Şimdi Ara

ios fiziksel butonsuz uyandırma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Jailbreakli iphoneda hic bir fiziksel düğmeye basmadan yani home yada güç düğmesiz ekrana çift tıklama ile cihaz uyandırılabiliyor.

Jailbreak olmadan yakinlik sensoru veya benzeri bir sensör ile yine fiziksel düğmeleri kullanmadan cihazı herhangi bir programla açmak mümkünmü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhanyaman88

Arkadaşlar merhaba.
    Jailbreakli iphoneda hic bir fiziksel düğmeye basmadan yani home yada güç düğmesiz ekrana çift tıklama ile cihaz uyandırılabiliyor.

Jailbreak olmadan yakinlik sensoru veya benzeri bir sensör ile yine fiziksel düğmeleri kullanmadan cihazı herhangi bir programla açmak mümkünmü?

Kafanı neden duvara vuruyorsun
  • Surekli bir alternatif olurdu genelde. Android de rootlu ozelliklerin benzerini rootsuz da kismen yapardik.. ios da bulamadim. Kafayi duvara vurmak bu yuzden. Hirs oldu

• Jb'siz imkansız, tabi ios kendisi için devrim sayılabilecek bir özelliği getirmezse.
  • Jailbreak'siz mi? zor paşam

• jb ılede zor

• quote:

Orijinalden alıntı: clopin

jb ılede zor

Zor degil şarj sıkıntı

• Hocam sirinin ayarlarında bi özelliği vardı. Telefon şarjdayken hey siri diyince telefon açılıyor. 😃

• Sorunun dışına çıkmakla beraber şunu söylemek isterim ki ios 7 zamanları telefonun ön kamerasının üstünden hafifçe sıvazlayınca telefonu açan bir tweak mevcut idi. Lakin jbsiz böyle bir şey olmadığını belirtmeliyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanyaman88

Arkadaşlar merhaba.

jb yap hayatını yaşa
  • Jb olmadan telefonun sistemsel hiçbir özelliğine müdahele edemezsiniz.

• Bu özelliği bende çok iatiyorum. Hem pretik olur hemde fiziksel tuşun ömrü uzar.

• söylenildiği gibi jb sonrası bazı tweaklar sayesinde bu özellikler kazandırılabilinir

ancak yüksek ihtimal bu şarj süresine olumsuz etki edecektir

şöyleki nexus 5 de bazı kerneller ile bu özelliği kazandırabiliyoruz

bu özellik aktif olduğunda saat başına %1 şarj harcıyordu

dolayısı ile zaten şarj yönünden sıkıntılı olan cihazlarımıza ek yük binecektir
  • Jb cannnnnnndır

• Daha dün indirdim LG G3 teki gibi çift dokunuşla açılıp çift dokunuşla kapanıyor , telefon jbli tabi.Bu arada tweak çok kullanışlı şarj sıkıntısı olur diye hemen kaldırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: RASP

quote:

Orijinalden alıntı: clopin

jb ılede zor

Zor degil şarj sıkıntı

Ekrani tamamen kapatmadikdan sonra anlami yok bu yuzden zor arkaplanda acik kalan ekrana kapanmis denemez

• quote:

Orijinalden alıntı: LirikaLL

Daha dün indirdim LG G3 teki gibi çift dokunuşla açılıp çift dokunuşla kapanıyor , telefon jbli tabi.Bu arada tweak çok kullanışlı şarj sıkıntısı olur diye hemen kaldırdım.

tweak'in adını öğrenebilir miyiz acaba ?
  • Lakersnation24 L kullanıcısına yanıt
    Smart tab

• Tweak'ın adı smart tab ancak yüzdenin düşüşünü izleyebilirsin :D
  • jb olunca ben virtual home ile touch id'ye dokununca direk uyanıyor.en sevdiğim tweak virtual home ve bioprotect . ikisini de yirin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.