Şimdi Ara

iOs 5.0.1 iPhone 4S ve iPad 2 JB Çıktı! Windows YENİ versiyon yayınlandı. (Tek tuşla JB) (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.602
Cevap
10
Favori
88.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: :S

Nasıl aktarıcam ki hepsi crackli app ler ??

Hemen yardımcı olayım senin itunes'a taktıktan sonra cihazının isminin yazdığı yere mousela sağ klik yapıyorsun ve transfer Purchases yazan yere bas ve aktar kardeşim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: PAŞA

quote:

Orijinalden alıntı: ender

quote:

Final Warning to iPhone 4s and iPad 2 users

iPhone 4S ve iPad 2 kullanıcıları için son uyarı 5.01 versiyonuna geçin...

bu yarıyı kım yapıyor... yaw arkadaslar su işe biri son noktayı koysun.

ipad2 sahibiyim 4.3.3 yuklu ve jb li sistem.. şimdi benım acilen 5.0.1 gecmem mi gerekiyor... ve 5.0.1 gecersem jb cıkmadı dıyelım 4.3.3 geri dönebiliyormuyum....
    yok eğer bekleyip durursam ve 5.1 cıkarsa ben 4.3.3 den 5.0.1 e gecebılırmıyım... bu soruma net bir cevap verecek var mı?

Bu uyarılar Dream Team yapıyor yani şu anda 5.01 JB hazırlayanlar... Benim sana tavsiyem hemen 5.01 geçmen olacaktır, en fazla 2-3 JB siz kalırsın o kadar, 5.01 için JB çıkmama gibi bir ihtimal yok... Eğer 5.1 versiyon çıkarsa 4.3.3 ten 5.01'e geçemezsin doğrudan 5.1 geçersin, 5.1 içinde yakın tarihte JB görünmüyor, zaten o yüzden JB hazırlayan arkadaşlarımız bir an önce 5.01 versiyonuna geç kalmadan geçin uyarısı yapıyorlar...

peki 5.0.1 den ıstesem 4.3.3 geri düşülüyor mu ? ipad2 için

• quote:

Orijinalden alıntı: justreal

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blackoner

9A406 İLE 9A405 ARASINDAKİ FARK NEDİR ÇIKACAK JB İKİSİ İÇİNDE UYUMLUMUDUR.

9A406 versiyonu 5.01 içindeki bir güncellemedir, geçmeni tavsiye ederim, JB gelince veriyonuna bakılmaksızın tüm 5.01'ler (9A405-9A406) için gelecek...

pmden 9A406 için bir link atabilirmisiniz ilk iphone umda yanlış birşey yapmak istemiyorum

yazılımınız güncel diyor bende çıkmıyor 9A406 güncelleştirmesi :S

• quote:

quote:

quote:

9A406 versiyonu 5.01 içindeki bir güncellemedir, geçmeni tavsiye ederim, JB gelince veriyonuna bakılmaksızın tüm 5.01'ler (9A405-9A406) için gelecek...

pmden 9A406 için bir link atabilirmisiniz ilk iphone umda yanlış birşey yapmak istemiyorum

itunes'dan yedeklemeni alıp restore yaparsan 9A406'ya geçer...

• Size bir program söyleyeyim cillop gibi :) iTubes'a ihtiyacınız kalmayacak.

iTools

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 19 Ocak 2012; 16:49:12 >
  • peki 5.0.1 den ıstesem 4.3.3 geri düşülüyor mu ? ipad2 WiFi olan için
  • @PASA

Yanlıs biliyorsam kusura bakma ama o dediğin şekilde itunes ile alınmış appler transfer oluyor. Crackli app ler olmaması gerek.

Mac de yapıcam dediğini yani önceden hiç netten crackli app indirmedim hep ipad2 ile halletmiştim.
  • quote:

peki 5.0.1 den ıstesem 4.3.3 geri düşülüyor mu ? ipad2 WiFi olan için

ShSh kaydın varsa düşersin adamlar söylemekten yoruldu bunu

Al 4.3.3 deyken kaydını tinyumrellayla

5.01 yükselt çıkmazsa düşersin ki böyle bı ihtimal yok cikicak
  • quote:

Orijinalden alıntı: TÜRKİY3

quote:

peki 5.0.1 den ıstesem 4.3.3 geri düşülüyor mu ? ipad2 WiFi olan için

ShSh kaydın varsa düşersin adamlar söylemekten yoruldu bunu

Al 4.3.3 deyken kaydını tinyumrellayla

5.01 yükselt çıkmazsa düşersin ki böyle bı ihtimal yok cikicak

ok. shsh almıstım.. bak dusuremezsen senın kulaklarını cınlatırım..
  • Pazara kadar büyük ihtimalle çıkıcak arkadaşlar bence çoğu kişide böyle düşünüyor
    Bu kadar dayandık son 3 gün :D
  • quote:

quote:

quote:

quote:

şimdi 9a406 dosyasını indirdim ama restoreyi tam olarak nasıl yapmalıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: :S

@PASA

Yanlıs biliyorsam kusura bakma ama o dediğin şekilde itunes ile alınmış appler transfer oluyor. Crackli app ler olmaması gerek.

Mac de yapıcam dediğini yani önceden hiç netten crackli app indirmedim hep ipad2 ile halletmiştim.

Benim bütün applerim crackli ben ya netten indirir önce itunes atarım ve eşlerim cihazla yada cihazdan yüklediklerimi itunes atarım... Mac konusunda bir bilgim yok ama oradada aynı olmalıdır diye düşünüyorum, denemekte fayda var birşey kaybetmezsin...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

şimdi 9a406 dosyasını indirdim ama restoreyi tam olarak nasıl yapmalıyım

Aslında bir yerden indirmene gerek yoktu ama madem indirmişsin, shift tusuna basarak restore edebilirsin...

• Neden bir an evvel 5.0.1'e geçeceğiz ki? JB çıkınca geçmek daha mantıklı değil mi?
  • JB çıktığında açık kapatılır diye mi?
  • iOS 5.1 çıkma ihtimaline karşın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ningauble

Neden bir an evvel 5.0.1'e geçeceğiz ki? JB çıkınca geçmek daha mantıklı değil mi?

Yukarıda yazanları bir okuma zahmetinde bulunsaydın böyle yazmazdın kardeşim, yakın zamanda apple 5.01 versiyonunu yayınlamayı bırakacak ve 5.1 versiyonuna geçecek o zamanda senin 5.01'e geçme şansın kalmayacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ningauble

JB çıktığında açık kapatılır diye mi?

5.1 de pod2g'nin bulduğu açık şimdiden kapatılmış durumda yani yeni bir açık bulunana kadar 5.1 için JB YOK...
  • Varmı başka sorusu olan gelişine cevaplıyorum...
  • quote:

Varmı başka sorusu olan gelişine cevaplıyorum...

hocam jailbreak 9a406 icinde gecerli diye ona yükseltcem versiyonu uygulamaları aktardım pcye peki rehberin foto ve videoların yedeğini nasıl almalıyız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justreal -- 19 Ocak 2012; 17:26:26 >
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.