Şimdi Ara

iOS 4.1 JB ile ilgili güzel bir gelişme var :) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
3.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla 4.500 liraya 3 tane i4 aldım 32gb amerikan.. biri pasaport kayıtlı eger bu unlock cıkmazsa bana baya bi gecmis olsun.ş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmett_551

quote:

Orijinalden alıntı: deagle100

Yani 4.1 jb yapsak sonra 4.2 çıksa atıyorum yükseltsek bile jb'li mi kalacak?Yoksa jb silinecek;ama aynı yöntemle her versiyon mu kırılabilecek?(Aynı jb yöntemi ile)

Custom FW denilen içerisinden baseband güncellemesinin çıkarıldığı FW ile güncelleme yapıldığında JB her türlü mevcut oluyor demek. Yani Apple baseband güncellemesi yapıp engellemeye çalışsa da donanımsal açık JB'i sürekli uygulanabilir kılıyor.

Onu zaten şimdi de yazpıyoruz.Yanlış mıyım?
    Benim dediğim her versiyon için jb gelmeyecek mi?Nasıl olacak diyorum.

• eğer iphone 4 donanımsal update edilecekse 4.1 jailbreak o zaman çıkar bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrykt

eğer iphone 4 donanımsal update edilecekse 4.1 jailbreak o zaman çıkar bence

O kadar bekletmeleri söz konusu olamaz. En kısa zamanda JB ve Unlock çıkacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrykt

eğer iphone 4 donanımsal update edilecekse 4.1 jailbreak o zaman çıkar bence

naptın kardeş sen yaa
    adamlar jb çıkartacaz şimdiden diyorlar niye eşeğin aklına karpuz kabuğu sokuyorsun

o zaman da 4.2 sürümü çıkmak üzere biz onu bekleyelim sonra da iphone 5'e ne kaldı ki o zaman kullanırız bu acıgı fln sonsuza kadar jb siz kalırısz valla

• 4.2 iPad içinnn...!!
  • JB cikacak unlock konusunda ise halihazida 4.1 e yukseltme yapmamis arkadaslar yararlanabilecek kisa zamanda....

http://forum.donanimhaber.com/m_42853320/tm.htm
  • Sanirim ios 4.1 jailbreak cikti, tweeterde haberler dolasiyor modmyi.com. Adresinde bununla ilgili bir haber var yabanci dlim olmadigi icin anlayamadim ama galiba cikti
  • Yok cikmadi daha sadece yeni jailbreak yontemi okudugun SHatter isminde Apple in A4 cipi uzerinden yapilacak diyorlar. Boylece A4 kullanan iPhone 4 iPod touch 4g ve iPad te bu aciktan JB yapilabilecekmis.
  • ""SHAtter" Will Jailbreak iPod Touch 4G, iPhone 4, and iPad" başlıklı haberi diyorsan çıktığını değil çıkacağını söylüyor özetle. Haberlerden izlediğim kadarı ile bu ay çıkacak gibi gözüküyor. Herkesin hacı bekler gibi beklemesini de anlayamıyorum bir türlü, 4.1 sürümünde dişe dokunur bir yenilik yok, sadece Apple deli gibi jb ve unlock yapılmasını önlemeye çalışıyor bir kaç milyar dolar fazla kazanmak için. Bekleyenlere tavsiye, yaptığımı yapın ve 4.0.1 ye downgrade yapın ve rahatlayın, kimse kayıtsız yapılmıyor demesin, rahatça yapılıyor, biraz araştırırsanız bulursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Motan
    ""SHAtter" Will Jailbreak iPod Touch 4G, iPhone 4, and iPad" başlıklı haberi diyorsan çıktığını değil çıkacağını söylüyor özetle. Haberlerden izlediğim kadarı ile bu ay çıkacak gibi gözüküyor. Herkesin hacı bekler gibi beklemesini de anlayamıyorum bir türlü, 4.1 sürümünde dişe dokunur bir yenilik yok, sadece Apple deli gibi jb ve unlock yapılmasını önlemeye çalışıyor bir kaç milyar dolar fazla kazanmak için. Bekleyenlere tavsiye, yaptığımı yapın ve 4.0.1 ye downgrade yapın ve rahatlayın, kimse kayıtsız yapılmıyor demesin, rahatça yapılıyor, biraz araştırırsanız bulursunuz.

