Şimdi Ara

iOS 5 Fotoğraf Albümü Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
5.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iOS 5'e geçtikten sonra fotoğraflarımı iTunes ile iPhone'a attığımda aynı fotoğraflar için iki farklı klasör oluşturuyor.Aşağıdaki ekran görüntüsünde iPhone ve Fotoğraf Arşivi yazan klasörlerde aynı fotoğraflar var.iOS 4 sürümlerinde böyle olmuyordu sadece Fotoğraf Arşivi adlı klasör oluyordu.Bu sorunun nasıl çözüleceğini bilen var mı?

iOS 5 Fotoğraf Albümü Sorunu

• Bende de böyle ve çok gereksiz görünüyor. Ne yapmalı acaba?
  • Slm arkadaşlar, ben 3GS kullanıyorum. Yeni itunes sürümünü 10.5 (141) i ardından da iphone sürüm 5.0(9A334) sürümünü yükledim. Daha evvel itunes üzerinden footğrafları farklı klasörlerde atıyordum onlar senkronize olmuyor. Müzikler senkronize olmuyor, zil melodisi yüklemiştim bazıları yüklendiyse de çoğunluğu senkronize olmuyor. App Store de telefon ekranında güncellenmesi gereken program adeti kadar 12 mesela uyarı varken imac e takıyorum iphonu fakat orda güncellenmiyor nedense. Nedir öncekinden farklı bişey de yapmadım. Bu prgoramın eksikliği midir yoksa metodları mı değişti de eski usul yaptığım için olmuyor? Bir bilen arkadaş var mıdır?
    Şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tan_Juan -- 22 Ekim 2011; 0:24:09 >
  • fotoğrafları tek tek iphona atınca fotoğraf arşivine atıyor, klasör olarak atınca hem klasörü atıyor hemde foto arşivine atıyor. emin olmamakla birlikte böyle diye düşünüyorum..
  • Arkadaşlar yokmu bu olayı çözebilen aynı fotoğrafları 2 kez klasörlemiş nasıl halledeceğiz can sıkıcı gerçekten.
  • bende de aynı sorun var çözüm nedir acaba ?
  • İcloudla alakali degilmi ?

İcloud taki fotograf yayinini kapatinca gitmisti bnde
  • bu icloud denen boş mevzudan nasil kurtulabiliriz ios5'de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doktor x

bu icloud denen boş mevzudan nasil kurtulabiliriz ios5'de.

niye boş geldi ki size ? zira icloud un çok işlevsel yanları var. kurtulmak istiyorsanız ayalar icloud altından kapatın olsun bitsin
  • Takip
  • Hyır kapatıncada bişey değişmiyor zira aynı durunmdan bende sikayetciyim ...
  • o attığımız resimleri tekrar pc ye nasıl atacağımız hakkında bilgi var mı
  • Çözümü bilen yok mu diyerek hortlatıyorum konuyu ?
  • o olay sanırım pc den ıphone'a itunes olmadan fotograf atmakla oluyor.yanı usb yı takınca bılgısayarım dosyasına gırınce ıphone u gosteren dosyaya dırek fotograf atmaya calıstım bendede oldu.ve sılınmıyor ole bı secenek yok..telefonu verıp yenısıyle deıstırcem fakat fotoları sılemıom.
  • Arkdaşlar biraz önce sattığım telefondan silmeye çalışırken bende aynı sorunla karşılaştım. CopyTrans Control Center programını tavsiye ederim pc ye bağlayın programı açık ve silin yoksa icould ile alakası yok bilginize.

• Teşekkürler sevennet bende yeni oldu bu sorun ve dediğin prg ile sildim tşkler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.