Şimdi Ara

İOS 5.1 TELEFONDAN MI İTUNES DEN Mİ GÜNCELLENMELİ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, forumda gördüğüm kadarıyla bir çok kullanıcı var 5.1 e geçen. Telefonumuzu itunes üzerinden mi güncellememiz daha sağlıklı, yoksa wifi üzerinden bilgisayara bağlamadan mı ? Tabii ki öncesinde itunes uzerinden bir yedek alınmalı, fakat güncelleme süresi, saglıklı olan hangisidir yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Bir sorum daha, güncelledikten sonra aldıgımız yedeği yüklemelimiyiz? Yoksa programlarımız, oyunlarımız işletim sistemini güncelledikten sonra sistemimizde kalıyormu?

• İtunes üzerinden yedek alıp güncelleyin güncelledikten sonra yedeği yükleyin sistemde kalmıyor
  • itunes üzerinden yapınca kalıyor otomatik olarak yükleme ekranında uyarlıyor uygulamaları sanıyorum. Bende telefon açıldığında uygulamalarımın hepsi duruyordu.
  • Guncelleme icin yedek almaya gerek yok. Restore yapinca gerekiyor.
  • yani sonuc olarak itunes üzerinden güncelleme daha saglıklı... Tekrar yedegi geri yuklemeye gerek yok, ilk defa güncelleme yapıcam o yüzden once forumdaki diger arkadasların güncellemesini ve bu konu ile ilgili paylaşımlarını biraz bekledim. Gerci 5.0.1 den 5.1 e gecmekte hala tereddutte kaldım 4S için ama. bakalım bu aksam yapıcam inş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.