Şimdi Ara

İOS 5 UNTETHERED JAİLBREAK ÇIKMAK ÜZERE (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.301
Cevap
13
Favori
127.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamamdır, alın size untethered diyemediler bir türlü. Paso tweet kollar olduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuMé®@NG

https://twitter.com/musclenerd/status/142125585597087745

Dedi adam! Hadi hayirlisi artik..

hikaye gibi
  • CIKICAKSA CIKSIN ARTIK BEKLE BEKLE NEREYE KADAR
  • Çıksa bile gevey çıkmaz. İllaki biryerden patlak verecek.

Demedi demeyin
  • Artık bekle bekle sıkıldım. Bugün semi-tethered yapacam inşallah...
  • daha cok beklersiniz..bence çıkmayacak.kimsenin acık v.s. buldugu yok.. milleti oyalıyorlar
  • Bende ios 5.0 tethered var semi-tethered e geçmek istiyorum. Semi-tethered 5.0 a uyumlumu yoksa versiyonu 5.1 mi yapmam gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur

Bende ios 5.0 tethered var semi-tethered e geçmek istiyorum. Semi-tethered 5.0 a uyumlumu yoksa versiyonu 5.1 mi yapmam gerekiyor?

Hocam ben Semi - Tethered'i iOS 5.0'da kullanıyorum . Hem de daha dün yaptım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atakan_TR

quote:

Bende ios 5.0 tethered var semi-tethered e geçmek istiyorum. Semi-tethered 5.0 a uyumlumu yoksa versiyonu 5.1 mi yapmam gerekiyor?

Nasıl peki kardeşim varmı sıkıntılı bi durum ben tethered yaptığımdan beri hiç kapatmadım telefonu ve en ufak reset,takılma vs.. gibi sorunlarda olmadı.Ayrıca tethered in üzerine semi-tethered yapsak olur dimi sıfırdan restore etmeye gerek yok.

Bide sana zahmet link yakınlarındaysa buraya koyarmısın semi-auto derken yanlış bişey yüklemeyelim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Atakan_TR

quote:

Nasıl peki kardeşim varmı sıkıntılı bi durum ben tethered yaptığımdan beri hiç kapatmadım telefonu ve en ufak reset,takılma vs.. gibi sorunlarda olmadı.Ayrıca tethered in üzerine semi-tethered yapsak olur dimi sıfırdan restore etmeye gerek yok.

Bide sana zahmet link yakınlarındaysa buraya koyarmısın semi-auto derken yanlış bişey yüklemeyelim

Hocam daha dün yaptığım için erken bir cevap olmuş olur ama bir sorun olmadı şu ana kadar . Deneme amaçlı bir kere telefonu kapattım . Semi Tethered takır takır çalışıyor bir sıkıntı yok

Ayrıca Semi Tethered için sıfırdan hiçbir şey yapmana gerek yok . Cydia gir . Ordan Manage tıkla . Açılan yerden Sources'e tıkla . Sağ üstte edit var . Oraya bas . Bu sefer sol üstte Add yazıyor ona bas. Açılan yere thebigboss.org/semitether/ yaz . Ve ordan Semi Tethered indir .

İnşallah yardımcı olabilmişimdir .

• Semi Tethered ipad 2 için olmuyor değilmi...?
  • Semi-Tethered güzel ya idare ediyor..

Ipad 2'ye Semiyi bırakın Tethered dahil yok.
  • Lanet olsun İstanbul Bilişime 4.0 Diyordu 4.3.5 çıktı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nc39

quote:

Orijinalden alıntı: yazux

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SkiNNy

Adamlar jb yetistirmek zorunda degil. Sanki para oduyormus gibi sikayet etmenin anlami yok.

aynen katılıyorum. JB yi cıkaran ben olsam ve bu yazılanları gorsem sıttın sene pıyasaya surmem. nedir bu ya ? gorende aylık maasa baglamıslar adamıda hızmet beklıyorlar bıde.

belki bu arkadaşlar para ödemiyor ama o jb grupları sürekli bağış topluyor iphone kullanıcılarından. o yüzden bilip bilmeden konuşmayalım zira komik oluyor.

komik mi oluyor? adi ustunde bagis, aidat felan degil. soyle bana burda cemkirenler bagis vermis mi sen verdin mi? size hersey musteahk.

