Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (1404. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.666
Cevap
120
Favori
882.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14021403140414051406
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ipad air almıştım 4-5 ay önce 7.1.2 sürümüyle geldi. Konuyu takip ediyorum ne zaman güncelleyeyim diye ama çoğunluk memnun değil okuduğum kadarı ile.
    Anlaşılan 7.1.2 kalacağız ben süper sonik bi güncelleme gelmediği sürece:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanbulturkusu İ kullanıcısına yanıt
    Yüklemeyin hocam. 10 çıkınca zaten o cihaz çöp olacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_harputlu

iOS 9 [ANA KONU]
    iOS 9 [ANA KONU]
    9.3.2 beta 2. 6plus yorumunuz nedir arkadaşlar ?

3310

• deutchwhy22 D kullanıcısına yanıt
    Pişman olursun. Yükleme.

• iPhone 6 kalas with iOS 9.3.1

iOS 9 [ANA KONU]

• Şu cihazları kullanmayı bi türlü beceremiyoruz, ya ekmeğimizi o firma veriyormuşcasına tam fanatiği ya da cihaz bi tarafımıza kaçmışcasına tam karşısında oluyoruz, e ayıb ediyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: OğuzhanŞahin

Şu cihazları kullanmayı bi türlü beceremiyoruz, ya ekmeğimizi o firma veriyormuşcasına tam fanatiği ya da cihaz bi tarafımıza kaçmışcasına tam karşısında oluyoruz, e ayıb ediyoruz.

süper yorum başka söze gerek yok
  • infom@n kullanıcısına yanıt
    artık cok gec hocam,gectim vede yandım resmen gözünü seveyim 7.1.1 jb nin,işin yoksa bu 9 a da jb bekle ama gelse bile 7 nin tırnagı bıle olamaz gecmis olsun bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: deutchwhy22

artık cok gec hocam,gectim vede yandım resmen gözünü seveyim 7.1.1 jb nin,işin yoksa bu 9 a da jb bekle ama gelse bile 7 nin tırnagı bıle olamaz gecmis olsun bana

Büyük geçmiş olsun. DFU ile kurup yeni iphone olarak ayarlayın. Sorunlarınızın bir kısmı geçecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OğuzhanŞahin

Şu cihazları kullanmayı bi türlü beceremiyoruz, ya ekmeğimizi o firma veriyormuşcasına tam fanatiği ya da cihaz bi tarafımıza kaçmışcasına tam karşısında oluyoruz, e ayıb ediyoruz.

Keşke "cihaz bi tarafımıza kaçmışcasına" yerine başka bişey söyleseydiniz. Tam karşısındayım ama cihazım tertemiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocky1907

İphone 5 ios 9.3.1 model 3 senelik telefon batarya durumu
    Bu mesaja eklenen görseller:

iOS 9 [ANA KONU]

Beyler bu program bence yanlış gibi. Şimdi de iyileşme gösteriyor 😂
    Bu mesaja eklenen görseller:

iOS 9 [ANA KONU]

• iosun ram kullanımı neden bukadar yüksek ? Androiddede bu sıkıntıyı yaşıyordum note 5 cihazımda 4 gb ram varken 2.5 gb sini sistem kullanıyor diye isyan ederdim şuan daha beteriyle karşı karşıyayım cihazda kasma vs olmuyor onda sıkıntı yokta yüksek ram kullanımı şarjı ciddi anlamda olumsuz etkiliyor sabahtan beri ara ara whatsapda takıldım wifi hep açıktı bildirimler genel olarak kapalı ve şarjın durumuna bakarmısınız cihazim iphone 6s plus 64 gb.

iOS 9 [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

iosun ram kullanımı neden bukadar yüksek ? Androiddede bu sıkıntıyı yaşıyordum note 5 cihazımda 4 gb ram varken 2.5 gb sini sistem kullanıyor diye isyan ederdim şuan daha beteriyle karşı karşıyayım cihazda kasma vs olmuyor onda sıkıntı yokta yüksek ram kullanımı şarjı ciddi anlamda olumsuz etkiliyor sabahtan beri ara ara whatsapda takıldım wifi hep açıktı bildirimler genel olarak kapalı ve şarjın durumuna bakarmısınız cihazim iphone 6s plus 64 gb.

iOS 9 [ANA KONU]

İos işletim sistemi boşda duran ram i değerlendiriyor.Uygulama açtığında o kullandığı ram i ona dahil ediyor.Mantığı bu sistemin.
    Aynı durum aslında linux işletim sistemindede var.16 gb ram koy 15 ni kullanıyor gibi gözükür.Ama sistem anlattığım gibi.

• hakan_harputlu H kullanıcısına yanıt
    sağol hocam bilgilendirdiğin için ama şarj konusunda nedense bu aralar sıkıntıdayım.
  • rocky1907 R kullanıcısına yanıt
    Pil kalibrasyonu yaparsanız program düzgün gösterir. Sonuçta hem işletim sistemi hemde program aynı yerden bilgi alıyor. Bilgi aldıkları pil şarj devresi ise bazı bilgileri siz kullandıkça öğreniyor.
    Ayrıca pilin verimini değiştiren bir çok etken var.

Peki pil kalibrasyonu nasıl yapılıyor acaba bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz?
    iDevice Pil Kalibrasyonu

1- Cihazımızın pil seviyesi kaç olursa olsun şarj aletiyle şarja takıyoruz.
    2- Home + Power tuşuyla cihaza reset atıyoruz. ( Tanılarda Reset Counter ıvır zıvır diye bir tanı oluşur.)
    3- Pil seviyemiz %100 olduktan sonra 30 dakika civarı daha şarj ediyoruz.
    4- Cihazı şarjdan çıkarıyoruz.
    5- Cihazı yeniden başlatmadan ve tekrar şarja takmadan pil %0 olup telefon kendi kapanana kadar normal bir şekilde kullanıyoruz.
    Bu süreçte pil sömüren oyunlardan uzak dursak iyi olur. Cihazı daha doğrusu pili ısıtmamaya özen gösterin.
    6- Pili tükenip kapanmış cihazı şarja takıp yine tam dolduruyoruz.

Artık normal bir şekilde istediğiniz gibi cihazı kullanabilir, şarja takıp çıkarabilir, kapatıp açabilirsiniz.

Ne zaman yapmak gerekli?

*Asılsız kullanım önerilerine uyup uzun süre cihazın şarjını tam bitirmemiş ve/veya tam doldurmamışsak.
    *Cihaz %10-20 gibi değerlerde pili bitip kapanıyorsa. (%100 çözüm)
    *Cihazın Pil ölçümü tutarsızsa (%100 çözüm)
    *Cihazın pili kötü gitmeye başladıysa (duruma göre başarılı çözüm)
    *Cihazı kapatıp açtıktan sonra Kullanım ve Bekleme süreleri tire - tire - oluyorsa (%100 çözüm),
    *Cihazın pilini değiştirmişsek (%100 çözüm)

bu işlem faydalı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infom@n -- 4 Mayıs 2016; 3:36:28 >

Teşekkür ederim müsait bir zamanda deneyeceğim.
    Rica ederim. Güle güle kullanın

• bugun final gelir

• 
Sayfa: önceki 14021403140414051406
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.