Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (690. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.666
Cevap
120
Favori
882.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 688689690691692
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5s de 8.2 kullaniyorum, hangi surume geceyim? Yoksa 8.2 ile devam mi edeyim? :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blacksnake03 kullanıcısına yanıt
    8.4 e geç
  • güncelledikten sonra mı oldu bilmiyorum ama müzik dinlerken kulaklığı çıkarıp geri taktığımda telde hafif bi takılma oluyor ve ses gelmiyor kulaklıktan kapatıp açmak zorunda kalıyorum var mı bu sorunu yaşayan
  • Arkadaşlar doğru firmwire yı yüklemeye çalışsamda firmwire uygun değil diyor nedendir anlamadım.Yardımlarınızı bekliyorum..
  • Itunes üzerinden güncellerken neden fazladan dosya boyutu iniyor bilgisi olan var mı? 218mb olan dosyayı şuan 1,84gb indiriyor.
  • Raydr1c kullanıcısına yanıt
    İçerik aynı değil çünkü biri bütün işletim sistemi dosyalarını içerir kökten değiştirir (bu nedenle daha sağlam bir yöntem olduğu söylenir zaten) diğeri ise eski sürümü değişen dosyalarla yamalamak suretiyle yeni sürüm haline getirir.
  • 8.4 ile beraber apple store uzerinden guncelleme yapamiyor veya program indiremiyorum bu sorun herkes de var mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: vires

8.4 ile beraber apple store uzerinden guncelleme yapamiyor veya program indiremiyorum bu sorun herkes de var mi ?

Dün den bugün'e 4 güncelleme geldi sorunsuz güncelledim...
  • Apple müzik çıkalı 1 hafta oldu ilk başta olmayan bazı ülkeler dahil oldu. Son durumda müzik servisi olmayan ülkeler: Bahamas, Qatar, Israel, Burkina-Faso, Taiwan, Turkey, Namibia.

Mesam mıdır, müyap mıdır nedir bu kuruluşları ve dünya çapındaki sanatçılarımızı özgün eserlerini Türk Halkından korudukları için tebrik ediyorum. Zira yabancı ülke vatandaşları bizim eserlere rahatlıkla erişebiliyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cos179

Apple müzik çıkalı 1 hafta oldu ilk başta olmayan bazı ülkeler dahil oldu. Son durumda müzik servisi olmayan ülkeler: Bahamas, Qatar, Israel, Burkina-Faso, Taiwan, Turkey, Namibia.

Mesam mıdır, müyap mıdır nedir bu kuruluşları ve dünya çapındaki sanatçılarımızı özgün eserlerini Türk Halkından korudukları için tebrik ediyorum. Zira yabancı ülke vatandaşları bizim eserlere rahatlıkla erişebiliyorlar.

Bunlar Spotify'ı da uğraştırmışlardı VPN ile falan kullanıyorduk. Bir yıl kadar sürdü Spotify'ın lisans mevzusu. Türkiye kredi kartı ile premium alınmıyordu reklamları da dinlemek zorunda kalıyorduk. İçim dışım Oreo ve Trojan prezervatif reklamı olmuştu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yedaself -- 3 Temmuz 2015; 15:08:38 >

• Şu anda güncelleme yapıyorum. Herhangi bir sorun da burdayım gençler
  • Sözde sanatçı olan ve trişka şarkıları için telif sorunu yaratan bu şarkıları dinlemesemde olur Türkçe şarkı arşivi olmadan kullanıma sunulsun şu apple music ya bıktım şu ülkenin saçma sapan dertlerinden bide anti damping uygulaması ile ek vergiler geliyormuş şaka gibi sanki piyasadaki firmalarla rekabet edebilecek ikamesi olabilecek ürünler üretiyorlarda yerli üreticiyi korucaklar
  • Bende Türkçe şarkı arşivi istemiyorum. Telif hakkı onların olsun.
  • valla kardeşlerim türkçe içerik epey geniş..en azından amerika için. yani biz dinleyemiyoruz ama coniler maşallah hande yener, yalın, sertap erener hepsini dinliyor :)
  • Conilere Türkçe dinletip bize yasaklayan üstün zekalı hak sahipleri derdiniz nedir?
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    hiç sanmıyorum dinlediklerini
  • zeka kıtlığı hocam işte niye ironi yapıyorsunuz ki
  • Çıkalı kaç gün oldu hala haber yokmu apple music den ? Ne zaman açılır sizce ülkemizde?

• Mail atalım türkçe arşiv olmadan açsınlar acaba mümkün müdür? Bizim sanatçı bozuntuları ne zaman kibiri bırakıp anlaşmaya varırsa o zaman arşive eklensin? Böylece Apple da kazanç sağlamış olur biz de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UpTheIrons

Mail atalım türkçe arşiv olmadan açsınlar acaba mümkün müdür? Bizim sanatçı bozuntuları ne zaman kibiri bırakıp anlaşmaya varırsa o zaman arşive eklensin? Böylece Apple da kazanç sağlamış olur biz de.

Ben anlamıyorum ya 3. Dünya ülkesi gibiyiz ve bir tane resmi açıklama yok

• 
Sayfa: önceki 688689690691692
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.