Şimdi Ara

iOS AdMob Reklam Geliri Hakkında ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

iOS uygulama geliştirme konusunda yeniyim. Bir uygulama yaptım ve markete gönderdim şuan yayında. Dün itibariylede uygulamam da AdMob reklamları gösterilmeye başlandı. Şimdi gelelim soruma;

Az önce AdMob'a girdim "Estimated earnings" kısmında 0.54 TRY yazıyor, "Request RPM" kısmında da 5.80 TRY yazıyor.

Şimdi bu RPM ne demek bide benim şuan itibariyle kazandığım para hangisi ???

Bilen varsa lütfen benide aydınlatsın :)

• Eğer kendi reklamlarına tıklıyorsan ya da herhangi bir hile yapıyorsan kesinlikle yapmamanı öneririm. Admob bunu anlar ve hesabını banlar.

Estimated earnings = Günlük tahmini kazanç (o gün şimdiye kadar kazandığın parayı tahmini olarak gösterir. Gün sonunda ya da birkaç gün sonra rakam değişebilir tıklanan reklamların muhteviyatına göre.)

Request RPM = Eğer şimdiki gibi kazanmaya devam edersen her 1000 reklam gösteriminde 5.80 TRY kazanacağını gösterir.

RPM değerin çok yüksek. Mesela benim 0.27 gibi bir şey.
  • Hile işinde bende dikkat ediyorum kardeşim sağolasın. Açıklaman içinde ayrıca teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cepyusuf C kullanıcısına yanıt
    Biliyorum konu 4 yıl önce açılmış fakat şu anki kazançlarınız ne durumda? ben bir oyun yapmayı düşünüyorum (başladım) gelirler iyi ise yapmaya devam edecem veya fikir değiştiricem başka bir oyun yapacağım. tavsiye verir misiniz?
  • Uygulamanın ismini söylersen destek olmak için indirip incelemek istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.