öncelikle her şey ayrı yazılır.

sonra da size her şey müstehak nedir arkadaşım ? bak orda ne demişim ben belki bu arkadaşlar para ödemiyor ama bağış yapanlar var demişim değil mi ? sanırım okuma kabiliyetinde yazma kabiliyetin kadar zayıf. okuduğunu anlamakta güçlük çektiğin apaçık ortada. ayrıca hadi diyelim bize her şey müstehak. bağış yapanlara da mı müstehak ? oldu olacak parayla çıakrıp satsınlar. ne kadar tutarsız ve saçma bir düşünce. bu adamalar bunu yapıyor ve karşılığında para kazanıyor. yapmamışlar diye boğazlarına yapışacak değiliz herkes bir bekleyiş içerisinde kraldan çok kralcı olmayın

telefonda yazıyoruz kardeş oyle hatalar olabılır artıslıgın alemı yok ( artıstlık olacak pardon )... bağış yapmak , yardım etmektir. ve burda bagırıp cagıranların hıcbirisi ( ayrı mı yazılacaktı ? ) bağış yapmamıştır buna eminim. ne çıkarmak zorundalar ne de size herhangi bir açıklama yapmak zorundalar. yapmanız gereken sadece ssusup beklemek ve cıktıgında ( çıkarsa ) adamlara bol bol teşekkur etmektir. ez cumle : çıkarsa teşekkur edersin, çıkmazsa eyvallah dersin. yazım yanlıslarımı soylesene, çok cıddıyım ogretıcı oluyor.

anadilini yanlış yazıp pişkin pişkin gülene embesil derler ama ben demem rahat ol. neyse bu ilkokul 1-anaokulu arası zekasına sahip esprilerine gülmen bittiyse konuya dönelim.

bak arkadaşım benim hangi mesajım-postum: nerde bu jailbreak neden çıkarmıyorlar parayı almayı biliyorlar ama " tarzı ? bana gösterir misin lütfen ? ben ne demişim ki cevap olarak bunları yazmışsın ? okumadan yazmak gibi bir problemin var sanırım. neyse bu adamlar jb işi için bağış topluyor illa ki çıkarmayabilirler, namümkün bir durum değil ama her gün: açıkları bulduk akşama çıkarıyoruz tarzı bir twit atıp ardından bu seferde olmadı demeleri saçma. hadi eyv.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Adamlar jb yetistirmek zorunda degil. Sanki para oduyormus gibi sikayet etmenin anlami yok.

aynen katılıyorum. JB yi cıkaran ben olsam ve bu yazılanları gorsem sıttın sene pıyasaya surmem. nedir bu ya ? gorende aylık maasa baglamıslar adamıda hızmet beklıyorlar bıde.

belki bu arkadaşlar para ödemiyor ama o jb grupları sürekli bağış topluyor iphone kullanıcılarından. o yüzden bilip bilmeden konuşmayalım zira komik oluyor.

komik mi oluyor? adi ustunde bagis, aidat felan degil. soyle bana burda cemkirenler bagis vermis mi sen verdin mi? size hersey musteahk.

sonra da size her şey müstehak nedir arkadaşım ? bak orda ne demişim ben belki bu arkadaşlar para ödemiyor ama bağış yapanlar var demişim değil mi ? sanırım okuma kabiliyetinde yazma kabiliyetin kadar zayıf. okuduğunu anlamakta güçlük çektiğin apaçık ortada. ayrıca hadi diyelim bize her şey müstehak. bağış yapanlara da mı müstehak ? oldu olacak parayla çıakrıp satsınlar. ne kadar tutarsız ve saçma bir düşünce. bu adamalar bunu yapıyor ve karşılığında para kazanıyor. yapmamışlar diye boğazlarına yapışacak değiliz herkes bir bekleyiş içerisinde kraldan çok kralcı olmayın

telefonda yazıyoruz kardeş oyle hatalar olabılır artıslıgın alemı yok ( artıstlık olacak pardon )... bağış yapmak , yardım etmektir. ve burda bagırıp cagıranların hıcbirisi ( ayrı mı yazılacaktı ? ) bağış yapmamıştır buna eminim. ne çıkarmak zorundalar ne de size herhangi bir açıklama yapmak zorundalar. yapmanız gereken sadece ssusup beklemek ve cıktıgında ( çıkarsa ) adamlara bol bol teşekkur etmektir. ez cumle : çıkarsa teşekkur edersin, çıkmazsa eyvallah dersin. yazım yanlıslarımı soylesene, çok cıddıyım ogretıcı oluyor.

