Şimdi Ara

iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7 (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.459
Cevap
65
Favori
582.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu iAppleBytes kanalının testlerinde nedense pil anlamında hiç geriye gidiş olmuyor ama buradaki yorumlar tam tersi. Bu kadar kişinin sallayacağını sanmıyorum ama test de ortada. 12.4.1deyim ama şarjım niyeyse eskisi gibi gitmiyor. 13 çıkmadan önce 12.4.1 daha iyiydi sanki. Bu yüzden 13e geçip geçmeme konusunda kararsızım.
  • Kullanım senaryoları da önemli hocam. Wi-Fi ve hücresel veri çok fark ediyor batarya tüketiminde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben beta kullanicisi olarak artık beta sürümleri indirmek istemiyorum suan 13.1.2 kurulu sadece tam surumlerin guncellemesini yazilim guncelleme kisminda gormek istiyorum beta profilini sildiğim halde hala beta guncellemeler geliyor bunu nasil duzeltirim en kolay yoldan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjarumBlack- -- 4 Ekim 2019; 14:54:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DjarumBlack- kullanıcısına yanıt
    Beta güncellemeler geliyorsa iOS 13.1.2'yi nasıl yükledin?

• esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    yazilim guncellemede geldi indirdim bende

• DjarumBlack- kullanıcısına yanıt
    Beta profilini silin ve telefonu yeniden başlatın...

• Pil performansı berbat. Hem iPhone 6s, hem de 7 için. Arada 7 aşırı ısınıyor, pil birden tükeniyor.

• Arkadaşlar iOS 13 le mi alakalı bilmiyorum ama FaceTime sorunum var. Eşimin de benim de telefon numaralarımız FaceTime da aktif. Mail ile değil Telefon numaraları ile kullanıyoruz FaceTime’ı. Fakat benim rehberimden bakınca eşime, FaceTime görünmüyor rehberde. Normal arama ve mesaj görünüyor. Ama ondan bana bakınca görünüyor doğru şekilde. İkimizde de sadece numaralar aktif mailler pasif. Sebebi nedir ?

• IpadOS 13.1.2 de ani kapanma, resetleme sorunu yaşayan var mı. ipad 6'da bu sorunu yaşıyorum.
  • Air 2 ye yükleyen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: SerkanGD

IpadOS 13.1.2 de ani kapanma, resetleme sorunu yaşayan var mı. ipad 6'da bu sorunu yaşıyorum.
    Bu mesajımdan sonra cihazım resmen brick oldu, bir kenarda dururken kapanmış açılmıyor. home+güç butonu da açmıyor. DFU veya recovery moda girmiyor. Garantiye göndereceğim. DOnanımsal mı İOS 13 ile alakalı mı bilmiyorum ama ios 12'de hiç bir sorun yaşamamıştım.
  • İMZALAR KAPANDI

Aklıma gelen başıma geliyor dün akşam 6s i 12.4.1 düşürmüştüm.

Geç kalanlara geçmiş ve sabrınız bol olsun.

• En iyisini yaptin. Bende iyi ki yaptim diyorum.

Ipsw.me‘de daha acik duruyor imzalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakulta8585 -- 4 Ekim 2019; 23:39:54 >
  • Öğlen ios 12 son sürümünü indirdim şimdi bilgisayarı indirdiğim o güzelim yazılımı telefonuma yüklemek için açtım bir baktım imzaları kapatmışlar. 13'te kaldım kurtarın beni.

• Safaride adres kısmında yenileye basılı tutuğumuzda “masaüstü site iste” vardı. Kaldırıldı mı?

• getta G kullanıcısına yanıt
    Gecmis olsun

• Xdian X kullanıcısına yanıt
    Yeri değişti. Sol tarafta aA yazan butondan masaüstü sürüm isteyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

Pil performansı berbat. Hem iPhone 6s, hem de 7 için. Arada 7 aşırı ısınıyor, pil birden tükeniyor.
    ipad aynı hocam pil su gibi gidiyor

• İos 13.2 ile sistem sorunlarından baya arınır. Geçmiş olsunluk durum yok

1 ay sabredin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.