Şimdi Ara

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) (924. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.589
Cevap
121
Favori
604.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 922923924925926
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AkidTurk

Hocam çooook büyük sürpriz olur.

Aynen Hocam Çifte Bayram olacak Bizler İçinde Hem 8.1 Hemde JB Beklemedeyiz :)
  • İpod touch 5 ios 7 de jealbreakı nasıl kaldırbilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sence ip5 ile ios 8.1e gecmeli miyim jb ciktiginda? Suan 7.1.1 en azindan temiz bi restore atmis oluruz. Acaba yavaslar mi cihazim

• üstadlar bende iphone 5 var. 7.1.1 di aldığımda jailbreaklıydı. ozaman bilmiyordum ne oldugunu yanlışlıkla bazı cydia uygulamalarını sildim ozman. sonra 7.1.2 güncellemesini yaptım. şimdi pangu ile jail yapmaya çalıştğımda already jailbroken diyor başlangıçta, sonra sonlara geldiğinde cihaz reboot olduktan sonra jailbreak failed hatası veriyor. telefonda cydiasimgesi var ama basınca hemen kapanıyor açılmadan. ne yapabilirim? bi çözüm yöntemi bulabilirmiyim? şuanki yazılım 7.1.2. ben internetten baktım restore yapıp dene yazmışlar. 7.1.2 için uygun ipsw dosyasını buldum itunesden restore yapmaya çalışıyorum 3194 hatası veriyor. 1 gündür uğraşıyorum. olmuyor bi türlü bir el atın ustalar. teşekkürler.
  • Lütfen bir bilen yardım edermi?
    Order Chaous Duels için yakutları bir çok kişi ücretsiz alıyor ve oyuna kapıldım bulabilir miyim?
    Bir bilen var mı acaba bu forumda.
  • saykoman kullanıcısına yanıt
    Keşke 7.1.1'deyken 7.1.2'ye yükseltmeseydiniz. Yükseltirken restore ile yükleme yapmadığınız için "already jailbroken" hatasını alıyorsunuz.
    Bunun çözümü için restore yapmak gerekir ve restore yaparsanız da 8.1'e geçmek zorundasınız 7.1.2'nin imzaları kapalı olduğu için.
    ios7 için jailbreak yapamazsınız maalesef.
  • Tamam ustad tesekkur ederim.

• youtube videolarını menü açtığımda da devam etsin istiyorum nasıl yapabilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loucetius

youtube videolarını menü açtığımda da devam etsin istiyorum nasıl yapabilirim.

Youtube essentials tweaki isinizi görür.

Ayrıca konuyu mobilde 9. Sayfada buldum bu kadar düştü mu bu konu ya

Bu arada cydia substrate güncellenmiş güncelleyen var mı 7.1.2 deyim guncellesem sorun çıkar mı 7.1.2 den olmayalım sonra

Ve Notracking diye bir tweak çıkmış kuran kullanan var mı? Sormamın sebebi açıklamasında battery life yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanerArslann -- 24 Ekim 2014; 4:55:25 >

• CanerArslann kullanıcısına yanıt
    Kurdum ancak ayarlar kısmında dediğim sorun ile bir kısım göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serif61

ya bu herifci oglu kim Hangi tweak in devoloperi sinir etdi beni hello pirate diye ikide bir ekrana cikiyor bilen varsa lutfen soylesin de sileyim o tweak i yoksa delircem
     ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

İkeywi ile ilgili hocam o resim

• quote:

Orijinalden alıntı: Loucetius

Kurdum ancak ayarlar kısmında dediğim sorun ile bir kısım göremedim.

demek istediğim notracking tweakinin açıklamasında facebook ve messenger ile ilgili bir ifade kullanılmış heralde bunlar ve bunlar gibi uygulamaların arka planda sürekli yenileme yapmasınnı engelleyen bir tweak o yuzden batarya süresini uzatır gibi bi ifade kullanmışlar ayarlara gelmiyormuş zaten fazla ingilizcem olmadığı için çözemedim
  • iPad airimde jb mevcut, imovie yüklemek istiyorum ama marketten baktım artık ios8 istiyor yüklemenin bir yolu var mıdır?
  • Beyler iOS 7.1.2 sürümlü cihazımı jail yaptım ama henüz bir avantaj göremedim :) tavsiye edeceğiniz uygulamaları paylaşırsanız çok iyi olur.Bir de bluetooth uygulamasını kurmak istedim ancak ücretliymiş sanırım ücretsiz hali var mı?
  • beyler ios 7.1.2 jbli kullandığım 5s'imde arada bir (bu aralar cok oluyor) internet 3g,edge cektiği halde internete bağlanamıyorum whatsapp bağlantı simgesi dönüyor bağlanmıyor, cok sık olmaya başladı tweaklere bakıyorum son kurduklarımla alakalı bir durum olma ihtimali yok. hattım "avea" ..bu sorunla daha önce karşılaşan oldumu? veya açıklamasını yapabilcek biri varmı? yardım etsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taskinfener -- 25 Ekim 2014; 17:08:28 >
  • İos7 için ios6 teması varmı düzgün
    Birde classiclock ta türkçe sıkıntılı açmak için kaydırın yazsıı saçma bir hal alıyo

• AirSupport kullanıcısına yanıt
    ios6'yı görünüm olarak yaşayabilmen adına aşağıdaki listede yer alan tweak ve temaları yüklemen yeterli

*İOS 6 theme (İOS7)*
    *Classicboot
    *Classic Dock*
    *Classic Lock Screen
    *Classic Switcher
    *Classic Apps İOS7
    *vintage keys
  • quote:

Orijinalden alıntı: frost901

ios6'yı görünüm olarak yaşayabilmen adına aşağıdaki listede yer alan tweak ve temaları yüklemen yeterli

*İOS 6 theme (İOS7)*
    *Classicboot
    *Classic Dock*
    *Classic Lock Screen
    *Classic Switcher
    *Classic Apps İOS7
    *vintage keys

Sağolun hocam
  • Jb ile mukemmel ozellestirmeler yapabiliyoruz.
    Tweak'ler;
    Circulus (simgeleri yuvarlak yapmak icin)
    Chronos (kilit ekranindaki saat) repo: cydia.myrepospace.com/ImLemonPartying
    Sevenclock (menuye saat ekleme) ekrana basili tutup aktif ediyoruz.
    iBlank (menude simgeleri asagi dogru hizalamak icin.)

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciddi Lama -- 28 Ekim 2014; 15:04:57 >

• Beyler şu appstore'dan uygulama güncelleyememe sorununu çözebilen oldu mu? Güncelle deyince uygulamayı açıyor. Uygulamayı aratıp aç deyince güncelliyor ama da her zaman olmuyor.
  • 
Sayfa: önceki 922923924925926
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.