anadilini yanlış yazıp pişkin pişkin gülene embesil derler ama ben demem rahat ol. neyse bu ilkokul 1-anaokulu arası zekasına sahip esprilerine gülmen bittiyse konuya dönelim.

bak arkadaşım benim hangi mesajım-postum: nerde bu jailbreak neden çıkarmıyorlar parayı almayı biliyorlar ama " tarzı ? bana gösterir misin lütfen ? ben ne demişim ki cevap olarak bunları yazmışsın ? okumadan yazmak gibi bir problemin var sanırım. neyse bu adamlar jb işi için bağış topluyor illa ki çıkarmayabilirler, namümkün bir durum değil ama her gün: açıkları bulduk akşama çıkarıyoruz tarzı bir twit atıp ardından bu seferde olmadı demeleri saçma. hadi eyv.

Noktadan sonraki kelimeler büyük harfle başlar.Yazım yanlışları konusunda bu kadar hassas iseniz son mesajınızı dikkatli okumanızı öneririm.Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzanGazi -- 1 Aralık 2011; 20:04:05 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OzanGazi

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Noktadan sonraki kelimeler büyük harfle başlar.Yazım yanlışları konusunda bu kadar hassas iseniz son mesajınızı dikkatli okumanızı öneririm.Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu..

noktadan sonra elbette büyük harfle başlar ama sanal ortamda kullanılan bir kural değildir kendisi eğer makale, rapor vs yazılmıyorsa. ayrıca şu kısıma

bak arkadaşım benim hangi mesajım-postum: nerde bu jailbreak neden çıkarmıyorlar parayı almayı biliyorlar ama " tarzı ? bana gösterir misin lütfen ? ben ne demişim ki cevap olarak bunları yazmışsın ? okumadan yazmak gibi bir problemin var sanırım.

cevap veremediğin için mi böyle bir post attın ? cevap bekliyorum.

Benim o konuya cevap vermek gibi bir çabam olamaz.Konunun ilgili kişisi ben değilim..

İstersen beni ilgilendiren kısım ile ilgili cevabı benden değil başkalarından dinle;

*Bir kimsenin beni yüzüme karşı medhetmeye hakkı olursa, yüzüme karşı beni tenkid etmeye de hakkı olması lazım. Bismark
    *Birisini tenkit etmek istersek en münasip yer aynamızın karşısıdır. Bernard Shaw
    *Bizi en sert eleştiren kimdir. Ümitsizliğe uğramış bir merak. Goethe
    *Denetlendiği vakit sevinen, eleştirildiği vakit gülen yaratığa büyük adam denir. Cemil Sena
    *Eğer karşındaki kişiye bütün kalbin ve yeteneklerinle yardımı kabul edebiliyorsan, işte o zaman eleştirebilirsin. Bu olumlu eleştiridir. A.Lincoln
    *Eleştiricilerin sözlerine aldırmayın şimdiye kadar hiç birinin heykeli dikilmemiştir. Sibelius
    *Olgun bir adamı dost edinmek isterseniz, tenkid edin; basit bir adamı dost edinmek isterseniz methedin. Şeyh Şadi Şirazi
    *Oymacılıktaki kural eleştirilerde de geçerlidir: Oyulacak yerler kesilmez. Charles Buxton
    *Yapıcı bir tenkit, akıllı insanları güçlendirir. Ahmakları öfkelendirir. Napolyon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzanGazi -- 1 Aralık 2011; 20:15:34 >

• niye konuyu kirletiyorsunuz özel mesajla halletsenize işinizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: demong

niye konuyu kirletiyorsunuz özel mesajla halletsenize işinizi

YOK WALLA BENİM HOSUMA GİTTİ. OKUYOM HEPSİNİ
  • Cikmaz bu jb biz ios 6yi bekliyelim ^^
  • JB Cikana kadar konu kilitlenmeli artik.
  • 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.