Şimdi Ara

İos 6.1.1 çıktı (4S) -- JAİLBREAK ÇIKTI (evasi0n 1.3)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
3.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jailbreak çıktı arkadaşlarwww.evasi0n.com adresinden 1.3 veriyonu indirip yapabilirsiniz...

İos 6.1.1 çıktı (4S)   -- JAİLBREAK ÇIKTI (evasi0n 1.3)

ham sürüm 920,1 MB arkadaşlar

Arayıpta bulamayanlar için DFU Mod ile temiz kurulum nasıl yapılır;
    "Eğer kaybedeceğiniz birşey yoksa güncelleme yerine benim gibi temiz kurulum yapabilirsiniz.

Bunun için; itunes den 6.1.1 sürümünü yalnızca indire basıyorsunuz ve indirme bitince "C:\Users\Erayy\AppData\Roaming\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates" dizininde ipsw dosyası olacak bunu masaüstüne atın (kolaylık için). sonra itunes açıkken telefonun "home ve kilit" tuşuna telefon kapanana kadar basılı tutun ve telefon kendi kendine kapanınca sadece kilit tuşundan elinizi çekin, bu sırada home tuşunu bırakmayın (10 sn) bilgisayar yeni aygıt görecektir ve itunes ekranında kurtarma modunda iphone bulundu diyecek. (güncelle butonu pasif, geri yükle butonu aktif şekilde olacak) bunu yaptıktan sonra shift tuşuna basılı tutarak geri yükle butonuna basıp masaüstündeki ipsw dosyasını gösteriyorsunuz ve yüklemeye başlıyor :))"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eraygider -- 12 Şubat 2013; 18:56:38 >

• ios 6.1.1de jb açıkları kapatılmadı yani güncellenip jb yapılabilir
  • 4s için yayınlanmış
  • Güncelleme 4s ler için açıklaması 3g hatalarını gidermek boyut 26 mb ve ota ile güncelleme yapılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: APOLL0

4s için yayınlanmış
    wifi sorununu çözermi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengiz Elektronik

Bu mesaj silindi.
    hattı vodafone olanların sıkıntısı vardı galiba onun için gelmiş olabilir. elinde 5 veya 4 olanlar bakarsa kesin birşey söyleyelim
  • Bu nedir arkadas 2 gunde bir guncelleme mi cikar. ios dedik bagrimiza bastik ama eşşeğin...
  • İngiltere'de Vodafone açıklama yapmıştı 6.1'e geçmeyin sinyal problemi gözlemledik diye. Apple bu güncellemeyi Avrupa için çıkarttı genel olarak.

6.1 jbliler güncellemeyin sakın!
  • Guncelleme sadece 4S icin cikti arkadaslar.Operator ile ilgili 3G iyilestirmelerini kapsiyor.Otadan guncelleyebilirsiniz 23 Mb.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mulholland dr.

İngiltere'de Vodafone açıklama yapmıştı 6.1'e geçmeyin sinyal problemi gözlemledik diye. Apple bu güncellemeyi Avrupa için çıkarttı genel olarak.

6.1 jbliler güncellemeyin sakın!
    6.1.1'de Açıkları kapattılarmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pocemonmutlu

Alıntıları Göster
    Ben birazdan ham 6.1.1.ipsw dosyasını indirip dfu modda kurucam ve jailbreak yapacağım. Buradan sizlere bilgi veririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pocemonmutlu

Alıntıları Göster
    beyler bir sorum olucak. 6.1 güncellemesini yuklemedim simdi direk 6.1.1 diyor toplam boyut olarakta 86.8mb diyor. bir sıkıntı varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Athelonious

Guncelleme sadece 4S icin cikti arkadaslar.Operator ile ilgili 3G iyilestirmelerini kapsiyor.Otadan guncelleyebilirsiniz 23 Mb.
    Evet bende de cikti 23 mb indirdik yukluyorum simdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0DECB8E5A

Evet bende de cikti 23 mb indirdik yukluyorum simdi

Alıntıları Göster
    Babamın telefonunu itunesten güncelleyeceğim dosya insin. Şuan cihaz jailbreakli itunes üzerinden güncellerken problem çıkartmaz değil mi? Jailbreakte kalkmış olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EuroAsia

Babamın telefonunu itunesten güncelleyeceğim dosya insin. Şuan cihaz jailbreakli itunes üzerinden güncellerken problem çıkartmaz değil mi? Jailbreakte kalkmış olur?

