Şimdi Ara

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) (927. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.588
Cevap
121
Favori
604.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 925926927928929
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tolga164

7.1.2 olarak sadece ilex rat ile sıfırlayabilirsiniz. Itunes üzerinden güncel 8.1.x sürümünden başkası yüklenmez

kardeşim ilex rat ile telefon sıfırlanıyor jb duruyor.

diyorum ki tamamen sıfırlansın tel. kimsenin cevabı yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasık biti

quote:

Orijinalden alıntı: tolga164

7.1.2 olarak sadece ilex rat ile sıfırlayabilirsiniz. Itunes üzerinden güncel 8.1.x sürümünden başkası yüklenmez

kardeşim ilex rat ile telefon sıfırlanıyor jb duruyor.

diyorum ki tamamen sıfırlansın tel. kimsenin cevabı yok

Yani jb dahil hersey gitsin ama sürüm yine 7.1.2 kalsın diyorsunuz galiba ki bu imkansız yok çözümü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CCquick pro garipleşti. 1.4-1 versiyonunda 7.1.2 ile inanılmaz kasılma ve bazen kendi kendine restart sorunu yaşıyorum. Benzer sorunu olan var mı?
    biteyourapple reposundan yüklemiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 22 Kasım 2014; 0:15:51 >
  • shockwave error kullanıcısına yanıt
    hocam bende ccquick pro kullanyırdum. hatta güzel diye satın bile almıştım. fakat o kadar sıkıntı çıkardı ki güncel sürümü. bende başka yerlerden eski sürümünü yükledim o sıkıntısızdı. fakat cydiada güncelleme görüp yükleyememek sinir bozucu olduğu için bende polus'a geçiş yaptım. bir de eski sürümünü bulup yüklemeyi deneyin isterseniz.
  • a_king kullanıcısına yanıt
    Valla lanet etim telefondan..
    Polus guzeldir umarim onu kurim

• arkadaşlar herkese iyi günler ios 7.1 jb li olan cihazıma 7.1.2 kurabilir miyim?
    http://getios.com/index.php şu sitede ios sürümleri var indirirsem nasıl yükleyebilirim.
    ve en önemlisi herkes 7.1.2 şöyle iyi böyle güzel diyor. 7.1 ile çok farkı var mı? 8.1.1 için de güzel diyorlar farkını bilen kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi?

şimdiden teşekkürler
  • okvnoe O kullanıcısına yanıt
    Cihaz nedir? Her cihaza istediğiniz sürümü yükleyemezsiniz.Linkten cihazınızı bulup hangi sürümlerin imzasının açık olduğunu(yüklenebilir) görebilirsiniz;

http://api.ineal.me/tss/status
  • Tunyukuk kullanıcısına yanıt
    cihaz ip5 a1429 modeli. verdiginiz baglantıdaki yazılardan hangisi benim cihaz anlayamadım malesef
    Ona 7.1.2 yüklenmez neyazıkki. Sadece 8.1 ve 8.1.1 imzaları açık

peki forumda şu adresi görmüştüm http://getios.com/index.php u siteden 7.1.2. yi indirip yükleme imkanı var mı?
    Hayır neyazıkki. ipsw dosyası imza kapalı olduğu için bir işe yaramaz

• Uygulamalardaki reklamları engellemek için bir tweak var mı arkadaşlar?

Ad blocker kurdum ama fayda vermedi.

Çok teşekkür ederim bunları bilmiyordum. Madem öyle yapacak birşey yok

• Whatsappta watusi tweak inde olduğu gibi karşı taraf yazdığında iletilen o ikinci tik işaretini engelleyebilen başka bir tweak var mı ?

WAEnhancer da yok sanırım öyle bir özellik .Watuside çalışmıyor malesef.

• Arkadaşlar merhaba,

LG2 kullanıyordum ve bazı sebeplerden dolayı iphone 5 e geçmek durumunda kaldım.

Sorum şu, lg deki gibi klavyenin en üstüne rakamlar satırını eklememiz mümkün müdür acaba?

Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk mesaj 23 Ağutos 2014te güncellendiği için sorma gereği duydum: 7.1.2 yüklü iphone 4'e (8gb) ilk sayfada anlatılan yöntemle jb yapabiliyor muyuz? bir de jb şarjın çabuk bitmesine yol açıyor deniliyordu, bu doğru mu?
  • İki sorunun cevabı da evet
    Normalde şarj bana bir gün çok rahat yetiyor. Gece en kötü ihtimalle %20 falan kalıyor. Jb ile yaklaşık olarak ne kadar bir azalma olur?

• Arkadaşlar daha önce ad blocker kullanarak reklamları engelliyordum geçende activator kurdum sonra baktım ad blocker devre dışı her yerde reklamlar çıkmaya başladı. Sonra sildim hemen activator U fakat diğer tweak hiç çalışmadı. Sildim tekrar yükledim ama düzelmedi. Sizce sorun ne olabilir ? Acaba ifile den ad blocker dosyası nerede? oradan kaldırıp kursak belki düzelir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efsane2bin6 -- 25 Kasım 2014; 21:14:03 >

• 
Sayfa: önceki 925926927928929
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.