Dostum defalarca konusuldu tartisildi ama hep ayni sonuca cikti bu konu. Fabrika ayarli 4.0.2 olanlar 4.0.1e dusuremiyor. Bunu yaptim diyorsaniz kisaca nasil yaptiginizi anlatin ya da link verin o zaman anlasilir dogru mu degil mi?

• Bende simkilitli 4.0.2 fabrika cikisli iphone4 var, 4.0.1 e donebilirmiyim ve nasil yardimci olursan sevinirim hocam
  • Ya ksura bakmayın ama sizin konuştuklarınızdan pek bişey anlamıyorum .. Bana 23'ünde yunanistandan unlocklu 4 gelcek .. Ama ben bunu jb yaptırmak istiyorum.. seri numarasını falan bilmiyorum ama 4.02 olursa yaptıramazmışım galiba .. 4.1 veya 4.01 gelirse yapabilirmiyim jbyi ve herhangi bir fw fln yapayımmi ?? caihilim bilgiler için teşekkürler
  • quote:

""SHAtter" Will Jailbreak iPod Touch 4G, iPhone 4, and iPad" başlıklı haberi diyorsan çıktığını değil çıkacağını söylüyor özetle. Haberlerden izlediğim kadarı ile bu ay çıkacak gibi gözüküyor. Herkesin hacı bekler gibi beklemesini de anlayamıyorum bir türlü, 4.1 sürümünde dişe dokunur bir yenilik yok, sadece Apple deli gibi jb ve unlock yapılmasını önlemeye çalışıyor bir kaç milyar dolar fazla kazanmak için. Bekleyenlere tavsiye, yaptığımı yapın ve 4.0.1 ye downgrade yapın ve rahatlayın, kimse kayıtsız yapılmıyor demesin, rahatça yapılıyor, biraz araştırırsanız bulursunuz.

Hocam iPhone 4 u 4.0.1 e indirebiliyorum SHSH kayitsiz diyorsan sana 100 dolar veririm

• 100 dolarda benden :)
  • 3GS kayıtsız downgrade yapılabiliyorsa IP4 niye yapılmasın teorik olarak, ama benim sözüm 3G ve 3GS için geçerli, yenisini henüz tanımıyorum, bir kaç yurtdışı makale okudum yapıldığına dair, ama işim olmadığı için araştırmadım. Eh 100$ verdiğinine göre artık iş edinebilirim:))... 3G veya 3GS yi 50$ a hallederiz:))))...
  • quote:

3GS kayıtsız downgrade yapılabiliyorsa IP4 niye yapılmasın teorik olarak, ama benim sözüm 3G ve 3GS için geçerli, yenisini henüz tanımıyorum, bir kaç yurtdışı makale okudum yapıldığına dair, ama işim olmadığı için araştırmadım. Eh 100$ verdiğinine göre artık iş edinebilirim:))... 3G veya 3GS yi 50$ a hallederiz:))))...

Senin kastettigin 3G olmasin sakin. Cunku 3G lerde shsh kaydina gerek yoktu zaten hic bir zaman. Israrla 3GS dersen de sana cevabim su olur. Eger kandirmiyorsan milleti yani kendi dedigine kendin de inaniyorsan sen farkinda olmadan cydianin otomatik aldigi shsh kaydini kullanmis olabilirsin.

Neyse arkadaslar millete 50-100 dolari gectim 5 dolar bile vermeyin boyle seyler icin. Gerek yok yani yazik paraniza. Bir yontem olsa emin olun su forumda kesinlikle konu olurdu. Tum yontemler jb araclari unlock araclari bedavadir ve bunu kendiniz uygulayabilirsiniz eskisi kadar karisik degil cunku. Su an dedigim gibi fabrika cikisli 4.0.2 icin cozum olsa bunu bu forumdan gorurdunuz ve bu konuyla ilgili BEDAVA bilgi sahibi olurdunuz. Size tavsiyem 2 hafta hadi yetismedi 3 hafta sabredin yeni jb ve unlock araclari cikcak. Sonra da forumda acilcak basliktaki rehberi okuyarak kendiniz tum islemleri rahatlikla yapabilirsiniz hem de BEDAVA ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: TheRecRuiT123

quote:

3GS kayıtsız downgrade yapılabiliyorsa IP4 niye yapılmasın teorik olarak, ama benim sözüm 3G ve 3GS için geçerli, yenisini henüz tanımıyorum, bir kaç yurtdışı makale okudum yapıldığına dair, ama işim olmadığı için araştırmadım. Eh 100$ verdiğinine göre artık iş edinebilirim:))... 3G veya 3GS yi 50$ a hallederiz:))))...