Alıntıları Göster
    beyler bir sorum olucak. 6.1 güncellemesini yuklemedim simdi direk 6.1.1 diyor toplam boyut olarakta 86.8mb diyor. bir sıkıntı varmı? normal midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yetisto

beyler bir sorum olucak. 6.1 güncellemesini yuklemedim simdi direk 6.1.1 diyor toplam boyut olarakta 86.8mb diyor. bir sıkıntı varmı?

güncelleme 23 MB Boyutunda gelmiş diğer arkadaşların dediğine göre. Sizde 86 küsür gözükmesi ilginç ancak ben yinede güncelleme yerine full sürüm dosyasıyla dfu modda temiz kurulum öneriyorum size.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraygider

quote:

güncelleme 23 MB Boyutunda gelmiş diğer arkadaşların dediğine göre. Sizde 86 küsür gözükmesi ilginç ancak ben yinede güncelleme yerine full sürüm dosyasıyla dfu modda temiz kurulum öneriyorum size.

o kadar ayrıntılı bilmiyorum hocam
  • quote:

quote:

quote:

Eğer kaybedeceğiniz birşey yoksa güncelleme yerine benim gibi temiz kurulum yapabilirsiniz.

Bunun için; itunes den 6.1.1 sürümünü yalnızca indire basıyorsunuz ve indirme bitince "C:\Users\Erayy\AppData\Roaming\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates" dizininde ipsw dosyası olacak bunu masaüstüne atın (kolaylık için). sonra itunes açıkken telefonun "home ve kilit" tuşuna telefon kapanana kadar basılı tutun ve telefon kendi kendine kapanınca sadece kilit tuşundan elinizi çekin, bu sırada home tuşunu bırakmayın (10 sn) bilgisayar yeni aygıt görecektir ve itunes ekranında kurtarma modunda iphone bulundu diyecek. (güncelle butonu pasif, geri yükle butonu aktif şekilde olacak) bunu yaptıktan sonra shift tuşuna basılı tutarak geri yükle butonuna basıp masaüstündeki ipsw dosyasını gösteriyorsunuz ve yüklemeye başlıyor :))

• quote:

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    920 mb çok inmiyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

Eğer kaybedeceğiniz birşey yoksa güncelleme yerine benim gibi temiz kurulum yapabilirsiniz.

Bunun için; itunes den 6.1.1 sürümünü yalnızca indire basıyorsunuz ve indirme bitince "C:\Users\Erayy\AppData\Roaming\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates" dizininde ipsw dosyası olacak bunu masaüstüne atın (kolaylık için). sonra itunes açıkken telefonun "home ve kilit" tuşuna telefon kapanana kadar basılı tutun ve telefon kendi kendine kapanınca sadece kilit tuşundan elinizi çekin, bu sırada home tuşunu bırakmayın (10 sn) bilgisayar yeni aygıt görecektir ve itunes ekranında kurtarma modunda iphone bulundu diyecek. (güncelle butonu pasif, geri yükle butonu aktif şekilde olacak) bunu yaptıktan sonra shift tuşuna basılı tutarak geri yükle butonuna basıp masaüstündeki ipsw dosyasını gösteriyorsunuz ve yüklemeye başlıyor :))

Alıntıları Göster
    yükleyen varsa otomatik parlaklık sorunu düzeltilmiş mi ?

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.