Şimdi Ara

İOS 8.1.1 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
1.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kötülük veya iyilik kavramları çok göreceli.Kimi android sever,kimi ios.Tercih edilen ürün diğer ürünü kötü yapmaz.
  • Biri stabilite mi dedi o zaman ios 6.1.4 lü ip5 cihazımdan sizlere stabilitenin kralını gönderiyorum:))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selenga_68

Biri stabilite mi dedi o zaman ios 6.1.4 lü ip5 cihazımdan sizlere stabilitenin kralını gönderiyorum:))

Ios 6mı kaldı ya ios 7 bile 6nın performansını 2ye katlar

• Steve jobs nerdesin lan! Firmayi emanet ettigin insanlar apple firmasinin icine ettiler! Steve zamaninda kusur bulamiyoduk telefonda

• quote:

Orijinalden alıntı: GiyotinNecmi

quote:

Biri stabilite mi dedi o zaman ios 6.1.4 lü ip5 cihazımdan sizlere stabilitenin kralını gönderiyorum:))

iPhone 3 bile ios 6da cok kusursuzdu performansi gayet yerindeydi tek cekirdek 0.600 ghz islemci ve 512mb ram kullaniyodu. İos6yi hic birseye degismem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiJoN -- 17 Kasım 2014; 23:59:38 >

• 5S kullanıyorum 7.1.2 de bende hiç geçmeyi düşünmüyorum tabii eğer güzel bir sürüm yayınlayıp olumlu yorumlar alırsa geçerim
  • Millete fikrini soruyorsunuz. Millet halen stabil diyince. Kölesi olmuşsunuz diyorsunuz. İnsanlardan zorla istediğiniz cevabı bekliyorsunuz.

İphone halen stabil bir telefondur. Çevremde android kullanan arkadaşlarım dolu. Görüyoruz konuşuyoruz. İos 8 geçmemişsiniz yorum yapıyorsunuz. Herkes şarj süresi kötü diyorken ben resimle konu açtım koydum ve çok iyi süreler yakaladım. Yani insanların ne dediğine bakmaktansa kendiniz yükleyin deneyin. Zarar gelmez emin olun.
  • iOS 8.1.1'deyim Beta olarak çıktığından beri. Hiçbir sorununu göremedim. Evde iOS cihaz şenliği var sanırsın ve en düşük model olan 4S bile gayet hızlı 8.1.1'de. iPhone 6'yı söylemiyorum bile. Wi-Fi sorunu yok donma sorunu falan hikaye. Yok neymiş Apple cihazları bilerek yavaşlatıyormuş. Adamlar hızlansın diye güncelleme yayınlıyor millet hala Apple'ın Ceo'su gibi konuşuyor. Donma, yavaşlama istiyorsanız bence Android'e yönelim. Mesela evde birde Nexus 7 var ve 4.4.4'te şu an, daha Android Lollipop'a yükseltilmemiş ve şu durumda bile hafif kasmalar mevcut cihazda.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmudf2

iOS 8.1.1'deyim Beta olarak çıktığından beri. Hiçbir sorununu göremedim. Evde iOS cihaz şenliği var sanırsın ve en düşük model olan 4S bile gayet hızlı 8.1.1'de. iPhone 6'yı söylemiyorum bile. Wi-Fi sorunu yok donma sorunu falan hikaye. Yok neymiş Apple cihazları bilerek yavaşlatıyormuş. Adamlar hızlansın diye güncelleme yayınlıyor millet hala Apple'ın Ceo'su gibi konuşuyor. Donma, yavaşlama istiyorsanız bence Android'e yönelim. Mesela evde birde Nexus 7 var ve 4.4.4'te şu an, daha Android Lollipop'a yükseltilmemiş ve şu durumda bile hafif kasmalar mevcut cihazda.

hocam ip6 ios 8.1.1 de durumlar nasıl sence?

• Schnitter kullanıcısına yanıt
    Saçmalama arkadaşım. Stabil olsun diye güncelleme çıkıyor.
    Androidi çok çok uzun süre kullandım. Hiçbir zaman iyiye gitmedi.
    4 çekirdekli 2 gb ramli note 2 her güncellemede bayıldıkça bayıldı. Bu gün elime bir kere daha aldım yeminle 2 yıl ben bu telefonu hızlı diye nasıl kullanmışım dedim. Üstelik sıfırlamıştım ve 1 tane program bile yoktu.

• Bende o kadar Apple severim ama bu sefer olmuş arkadaşlar 8.1.1 hatalar Tamamıyla giderilmiş bence artık üzerlerine gitmeye gerek yok 👍

• Arkadaşlar fazla uzatmanın anlamı yok bence. 2 saattir kullanıyorum yaklaşık. Şarj sorunu dışında(yüzde atlamalarını kastetmiyorum, sadece şarj kullanımı) dışında çoğumuzun şikayet ettiği sorunlar giderilmiş. Arama esnasında 2-3 saniye bekleme saliselere kadar düşmüş, çeşitli bug lar halledilmiş, takılma henüz hiç olmadı. Uygulama geçişleri ve açılışları stabil. Hepimizin gözü aydın diyebilirim. Yine de minör bir güncelleme daha gelip 8 devranı kapanır gibi geliyor bana..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfzcn

Arkadaşlar fazla uzatmanın anlamı yok bence. 2 saattir kullanıyorum yaklaşık. Şarj sorunu dışında(yüzde atlamalarını kastetmiyorum, sadece şarj kullanımı) dışında çoğumuzun şikayet ettiği sorunlar giderilmiş. Arama esnasında 2-3 saniye bekleme saliselere kadar düşmüş, çeşitli bug lar halledilmiş, takılma henüz hiç olmadı. Uygulama geçişleri ve açılışları stabil. Hepimizin gözü aydın diyebilirim. Yine de minör bir güncelleme daha gelip 8 devranı kapanır gibi geliyor bana..

