kadar basit.

• fbhakanb F kullanıcısına yanıt

Ayarlar>Denetim Merkezi>Ev Denetimlerini Göster

Buradaki tiki kapatırsanız gözükmeyecektir.

• Ios 14 sarj ve pil sağlığı durumu nasıl. Iphone 11 sahibiyim, güncellememi önerir misiniz?

• 2 gün giden şarj 1 gün gitmiyor inanılır gibi değil iPad de bu sorunu yaşayan var mı çözümü nedir ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iOS & iPadOS 14 [ANA KONU] | iOS 14.8 Yayında !

• alperkurucu A kullanıcısına yanıt
    Ben de dayanamadım geçtim birazcık önce 😅

• Dayanamayız biz 😀

• 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.