Şimdi Ara

IOS 6.1.3 Çıktı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
2.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Pek bir etkisi olacağını sanmıyorum ama genede kuralım bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reverse.angle -- 20 Mart 2013; 23:08:52 >
  • Açık açık yazmış Apple lockscreen sorunu ve Japonya için maps iyileştirmesi diye, 20 mblık ufacık güncelleştirmede hala batarya performans arayanlar var...
  • iniyo bakalım 895,4 MB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tniaskrad -- 20 Mart 2013; 23:18:53 >
  • Cihaz üzerinden kaç mb?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3GS halaa canavar gibi güncelliyor hız kesmiyor :)
  • guncelleme olayini unuttum arkadas, sonunda programlar calismam ben diye ciyaklamaya baslayana kadar yada telefon bozulana kadar guncelleme yok, o zaman da eski telefona donerim artik.
  • Güncelledik bakalım fark belli olucak mı

• yükledim hayırlısı...
  • Arkadaşlar ben güncellemedim ama 6.1.2 de yedeklerimi sildim yanlışlıkla. Şimdi 6.1.3 güncelle diyor. SHSH kaydım var nasıl 6.1.2 ye devam edebilirim acaba ?
  • Yükleyen arkadaşlar 6.1.2 ye göre pilde artma azalma varmı bazen pile dezavantaj sağlıyabiliyor

• 6.1.3 bozuk olan bataryamı iyileştirdi sıfır gibi oldu daha ne olsun
  • Ss ile desteklede bizde görelim :)

• 6.1.2 yi kurabilmem için yardımcı olan olsa iyi sevaba girecek ama Shsh var 6.1.2 için. ipsw dosyasını da indirdim. iFaith ile de denedim olmuyor. iFaith uyumlu değil diyor shsh için. Redsnow un aracını denedim bir ihtimal diye o da olmadı
  • ios 6 dan sonra shsh işe yaramıyor uğraşma kuramazsın.
  • Arkadaşlar merhaba. Telefonu dün 6.0.1den 6.1.3e güncelledim ancak şöyle bir durumla karşılaşmaya başladım. Daha öncesinde hücresel veriden 3gye geçmek istediğimde 3g butonuna bastıktan sonra operatör adının yanında küçük bir o işareti çıkar, sonrasında hemen 3gye geçerdi. Şimdi ise o işareti çıkmadığı gibi 3gye geçmesi 10 15 saniye sürebiliyor hatta kimi zaman geçmediği de oluyor. Bu konuda bir fikri olan var mı? Şimdiden teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.