Hala sarji hizlimi bitiyor ?

• Her yeni iOS sürümünde aynı şeyler. Ön yargı iliklerimize kadar işlemiş. Her yeni çıkan iOS sürümü dövüldükçe dövülüyor, taşlandıkça taşlanıyor. iOS 8 tabi ki şuanda tam anlamıyla stabil değil. Bu çok normal. Her yeni çıkan iOS sürümü hatalarla doludur rayına oturması zaman alır. Şuan o çok övülen iOS 6 ve 7'nin stabil sürümleri (iOS 6.1.2 Şubat 2013, iOS 7.1.1 Nisan 2014) çok geç yayınlandı ve stabilleşene kadar çok sayıda güncelleme aldı. Özellikle iOS 7.0 - 7.1 versiyonları arasında tam 4 tane minor güncelleme vardı. Balık hafızalıyız ne çabuk unuttuk iOS 7'nin ilk çıktığı zamanları? Herşeyiyle problemliydi. İlk çıktığı zamanları düşünürsek iOS 8, iOS 7'ye göre çok daha stabil durumda şuan. Geçen sene bu zamanlar iOS 7'de çok daha ciddi sorunlar vardı. Eleştiri yapacaz tabi ki ama lütfen biraz düşünüp yapıcı eleştiriler yapalım. Apple eskiden bu kadar hatalı değildi veya Steve Jobs yaşıyor olsaydı böyle olur muydu demeyin. Apple tarihinin belkide en önemli sorunlardan biri olan "AtennaGate" Anten Sorununun Steve Jobs zamanında çıktığını hatırlatırım. Hatta çıkıp dediki "Telefonu doğru tutarsanız problem kalmaz" Bu muydu çözüm? Tabiki değildi, iPhone 4'lerin anten sorunu yeni üretilen partilerde düzeltildi. Aşağıda iPhone 5 için iOS güncellemelerini ekledim, görüldüğü gibi her zaman stabilite geç yakalanmıştır. Şu an iOS 8.1.1 ile gayet iyi bir stabilite yakalandı, sorunlar var tabiki ama ilerde daha iyi olacaktır. 8.1.1 ile de olmadı diyenler kusura bakmasın sırf eleştirmek için eleştiriyorlar. Benim düşüncem Apple her sene daha iyiye gidiyor. OS X ve iOS birlikte çalışmaya başladı. Yosemite kullananlar Handoff ve Devamlılık özelliklerinin ne kadar etkileyici olduğunu bilir. Ön yargılarınızı yıkın iOS 8.1.1 tabiki 7.1.2 kadar stabil olamaz zamana ihtiyacı var. Şubat-Nisan ayları gelsin ancak ozaman iOS 7.1.2 ile iOS 8 karşılaştırılabiliriz. Eksiği fazlası neyse objektif olarak söyleriz.

İOS 8.1.1 İOS 8.1.1 İOS 8.1.1

quote:

Orijinalden alıntı: ilko

ios 8 8.1.1de dahi hala bekleneni veremedi harbiden gelen gideni aratıyor

Her konuya girip iOS 6.1.4 kullanıyorum yazıyorsunuz ve hiç kullanmadığınız halde iOS 8'i olabildiğince kötülüyorsunuz. Merak ediyorumda iOS 6 kullanırken daha bugün yayınlanan iOS 8.1.1'i nasıl denediniz? Denemiş gibi ön yargılarla dolu yorumlar yapmayın artık lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PCNerd -- 18 Kasım 2014; 13:00:51 >

• quote:

quote:

İşde buna çok güldüm:) ios 6 yı özleyenler kulübü var apple bölümünde gir bak oku bakalım ios 7 de 8 in laciverti saçma sapan buglar iğrenç tasarım ios 6 imzaları açılsın millet nası koşq koşa dönüyor onu geçicen azizim 7 ve 8 koca bi tırrrrt

• JLW J kullanıcısına yanıt
    Evet şarj konusunda bir değişiklik yok.
  • quote:

quote:

quote:

İşde buna çok güldüm:) ios 6 yı özleyenler kulübü var apple bölümünde gir bak oku bakalım ios 7 de 8 in laciverti saçma sapan buglar iğrenç tasarım ios 6 imzaları açılsın millet nası koşq koşa dönüyor onu geçicen azizim 7 ve 8 koca bi tırrrrt

İp4 için evet, imzalar açılsa kesin dönüş yapardım. Çünkü ios 7 de çok kasıyor gerçekten.
    Ama 4s için aynı şey diyemeyeceğim. 7.1.2 gayet akıcı problemsiz.
    Geçen gün bir arkadaşımın ios 6 lı 3gs telefonu restore yaptım. İos 7 ye alıştığımızdan mı nedir teması çok kaba geldi bana.

• Tipe bak kendisi sövünce mükemmel insan başkaları savununca köle. Herkes senin dediğini mi kabul etmek zorunda.

• Beyler bi arkadas iphone 6 da ios 8.1.1 yüklü cihazda %99 da kalıyormus bu sorunu baka yaşayan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: bydeathhhone

Beyler bi arkadas iphone 6 da ios 8.1.1 yüklü cihazda %99 da kalıyormus bu sorunu baka yaşayan var mı

Bende bir sorun yok hocam.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.