Şimdi Ara

★ ★ ★ İOS 7.1.2 Final Sürüm Anakonu ★ ★ ★ (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.787
Cevap
54
Favori
341.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • UltraISO programı ile dmg dosyalarının içerisinde ki ipsw dosyalarını tut-bırak yöntemi ile çıkartabilirsiniz.
  • teşekkürler hocam
  • Rica ederim..
  • iPhone 4s ime iOS 7yi sorunsuz bir şekilde yükledim arkadaşlar. Ipsw dosyasını indirdikten sonra iTunesdan Shift+Güncellemeleri kontrol et demeniz yeterli oluyor. İşletim sisteminde donmalar var fakat ben şahsen çok rahatsız olmadım. Ne de olsa Beta 1. Facebook ve Twitter'a ek olarak Vimeo ve Flickr entegrasyonu yapılmış. Eskiden 13.6 Gb kullanılabilir hafıza oluyordu şimdi ise 13.5 Gb. Eskiden çift tık ile ulaştığımız bildirim merkezi yine aynı. Fakat oradan ses, şarkı değiştirme yapılmıyor artık. Onun yerine ekranı direk yukarı kaydırarak önünüze çıkan yerden bunu yapabiliyorsunuz. Eklenen özellikler bence çok kullanışlı. Laf edenler var ama Apple çok hoş bir güncellemeye gitmiş. Görsellik olarak güzel bir sistem olmuş. Uygulama kapatmak için basılı tutacağınıza yukarı fırlatıyorsunuz. Sistemin tepki süresi biraz yavaş ama bunun da ileriki betalarda düzeleceğini umuyorum. Anlık hevesle ilk izlenimlerimi yazdım. Umarım yardımcı olmuşumdur. İyi günler

İndirmek isteyenler için ipsw torrent:http://yadi.sk/d/vmzqmolk5hFyF (Shift+Güncelle yapın, Shift+Geri Yükle değil)

Düzenleme: Telefon aşırı ısınıyor bilginize. Dolayısıyla şarj hızı da düşüyor. Ben kendine gelsin diye bir süre buzluğa koydum bekledim şimdi sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasputin13 -- 11 Haziran 2013; 8:14:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AstRaso

iPhone 4s ime iOS 7yi sorunsuz bir şekilde yükledim arkadaşlar. Ipsw dosyasını indirdikten sonra iTunesdan Shift+Güncellemeleri kontrol et demeniz yeterli oluyor. İşletim sisteminde donmalar var fakat ben şahsen çok rahatsız olmadım. Ne de olsa Beta 1. Facebook ve Twitter'a ek olarak Vimeo ve Flickr entegrasyonu yapılmış. Eskiden 13.6 Gb kullanılabilir hafıza oluyordu şimdi ise 13.5 Gb. Eskiden çift tık ile ulaştığımız bildirim merkezi yine aynı. Fakat oradan ses, şarkı değiştirme yapılmıyor artık. Onun yerine ekranı direk yukarı kaydırarak önünüze çıkan yerden bunu yapabiliyorsunuz. Eklenen özellikler bence çok kullanışlı. Laf edenler var ama Apple çok hoş bir güncellemeye gitmiş. Görsellik olarak güzel bir sistem olmuş. Uygulama kapatmak için basılı tutacağınıza yukarı fırlatıyorsunuz. Sistemin tepki süresi biraz yavaş ama bunun da ileriki betalarda düzeleceğini umuyorum. Anlık hevesle ilk izlenimlerimi yazdım. Umarım yardımcı olmuşumdur. İyi günler

udid kaydın varmıydı hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: caglar03

dmg dosyasını nasıl ipsw yapacağız ?

http://www.dmgextractor.com/blog/2012/jun/18/extract-ipsw-ios-6-beta-dmg-file-dmg-extractor/
  • Udid kaydım yok. İnternetten torrentini indirdim. 1,08Gb. Gerisini dediğim gibi yaptım. Şimdi kurcalamaya devam ediyorum ama cihaz acayip ısınıyor şarj 5dk da %7 azaldı. Halbuki sadece geziniyordum. Az buzlukta tuttum şimdi soğudu kendine geldi. İnceledikçe yazmaya devam edeceğim.
  • Bende indirdim ancak yorumları okuduktan sonra vaz geçtim tamam ios 7 ancak işkence ise kullanılmaz ya hu ! Bi şarj 5 dk da %7 iniyorsa uzak durmak lazım ios 7 den...
  • ip5 de de kasmalar ve hızlı şarj gidiyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de biraz kurcaladıktan sonra ios 6 ya geri döneceğim. İlk yorumu yazarken şarj %46 idi. Şimdi % 23 olmuş. Belki benim telefondandır kesin hüküm çıkarmayayım ama ben işi geliştiricilere bırakmaya karar verdim
  • phantom_coal kullanıcısına yanıt
    Kasma işletim sisteminin kararsızlığından kaynaklandığı için sanmam hocam. Bir arkadaş iphone 5 de bile kasıyor hayırlı olsun yazmıştı. Hızlı şarj gitmesi telefonun ısınmasından kaynaklı. O nedenle telefon farklı olduğu için o konuya yorum yapamayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AstRaso

Kasma işletim sisteminin kararsızlığından kaynaklandığı için sanmam hocam. Bir arkadaş iphone 5 de bile kasıyor hayırlı olsun yazmıştı. Hızlı şarj gitmesi telefonun ısınmasından kaynaklı. O nedenle telefon farklı olduğu için o konuya yorum yapamayacağım.

onzaman bekliyeceğiz.

• Linkler gelmiş ancak konu düzenlenmemiş arkadaşlar... 4S için indirmekteyim şu anda... Az önce full yedek aldım şimdi bununla restore yapıp beta'yı yüklediğimde herhangi bir problem olursa yedekten 6.1.3'e geri dönebilir miyim kolayca? Sitede bu betayı yüklerseniz downgrade yapamazsınız diyor... Yardım lütfen.
  • 1429 yada 1428 olanları arasındaki fark nedir? Telefon modeli mi bu? öyleyse nerde yazıyor? :)
  • 4S e kuran var mı arkadaşlar ? Çok kasıyor mu ?
  • TheWazZ kullanıcısına yanıt
    4e e kurdum sistem beta olduğu için kasma mevcut. Ama telefonla alakalı değil 5te de kasıyor diye okudum
  • SirUkris kullanıcısına yanıt
    Sistem Beta olduğu için ios6 ya geçişin mümkün olcağını düşünerek güncelleme yaptım. Yukarıda bir kullanıcı olmazsa hard reset ile dfu modundan ios 6 geri yüklemesi yapılabilir diyordu. Ama kesin emin değilim
  • Arkadaşlar şunda bile kasıyor şu kadar şarj içiyor vs. gibi yorumlar için çok erken. En azından 2-3 beta sürümü daha çıktıktan sonra belli olur. Ağustos gibi golden sürümü çıktığında ne olduğunu tam olarak göreceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: gaziaydemir@hotmail.com

4s de UDID'siz yazılımı doğruladı şuanda yüklüyor. Bitince sonucu haber verrim.

Bide biraz cesur olun yahu :)

PM den 4S için link atabilirmisin?

Şimdiden teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.