Şimdi Ara

ios 8.2 beta'dan ios 8.1.2'ye döndüm icloud içeriği geri gelmedi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar i5 ile ios 8.2 beta kullanıyordum, i6 plus aldım ios 8.1.2 yükledim.

icloud ile giriş yapıyorum fakat rehber, notlar gelmiyor. yeni bir iphone olarak ayarladım. normalde icloud'taki bu veriler senkronize ediliyordu.

bir de rehberde yeni numara eklemek için sağ üstte + kısmı da yok. sorunu nasıl aşabilirim.

not: restore işe yaramadı.

• 8.2 nin iCloud yedeği 8.1 ile uyumlu degil. Yani 8.2 de ki yedeği 8.1.2 ye geri yükleyemiyorsunuz.

Benim Yaşadığım deneyim böyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yedeği yüklemiyorum hocam 6 plus'ı yeni iphone olarak ayarlıyorum sonrada icloud bilgilerimle giriş yapıyorum ama rehber vs geri gelmiyo.
  • Rehberi icloud'a yedek aldigindan eminmisiniz. Bende oyle zannediyordum ilk kullandigimda ama aslinda mail'e yedek aliyormus. Rehber yedeginin ios kacta ile alindiginin onemi yok geri yuklenir rehber yedegi.

• elbette eminim. cihazı 8.1.2'den 8.2 betaya güncelleyince rehber yedeği geri geldi. :) ama beta kullanmayacağım için icloud'tan rehberi .vcf olarak dışa aktardım ve sildim rehberi. şimdi 8.1.2'yi kurup tek tek eklicem numaraları. biraz zaman alacak ama olsun. :)

betadan düşerseniz rehberi de geri getirmiyormuş bunu da öğrenmiş olduk.
  • neoorog kullanıcısına yanıt
    Hayir ben daha once yaptim oldu mail hesabi ile. Ayrica icloud'tan ice aktar'a tiklayip dosyayi yuklediginizde rehber yuklenecektir. Tek tek rehberi girmekle ugrasilmaz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.