Şimdi Ara

IOS 9 da TÜRKÇE SIRI ne zaman gelecek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
2.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axil -- 24 Kasım 2014; 21:55:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ekibi kurduklarına göre illa ki gelir. Hatta bin lira maaşla son model iPhone alınan bir ülkeye hayli hayli gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beta yo biz ne zaman kuracağız acaba :))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bir yorum yapta rahat rahat eksileyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PCNerd -- 24 Kasım 2014; 2:58:43 >
  • ilko İ kullanıcısına yanıt
    Beyin bedava.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fake.
    Açık konuşucam artık komik duruma düşüyorsunuz. iOS6'yı dünyada son kullanan insan dahi olsanız özenilerek bakılan değil "tıhıhıhı" diye gülünen insan olacaksınız. Widget, Türkçe Dikte, Kontrol Merkezi, Uygulama güncellemeleri ve Yeni Uygulamalardan geri kalmak iOS6'ya feda edilecek şeyler değil. Nitekim iOS6'lı cihaz şu an "Sadece Çalışan" bir cihaz konumunda. 3310'da aynı işi görüyor. Ablamın iOS6'lı iP5'ini güncellemeden önce biraz inceledim özlemiş miyim diye ve ardından gözümü kırpmadan güncelledim. Çocuk teması dediğin şeyi bizzat kullanmadan göze daha hoş gelen bir tema olduğunu anlayamazsınız, iOS6 ve önceki temanın ne kadar kasvetli olduğunu yenisiyle karşılaşınca anlıyor insan.

Her konuda iOS6'lı iP5'im diye yaptığınız hareket Troll'lemekten başka bir şey değil. Boşuna saniyelerimi harcıyorsunuz.

Evet daha betası bile yayınlanmamış işletim sistemi kesin berbat olacak. Apple'ın o mühendislerinin aldığı para haram zaten, iOS 9'un için boşu boşuna milyon dolarlarca yatırım yapılıyor. iPhone 6 niye iOS 6 ile çıkmadı gerçekten hayret verici.

Not: ilko kardeş, bir gün olurda kendi iOS 6 yüklü telefonuna restore atmak zorunda kalırsın işte o zaman ağlarsın. Restore atarken yeni iOS sürümü iTunes üzerinden iniyor ya, tam o sırada yanında olmayı çok isterdim.

Dip Not: Profil resmine edeyim, ne anlamsız bir şeydir o ya.

En Dip Not: Hesap numaranı da imzana ekle, tüm forum kişi başı 100 TL yatıralım karşılığında her hangi birimize telefonunu sat hepimiz kurtulalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PCNerd -- 24 Kasım 2014; 16:37:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PCNerd

Hocam bir yorum yapta rahat rahat eksileyelim.

eksilemek için pusuda mı bekliyosun onu anlamadım. Ben de bu resmi bir kaynaktan aldım. ios9 çalışmalarına başlamışlar sanırım. Siri hakkında da net olmasa da bilgiler verdi. Ben de emin değilim. resmin fake olup olamdığını biz anlayamayız.
  • axil kullanıcısına yanıt
    "Cem's iPhone STAFF CAMP2" yazısıda hiç dikkatinizi çekmedi değil mi? Hadi Cem'in telefonu olduğunu görmediniz 14c000(b) sürüm numarası hiç bir yerde yok böyle bir şey, en az bir tane sitede haber olmaz mı? Hani nerde resmi aldığınız kaynağınız? Kaynağınızı gösterinde bizde bilgilenelim. Neyi kanıtlamaya çalışıyorsuz anlamıyorum, bariz sahte bir resim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PCNerd -- 24 Kasım 2014; 12:13:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilko

ios 9 tamamiyle ÇÖP olarak gelicek aynı 7 ve 8 gibi o iğrenç temalar ikonlar 18 lik kız işi menüler felan ama her halükarda yinede ios 9 un en sevdiğim yani tersten yazıldığında ios 6 olacak olması

Anladık tamam. Her konuda veya her bunu söyleyebileceğin konuda görmekten sıkıldık. Kusura bakma, güncelledik bir kez. Bir daha yapmayacağız söz veriyoruz forum olarak.
  • quote:

"Cem's iPhone STAFF CAMP2" yazısıda hiç dikkatinizi çekmedi değil mi? Hadi Cem'in telefonu olduğunu görmediniz 14c000(b) sürüm numarası hiç bir yerde yok böyle bir şey, en az bir tane sitede haber olmaz mı? Hani nerde resmi dediğiniz kaynağınız? Kaynağınızı gösterinde bizde bilgilenelim. Neyi kanıtlamaya çalışıyorsuz anlamıyorum, bariz sahte bir resim.

arkadaşım senin benle bir sorunun mu var :) resmi başka yerden attım ve dedim siri 9 da gelecek mi sizce diye. sen neyin kafasını yaşıyorsun pardon. Bunu aldığım kaynak facebooktan bir kişi. Biraz daha mızmızlanırsan ve canın sıkılırsa özele gel anlatayım sana. Konuyu saptırmanın anlamı yok. Bir soru sorduk sorduğum soruyla ilgili tartışacaksan buyur. Kalkıp fake miş şuymuş buymuş ayakları yapacaksan konuşma.

