Şimdi Ara

iOS & iPadOS 14 [ANA KONU] | iOS 14.8 Yayında ! (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.976
Cevap
88
Favori
544.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yüksek sürüm yedeği, eski sürümlerde kullanılamıyor. Bir sorum var. Ben şu anda 14.0.1 sürümündeyim ve yedeğim de bu sürümde. Yeni bir iPhone alsam ve diyelim ki 13.5.1 sürümü ile gelse, kendi yedeğimi yükleyebilmek için yeni telefonun sürümünü yükseltmem mi gerekiyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar hepinize iyi günler. ios 14 le birlikte gelen uyku özelliğinde uyanma ekranını çok beğeniyorum. Ekteki gibi bir ana ekran işlevi jailbreaksiz mümkün müdür? Daha önce böyle bir uygulama kullanan oldu mu?

iOS & iPadOS 14 [ANA KONU] | iOS 14.8 Yayında !

• A.R.E.S. kullanıcısına yanıt
    Yedeklemeden yüklemesi öncesinde güncelleme indiriyordu galiba ondan sonra yedeklemeyi kuruyor yanlış hatırlamıyorsam.

• Sayfaları geziyorum ama kimse bahsetmemiş
    Benim telefonumda arama geldiğinde bazen bir önceki aramanın ismi çıkıyor
    Efendim karıcım diye açıyorsunuz telefonu ama patron çıkıyor telefona hoş olmuyor tabi :)
    Bu sorunu yaşayan yok mu arkadaşlar
    (Tespitlerime göre watsap aramalarından sonra oluyor bu sorun)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • chaka kullanıcısına yanıt
    İlk zamanlar yaşamışlardı arkadaşlar ama düzelmiş olması lazım. 13 ünde güncelleme gelecek düzelmezse sıfırlama yapabilirsin.

Aynı sorun bende de oluyor. 8 plus. 14.0..1

• quote:

Orijinalden alıntı: Profeson

taa 14 çıktığı zaman demiştim 13 ü mumla ararsınız yüklemeyin diye, herkes pişman her yerde boşsun apple boş kabul ediyor birde pil sorununu çözümü fabrika ayarıymış widgetler de açıkcası saat widgeti falan saçma zaten saat orda gözüküyor iyi ki geçmemişim iphone 7 ile 13.5 devam ediyorum 14 te iseniz adam gibi güncelleme gelmeden güncellemeyin

14 13u mumla aratacak bir surum degil. Iphone 7yle mumla arayacagin tek surum ios 10 gerisi uc asagi bes yukari aynidir.

• İphone xs te 14.01 sürümde wifi kopma sorunu yaşayan var mı? Ekran kilitlendikten sonra direk wifi kopuyor.

Aynı problemi ios13de de yaşıyordum ben. Genelde bip ile arama yaptıktan sonra oluyordu bende.

• Profeson kullanıcısına yanıt
    Kardeşim her yıl aynı şeyi söylüyorsunuz yeter yav. Yeniliklere direnmeyin artık şu kadar. İOS 13 çıktığında da İOS 12’yi ararsınız diyordunuz. İOS 12 çıktığında 11, 11 çıktığında 10, 10 çıktığında 9’u ararsınız diyordunuz kimse bir şey aramıyor. Gerçi 11 çıktığında 10’a geri dönmek istiyorduk ama 12’den itibaren önceki sürüme asla geri dönmek istemedim açıkcası.

• Iphone 4sden beri okuyorum bu sunu ararsiniz bunu arasiniz yorumlarini

oncesinde vardir belkide bilemiyorum millet enteresan gercekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: MikeFinger

Kardeşim her yıl aynı şeyi söylüyorsunuz yeter yav. Yeniliklere direnmeyin artık şu kadar. İOS 13 çıktığında da İOS 12’yi ararsınız diyordunuz. İOS 12 çıktığında 11, 11 çıktığında 10, 10 çıktığında 9’u ararsınız diyordunuz kimse bir şey aramıyor. Gerçi 11 çıktığında 10’a geri dönmek istiyorduk ama 12’den itibaren önceki sürüme asla geri dönmek istemedim açıkcası.

tamam hocam doğrusunuz, bunca şikayet apple nin kabul etmesi yenilikler widget sunulması performans düşüşleri gayet doğal şeyler haklısınız. Bir şey söylemiyorum ben imzalar açılsa geri dönecek milyonlarca kişi var acaba neden?

• Profeson kullanıcısına yanıt
    Dönecek kişilerin çoğu artık hasta yatağında yatan 80+ dedeye dönmüş 6S kullanıyor. 7 kullananlar belki 10’a düşerlerdi ama X ve üstü kullanan kimse düşmez çünkü performans kaybı yok X ve üstünde. Dediğim gibi 6S kullananlar döner gerisi zor.

• AzuLA kullanıcısına yanıt
    Daha önce de yabancılar söylerdi bunu. İOS 4 çıktığında enfes bir hale geldi cihazlar buna rağmen o klasör özelliği bile olmayan duvar kağıdı değişmeyen tek sabit bir renkte kalan (simsiyah duvar kağıdı vardı.) İOS 3’ü kullanmakta direniyorlardı. Yani şundan şuna geçtik hala eski sürüm diye ısrar ediyorlardı;

İOS 3

İOS 4

Aynı şey hala oluyor. İlerde tasarım yine değişse bunlar eskimiş İOS 7 tasarımını tercih ederler İOS 6 zamanında olduğu gibi.

• b1rbaglamroka kullanıcısına yanıt

bu uyku ayarını nereden yapıyoruz? ben bulamadım.

onun dışında maalesef jb olmadan kilit ekranı kişiselleştirmesi yapılamıyor androiddeki gibi. ben 14 ile gelir belki diyordum ama gelmedi. bence de olması lazım.

• Hocam 6s i fena gömmüşsün ama bir 11 pro olmasa da hala akıcı çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MikeFinger

Dönecek kişilerin çoğu artık hasta yatağında yatan 80+ dedeye dönmüş 6S kullanıyor. 7 kullananlar belki 10’a düşerlerdi ama X ve üstü kullanan kimse düşmez çünkü performans kaybı yok X ve üstünde. Dediğim gibi 6S kullananlar döner gerisi zor.

6s kullanıcısı olarak 9 ve 10 hariç hiçbir sürüme geri dönmem.

• Mhmmt4991 kullanıcısına yanıt

Yok maalesef düzelmedi

14.0’da da vardı bende 14.0.1’de de var

• merhabalar ip11 aldık, ios 13.6 ile geldi, ios14 sorunları düzelene kadar bekleyelim mi? ios 13'ün baska sürümüne de geçirmez bizi diye tahmin ediyorum direk 14 önerecektir, ne dersiniz?

• 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.