Şimdi Ara

ios 5 iMessage

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
6.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar saat tam 20.00'da beklenen ios 5 i yüklemeye başladım. 40 dk lık beklemeyle hasret sona erdi. En merak ettiğim uygulama iMessage'dı fakat hayal kırıklığına uğradım. iMessage, bir uygulama olarak gelmedi. Nomal Mesajlar içine entegre edilmiş. Yada ben yanlış biliyorum çünkü iMessage diye bir şey göremedim kesinlikle. Biraz araştırdım ve Mesajlara girip mesaj yazdığınızda ve karşı tarafta da ios 5 yüklüyse mesaj iMessage üzerinden gidiyormuş yani operatör otomatik algılıyormuş ve hatta mesaj yazarken Gönder butonu mavi oluyormuş.

Koskoca Apple alt tarafı bir uygulamayı nasıl yapamıyor. bu olay hiç hoşuma gitmedi. Whatsapp'taki gibi bir liste olsa (kimlerin kullanıp kullanmadığına dair) hiç fena olmazdı.
    Yazık olmuş umarım yeni bir update ile bu değişir. Eminim herkes bundan şikayet edicektir.

Bu arada bildiklerimle ilgili bir yanlışım varsa mutlaka düzeltin , aydınlanalım

• imessage yi kullanabilmen için karşındaki iphone kullanıcısı hem internete bağlı olmak zorunda hemde ios5 kullanmak zorunda...

ancak bu şartlar sağlandığında mesajlaşabiliyorsun... Ayrıca baloncuklar mavi olarak görünüyor... Normal mesajda ise yeşil...
  • O zaman Whatsapp' a devam
  • whatsappın tek kötü yanı sarjı içiyor imassega daha insaflı o konuda o yuzden kullanılabilir zaten
  • iPod ve ipad lerde olduğu gibi iphone dada imesaage simgesi olsa çok iyi olurdu
  • Denemek isteyen var mi cok merak ediyorum ben
  • şuanda dünya twitter'da bu tartışmayı konuşuyor. herkes şikayetçi
  • Tek baslikta ikiside bence kullanisli gibi ancak kullanici listesi vs olsa iyi olur update bekliyoruz
  • ayni uygulama icinde olmasi bence cok hos ama kullananlari ayri bi liste olarak gorebilseydik ya da rehberde falan ayri bi simge ile belirtseydi fena olmazdi hani..
  • İMESSAGE DENEMEK İSTERSENİZ KENDİ NUMARANIZA MESAJ ATIN ÇOK ZEVKLİ
  • Update ile düzeltirler onu. Gelmesi yeterli, ufak bir update ile gelişir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

Update ile düzeltirler onu. Gelmesi yeterli, ufak bir update ile gelişir.

katılıyorum bir update ile hallolur gibi.
  • twitterdaki yenilik nedir peki? ben hala bende daha önce yuklu olan uygulamayı kullanıyorum; farklı bir noktası var mı?
  • iMessage kullananları şimdilik favoriler olarak ayırabilirsiniz, bence zamanla bu tarz bi ayrıma gidilecektir, hernekadar istemesede Apple, bu uyguluma bbm gibi olacak
  • whats up vast up vats ap diyorum o kadar
  • rehberde imessage kullananları ufak bir işaret olarak gösteriyor olması gerek bu özellik var zaten

bence bütünleşik olması çok iyi olmuş..
  • bencede whatsap gibi olsa daha güzel olurmuş, belki sarjı sömürmesine engel olunması için bu şekildede yapılmış olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: prooge

rehberde imessage kullananları ufak bir işaret olarak gösteriyor olması gerek bu özellik var zaten

bence bütünleşik olması çok iyi olmuş..

ben göremedim nerdeki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suvarsahayatvar

İMESSAGE DENEMEK İSTERSENİZ KENDİ NUMARANIZA MESAJ ATIN ÇOK ZEVKLİ

ben denedim bende bişi olmadı? kendi kendime attığım mesajlar da hep yeşil baloncuklu
  • bu apple ılk once norma sms lere iletim raporu eklesın bence. Tam bir rezillik iletim raporunun olmaması.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.