Şimdi Ara

iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7 (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.459
Cevap
65
Favori
582.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klavyeye tek boynuzlu at geldi. Nasıl gidecek bunlar buradan, birisi aydınlatırsa sevinirim.
  • ayarlar-genel-fontlar nedir halen çözebilmiş değilim
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Yani telefonda ne yapıyoruz ki ben dün baktım 128 gb XR 7000 tl. Telefonda foto cekersin instagram bakarsın. He o instagrama androidden hikaye atmak biraz zor ama samsung kamerasinda instagram modu yapmis. Yani bu fiyatlarla apple almak zor artık. Zaten turkiyedeki ios isletim sistemli cihazlarin yuzde 80-85 i 5s-6-6s-7.

• Güncelleme, değişim sebebiyle güzel(kara mod)

Fakat kesinlikle bir güncelleme daha şart acilen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phaselis86

ayarlar-genel-fontlar nedir halen çözebilmiş değilim
    Yazı tiplerini seçiyorsunuz aynı android de hani şekilli yazılar vs oluyor ya öyle
    Onlarıda app store sen indiriyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Asigenc19

Yazılıanları okudum ios13 ile benim iphone 7 yağ gibi akıyor arada ısınma instegram vs uygulamalarda açarken bir yavaşlık vardı şimdi kasma donam ısınma yok
    Yemişik kasmayı ağa şarj nasıl gidiyor onu söylesene yahu bekliyorum bende 13.1 e sende batarya ne durumda gidiyor güncelleme ile?

• Yarın akşam 20:00’de iOS 13.1 final sürümü yayınlanacak.. Bir gün kaldı sabret

• 7 Plus menü geçişlerinde takılma ve kasma yaşayan var mı?
  • hazarcep H kullanıcısına yanıt
    Nelerde geçerli fontlar sadece uygulamalarda mı yoksa her yerde mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Raimu

7 Plus menü geçişlerinde takılma ve kasma yaşayan var mı?
    Var hocam. Milisaniyelik fps düşüşleri oluyor gibi ama 7 plusa özgü bir şey değil her modelde oluyor. Şuan zaten beta sürümünden farksız.

Yarın yeni sürümle bu sorunların çoğu çözüleceğine eminim. Sabredelim 1 gün daha.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hazarcep

Yemişik kasmayı ağa şarj nasıl gidiyor onu söylesene yahu bekliyorum bende 13.1 e sende batarya ne durumda gidiyor güncelleme ile?

Alıntıları Göster
    Ben telefonu gunde 2 defa sarja taktığım için ark edemedim :)
  • 6s konusunda yazdım cevap alamadım;

quote:

iOS 13'de Fotoğraflar kısmında albüm içinde hızlı scroll yaptığımda yada albümün en altındayken ekranın yukarısına basıp tek tuşla en tepeye çıkmak istediğimde fotoğraflar uygulaması çöküyor.

Sizde de aynı mı? iphone 6s cihaz.

benzer sıkıntı ile karşılaşan oldu mu?
  • Ayrıca uygulamalardan dünden beridir bildirim gelmiyor. Haber uygulamaları, twitch.tv vs gibi.

Telefonu açıp kapadım ama düzelmedi. Dün akşamdan beri bildirim gelmiyor. Cihaz 6s OTA üzerinden geçtim iOs 13'e.

EDIT: 2 saat önce youtube uygulamasından bildirim gelmiş ama, acaba uygulama bazlı sıkıntılar mı var iOS 13 için güncelleme almaları falan mı gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 23 Eylül 2019; 20:11:51 >
  • Şarj konusu harika hale gelmiş.
    Fps sorunu kasma donma yok
    Dark tema kullanıyorum

Cihaz: Xs max
    6s ve 7 yede kurup deneyimleyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Var hocam. Milisaniyelik fps düşüşleri oluyor gibi ama 7 plusa özgü bir şey değil her modelde oluyor. Şuan zaten beta sürümünden farksız.

Yarın yeni sürümle bu sorunların çoğu çözüleceğine eminim. Sabredelim 1 gün daha.

Alıntıları Göster
    Bende biraz daha fazla oluyor galiba bu durum. Hatta tüm uygulamalarda da aynı sorun söz konusu. Biraz daha bekleyelim o zaman. Olmadı 12’ye döneriz bir şekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: deagle100

Yahu arkadaşlar iPhone X’te reachability özelliğini kullanırken iOS 13’te zorlananlar yok mu? Bir tek ben mi zorlanıyorum anlamadım. Ne bu forumda ne de yabancı forumlarda bir şikayet göremedim çünkü.
    Up

• app store arcade iconu gelmiş uygulama güncelleştirmek için nereye giricez ?
  • tugberk16 kullanıcısına yanıt
    Profil resmine basın.

• 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.