Şimdi Ara

İOS 8.3 JailBreak ÇIKTI[ANA KONU] (186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.723
Cevap
36
Favori
125.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eşşeklik yapıp 5s'mi 8.4.1 güncelledim neden güncelledim bilmiyorum ama gitti herşey ah keşke yapmasaydım benim şuan Jb yapma ihtimalim veya geri dönme ihtimalim yok değil mi? yedek almıştım Itunesten geri yüklesem sürüm değişmez değil mi? yani gitti herşey
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordhacker

Eşşeklik yapıp 5s'mi 8.4.1 güncelledim neden güncelledim bilmiyorum ama gitti herşey ah keşke yapmasaydım benim şuan Jb yapma ihtimalim veya geri dönme ihtimalim yok değil mi? yedek almıştım Itunesten geri yüklesem sürüm değişmez değil mi? yani gitti herşey

Şu an aynı durumu yaşıyoruz. Beklemekten başka çaremiz yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• geleceğide yok gibi bu Jbnin 4.1e pangu varmış semi felan çok anlamam onu ne yapacağız?
  • vShare ile ios 8.4.1 sürümünde jailbreak yapmadan uygulamaları ücretsiz indirme şansımız mevcut mudur?
  • Android İOS'u yer.
  • Konuyu acan arkadas birakip gitmis taig'in resmi sitesinden en son surumu indirin .Suan itibariyla 2.43 mevcut.Eski surumdeki hatalari duzeltmisler ,gayet stabil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8.4.1 için JB halan yok dimi
  • Beyler bilgisi olan lütfen yardım etsin

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=109840314
  • Beyler jailbreakten kurtulmak istiyorum şarjzınsu gibi bitiriyor telefon hiç memnun değilim itunes i kullanmadan direk ayarlardan güncelle desem jailbreake silinirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Gamemaster_

Beyler jailbreakten kurtulmak istiyorum şarjzınsu gibi bitiriyor telefon hiç memnun değilim itunes i kullanmadan direk ayarlardan güncelle desem jailbreake silinirmi

Cydiadan ''cydia impactor" tweakini indir. İtunesa yedeğini adıktan sonra bu tweak ile telefonunu sıfırla. Bu tweak sayesinde telefonun aynı sürümünde kalacak ( yani tekrar jb yapmak istersen yapabileceksin )..

• Teşekkür ederim yaptım oldu telefon kendine geldi bir şey sorcam bu jailbreake nin şarjı su gibi bitirmesi normal mi

• quote:

Orijinalden alıntı: _Gamemaster_

Teşekkür ederim yaptım oldu telefon kendine geldi bir şey sorcam bu jailbreake nin şarjı su gibi bitirmesi normal mi

Tamamen yüklediğiniz tweaklerle alakalı. Yani jb yapar yapmaz aaa sistemin şu kadar şarj süresi kaybı oldu diye bişey yok. Ama siz tweak yükledikçe ve bu tweakler telefonun sistemine karismaya başladıkça ister istemez ufaktanda olsa bi kayıp başlıyor.
    Tabi bazı arkadaşlarda tam şarj ettikten 1-2 saat sonra bile şarj bitmesi yaşanmış. Bu kadarı normal değil. Böyle durumlarda önce yüklenen tweakler teker teker silinip öyle denenmeli eğer işe yaramazsa temiz kurulumdan sonra tekrar jb denenmeli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leame hocam haklı. Ne kadar çok tweak o kadar şarj sorunu ve kasmayı beraberinde getirir. O yüzden tweakler şekil olsun diye değil efektivitesine göre yüklenmeli. İşe yaramayan tweak ne kadar güzel olursa olsun yüklenmemeli. Ben de ilk çıktığında baya bişey yükledim telefon bi süre sonra kendinden geçti. Bu önerdiğim tweak ile sıfırlayıp tekrar yaptım ve işime yarayan tweakleri yükledim. Şu an şarj kullandım 6-7 saat arası bir süre veriyor. Ve ufak takılmalar dışında tel çok seri.. Özetle işine yaramayanı çok beğensen de kurma..

• Çok değişik bir sorunla karşı karşıya kaldım, bilgisi olan arkadaşlar ya da bu durumu yaşayan arkadaşlar var ise yardım bekliyorum.

Whatsapp'ın yanında ek uygulama olarak Watusi, OnlineNotify ve Whatsapp Enhancer kullanıyodum.
    Sıkıntım şu, biri bana yazdığında otomatik olarak online olmak. Bunun önce OnlineNotify ile ilgili olduğunu düşünüp, cydia'dan kaldırdım sorun devam etti. Watusi yapabilir dedim onu da kaldırdım yine işe yaramadı, en son Whatsapp Enhancer kaldırdım (çok mantıksız olmasına rağmen) yine sonuç hüsran. Son çare Whatsapp'ı sildim, yeniden yükledim yine sonuç yok. O kadar saçma ki, Whatsapp tamamıyla arka planda kapalı ancak biri yazdığında Whatsapp'a girmememe rağmen anlık olarak online oluyor ve sonra kendi kendini atıyor. Tabi ben bunu hep arkadaşların, giriyosun ama bize yazmadan çıkıyosun demesinin ardından çözebildim.

Sorunla alakalı fikri olan ya da aynı problemi yaşayan varsa yardımcı olabilirse çok memnun olurum. Bunun dışında problemin devam etmesine karşın ios 8.3 sürümünü kaybetmeden, cydia'yı ve telefonu sıfırlayabileceğim bir tweak var mı? Vakti zamanında ios 8'de bir tweak ile bunu yapmaya çalışmış ama hüsrana uğrayıp güncellemek ve jailbreak'i kaybetmek durumunda kalmıştım. ios sürmümü katiyen değiştirmeden cihazı sıfırlamak istiyorum. Yukarda bir arkadaş Cydia Impactor'den bahsetmiş. Ne kadar güvenilir sonuç verir, bilgi alabilmem mümkünse çok sevinirim. İyi forumlar.

• arkadaşlar cihaz jailbreakliyse yedekleme yapayım mı itunes ile yoksa nasıl ios 9 a yükselteyim sizce?
  • ios 9'un split yani ekranı ikiye bölüp iki uygulama çalıştırma özelliğini ipad 2'de kullanabileceğim bir tweak biliyor musunuz?

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdasd4441

quote:

Orijinalden alıntı: slim73

Sonunda Oldu...

İOS 8.3 JailBreak ÇIKTI[ANA KONU]

yapamayanlar kesinlikle official site dan indirsinler: http://taig.zz.mu/

Buradan İndirince Oluyor...

Teşekkürler Bende Yaptım Sorunsuz..

Hocam me yapıp ettiysem itunes u görmüyor

• chuckhaze kullanıcısına yanıt
    Cydia impactor işini görecektir aynı sürüme restore etmek için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler android de arama tuşlarını kullarak isim arayıp daha sonra arama yapabiliyoruz ya hani, işte onu iphone a getiren tweak var mı acaba?
  • Linkler ölmüş arkadaşlar paylaşacak olan varmı? Sürüm 8.3

• 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.