• quote:

"Cem's iPhone STAFF CAMP2" yazısıda hiç dikkatinizi çekmedi değil mi? Hadi Cem'in telefonu olduğunu görmediniz 14c000(b) sürüm numarası hiç bir yerde yok böyle bir şey, en az bir tane sitede haber olmaz mı? Hani nerde resmi dediğiniz kaynağınız? Kaynağınızı gösterinde bizde bilgilenelim. Neyi kanıtlamaya çalışıyorsuz anlamıyorum, bariz sahte bir resim.

bu arada orda resmi kaynak demek istemedim. Bu resmi , bir kaynaktan aldım dedim.
  • İlko trollunu beslemeyin havlar havlar gider her konuda ağzına tokadı yiyip gidiyo zaten ios6 mı kaldı

• axil kullanıcısına yanıt
    Dur kardeş beynimi çıkarayım da eşit şartlarda konuşalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PCNerd -- 24 Kasım 2014; 4:26:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilko

ios 9 tamamiyle ÇÖP olarak gelicek aynı 7 ve 8 gibi o iğrenç temalar ikonlar 18 lik kız işi menüler felan ama her halükarda yinede ios 9 un en sevdiğim yani tersten yazıldığında ios 6 olacak olması

Şu avatar resmin ne saçma arkadaş troll seni iOS 6 mışmış

• quote:

Dur kardeş beynimi çıkarayım da eşit şartlarda konuşalım.

o değil de olmayan şeyi nasıl çıkaracaksın merak ettim bak şimdi. yaşın kaç bu arada onu da merak ediyorum bak. Sana olan merağım şuanda artmaya başladı acaba her konuda troll yapıyor musun diye. Ama vaktimi senin gibi gereksiz birine harcayıp da bakamam neleri trollüyorsun diye. ya edebinle yazarsın ya da öğretiriz koçum. hadi git yaşıtlarınla oyna. burası oyun yeri değil.
    Anlama sorunun varsa ona da yapacak birşeyimiz yok.
    Kırk yılın başında da forumla ilgili bir konu açtık açtığım konu hakkında tartışalım diye senin gibi troller bastı gece gece. okulunuz yok mu sizin gidin uyuyun
  • Bu kadar erken iOS 9 beta sürümü yazmazlar. Şuan üzerine yoğunlaşmaları gereken yeni ve kısmen sorunlu bir iOS varken yapılmaz. Ayrıca o "Version" sekmesinin yanındaki sürüm numarasını değiştirmek için jailbreak bile yapmanıza gerek yok. Sadece telefondaki doğru dosyayı Notepad ile açıp sürüm numarasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mesela sadece bu yöntemle bile bazı uygulamaları desteklenenden alt iOS sürümlerinde çalıştırabilirsiniz. Yani buradan anlıyoruz ki; Apple uygulamalar yoluyla yok yere son sürüm yazılım şartı koşarak kullanıcıları sistem güncellemesi yapmaya zorluyor ve özellikle eski cihazlara fazladan sistem yükü bindirerek ömürlerini kısaltıyor. Böylece biz de eskiyen telefonumuz yavaşladı diye gidip hızlı olan yenisini satın alıyoruz.
  • Benim burda anlatmak istediğim kaynağı aldığım kişi Apple çalışanı ollduğunu iddia ediyor. Ve arkadaşın merkezde çekilmiş resimleri ve iş başında resimleri var. Sürekli konuşma içerisindeyiz. Kendisi faydalı bilgiler verdi. Ufak tefek sızıntılar da mevcut. Benim anlamadığım yukardaki arkadaşı kim kızdırdı da bana karşı böyle söylemlerde bulunuyor. kendisini anlamış değilim. Burası bu tarz üslubların yeri değil tartışma ortamı. Fakat kendisi benim fake birşeyler paylaştığımı sanıyor. Fakat ben de farklı bir kaynaktan aldığımı söylüyorum. Neyin kafasını yaşıyor bu.

• kaynaktan edinilmiş bazı resimler..

IOS 9 da TÜRKÇE SIRI ne zaman gelecek? IOS 9 da TÜRKÇE SIRI ne zaman gelecek? IOS 9 da TÜRKÇE SIRI ne zaman gelecek? IOS 9 da TÜRKÇE SIRI ne zaman gelecek? IOS 9 da TÜRKÇE SIRI ne zaman gelecek? IOS 9 da TÜRKÇE SIRI ne zaman gelecek? IOS 9 da TÜRKÇE SIRI ne zaman gelecek?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.