Şimdi Ara

iOS Güncellemesi Sırasında 4010 Hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
4.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

iPad Pro'mu iTunes üzerinden güncellerken 4010 hatası alıyorum bunu nasıl çözebilirim. Cihaz açıldığı gibi DFU moduna giriyor ancak yeni yazılım yüklenmiyor. İşlemler sırasında güvenlik yazılımları ve güvenlik duvarım kapalı durumda.

Hata Ekranı:
    iOS Güncellemesi Sırasında 4010 Hatası

--ÇÖZÜM:--
    Hata kullanılan antivirüs ve güvenlik duvarı yazılımından meydana geliyormuş. iTunes'i çalıştırmadan önce hatta cihazı bilgisayara bağlamadan önce kullandığınız antivirüs ve güvenlik duvarlarını kapatmanız halinde sorun çözülüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zenium -- 6 Ekim 2020; 15:27:18 >

• merhaba

sorununuza çözüm bulabildiniz mi?

ipadimde recovery modda yazılım güncelleme esnasında karşılaştığım 4010 hatası kalktı şimdi ipad üzerinde yükleme barı biraz ilerliyor sonra 14 hatası alıyorum.

verileri acil kurtarmam lazım. sonra ipadi onaracağım. recover verileri sileceği için onu deneyemiyorum.

• iron_man İ kullanıcısına yanıt

Konuyu güncelledim, sorununuz devam ediyorsa inceleyebilirsiniz.

• Teşekkürler firewall vs ne varsa kapattım işe yaramadı diye. Şimdi bir arkadaşın Mac inde deneyeceğiz. Mac catalina da itunes kaldırılmış artık, nasıl olacağına bir bakıp deneyeceğiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4010 hatasına bir çözüm bulabildiniz mi ?

• Çözüm olmadı bu hata kodu sonrasında 14 nolu hata koduna dönüştü. Mecbur iPad'i restore yaptım.
    Sanırım iPad çok doluydu ve geri planda ios 14 e geçmeye çalıştı, çocuklar ok deyince de olanlar oldu.
    Çocukların bir çok değerli resim ve videosu gitti. Benim hatam yedeklemeliydim ancak işletim sistemi göçünce içerideki veriye de erişememek iosta çok can sıkıcı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aynı hatayı bende aldım windows defenders kapattım ve orjinal sarj kablosu ile tekrar denedim benim sorunum çözüldü.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.