Senin kastettigin 3G olmasin sakin. Cunku 3G lerde shsh kaydina gerek yoktu zaten hic bir zaman. Israrla 3GS dersen de sana cevabim su olur. Eger kandirmiyorsan milleti yani kendi dedigine kendin de inaniyorsan sen farkinda olmadan cydianin otomatik aldigi shsh kaydini kullanmis olabilirsin.

Neyse arkadaslar millete 50-100 dolari gectim 5 dolar bile vermeyin boyle seyler icin. Gerek yok yani yazik paraniza. Bir yontem olsa emin olun su forumda kesinlikle konu olurdu. Tum yontemler jb araclari unlock araclari bedavadir ve bunu kendiniz uygulayabilirsiniz eskisi kadar karisik degil cunku. Su an dedigim gibi fabrika cikisli 4.0.2 icin cozum olsa bunu bu forumdan gorurdunuz ve bu konuyla ilgili BEDAVA bilgi sahibi olurdunuz. Size tavsiyem 2 hafta hadi yetismedi 3 hafta sabredin yeni jb ve unlock araclari cikcak. Sonra da forumda acilcak basliktaki rehberi okuyarak kendiniz tum islemleri rahatlikla yapabilirsiniz hem de BEDAVA ;)

Eyvah! Hem uyanık satıcı, hem de palavracı yaptın ustam beni, bu saatte güldürdün Allah(cc) sana da neşe versin bayram günü. Tabii söylediklerini şakaya aldığım için gülüyorum!!..

4.0.2 sürümlü telefonu jb yapmadan Cydia'a sokup kayıt aldırıyorsun ha! Hay çok yaşa:))))))...

Şaka bir yana, 4.0.2 sürümlü kayıtsız 3GS telefonumu yabancı bir sitede anlatılan metodla downgrade ve sonra da jb ve unlock yaptım, ben yaptığımı bilirim, kimsenin ne dediği beni ilgilendirmez. IP4 sahibi arkadaşlara da yabancı kaynakları araştırmalarını tavsiye ederim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheRecRuiT123

quote:

Eyvah! Hem uyanık satıcı, hem de palavracı yaptın ustam beni, bu saatte güldürdün Allah(cc) sana da neşe versin bayram günü. Tabii söylediklerini şakaya aldığım için gülüyorum!!..

4.0.2 sürümlü telefonu jb yapmadan Cydia'a sokup kayıt aldırıyorsun ha! Hay çok yaşa:))))))...

Şaka bir yana, 4.0.2 sürümlü kayıtsız 3GS telefonumu yabancı bir sitede anlatılan metodla downgrade ve sonra da jb ve unlock yaptım, ben yaptığımı bilirim, kimsenin ne dediği beni ilgilendirmez. IP4 sahibi arkadaşlara da yabancı kaynakları araştırmalarını tavsiye ederim.

Usta ilk yazdigimda dogrudan su bahsettigin kaynagi verseydin oyle demezdim.

Hem ben ne bileyim kutudan 4.0.2 olarak ciktigini sendeki telin. Yanlislikla yukseltmissindir diy dusunmustum. 3GS lerin de 4.0.2 ile satildigini bilmiyordum.

Bu arada ben downgradr ile ilgili sadece bur yontem duymustum onu mu yaptiniz acaba?
    Hem 4.0.1 hem 4.0.2 fwlerini indirip bunlari winrar gibi bi programla acip 4.0.1 deki bazi dosyalari digerindekilerle degistiriyosun fln yeni bi fw olusuyo onunla downgrade yapiyosun. Eger buysa 3gs ile ilgili duymadim nasil sonuc verdigini hic ama iphone 4 te ise yaramadigini yabanci forumlardan gormustum.

Bu arada uyanik satici sifatini sizin icin soykemedm siz saka yollu 50 dolar fln dediniz anladiim kadariyla fakat arkadaslardan birisi 100 dolara yapcak var mi derken ciddiydi gayet. Ben onu uyarmak istedim. Siz ustunuze alinmayin ;)

• Arkadaşlar, iphone 3g'nin kendine has açığı olması sebebiyle 4.1 beta jailbreakli olarak yüklenebiliyordu redsn0w ile, acaba genel kullanıma sunulmuş 4.1'de de bu yöntem ile jailbreak mümkün mü? Bugüne kadar jailbreaksiz kullandım o yüzden deneme yanılma yapabilecek tecrübem yok bununla ilgili.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.