Şimdi Ara

ios 6 Otomatik Güncellemeyi DURDURMA!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
6.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar New ipad JB 5.1.1 kullanıyorum fakat "yazılım yükleme " menüsünde itunes bağlı iken güncelleme kendini indirmeye başladı ve itunes' i actıgımda yine indirmeye devam ediyor, şu durumda ne yapabilirim. iptal etmek için ...
    sistemim ios 6 'ya gececek diye cok korkuyorum..
    GÖRÜŞLERİNİZİ ACİL OLARAK BEKLİYORUM. HERKESE İYİ AKŞAMLAR..

• Anladığım kadarıyla itunes'tan indiriliyor, telefonunuzdan değil. Telefonunuzu bilgisayardan çıkarın öncelikle. Güncellemeyi indirme işlemini durdurulabilir diye biliyorum. iTunes'ta soldaki konsolda "downloads" gibi bir başlık olacak, onu seçip indirme işlemini durdurun.
  • Abi Cihaz İpad ve Cihazın menüsünden indirme yapmaya baslıyor. dediğin itunes yöntemine de hemen bakıyorum.
  • Sorun yok hocam indirdikten sonra önce izin alıyor lap diye cihazı yüzüne kapatıp güncellemiyor

Edit ama itunes üzerinden yapıyorsan direk cihazı kapatır itunesden suan iniyorsa cihazın kablosunu çekmeniz yeterli

Eğer yükleme başladıysa sakın bağlantıyı koparmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 25 Eylül 2012; 21:03:39 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • itunes üzerinden güncelleme yapmıyor, fakat cihaz üzerinde güncelleme dosyasını indirme işlemi yaparken fark ettim durumu Allah tan.

Daha dosyayı ipad 'e indirmeden fark etmem karıma oldu.

Hepinize ayrı ayrı cok TESEKKÜR EDERİM...

MALUM JB SİZ İPAD TAM BİR ZULÜM :)
  • İpadi usbden cek ve indirmeyi iptal et
    Edit:arkadas sorununu çözmüş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer_Faruk. -- 25 Eylül 2012; 21:12:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle bir durum var İPad menüsünde bulunan "yazılım güncelleme" linkinde iptal secenegi yok malesef veya ben bilmiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.