Şimdi Ara

iOS 17 | ANA KONU l 17.6.1 (270. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.602
Cevap
348
Favori
635.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler fotoğraflar uygulamasında sağ alt köşede ara diye buton var bu eskiden var mıydı ya? Ben yeni mi gördüm anlamadım valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DT28 kullanıcısına yanıt
    İphonun en güzel özelliklerinden biri o ara butonu. Her zaman vardı. İstediğin herseyi arayabiliyorsun. Metin fotograflarinda geçen bir kelimeyi dahi arayınca buluyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • MHSNNSL M kullanıcısına yanıt

Sanırım kullandıgım psikolojik ilaçlar artık beynimi yok etmeye başladı.Her zaman olan bişeyi yeni bişeymiş gibi görüyorum  

• DT28 kullanıcısına yanıt
    Normaldir bazen gözümüzün önünde duran bir bir şeyi aylarca göremeyebiliyoruz. Teknoloji kanalımız yok ihtiyacımız kadarına bakıyoruz :)

• _turbo_ kullanıcısına yanıt

Ben de Delta kullanıyorum hocam.

Ayrıca PS1 oyunlarını da oynuyorum harika oldu. DualShock 4'ü bağlayıp Winning Eleven 8 master lig yapıyorum evde telefonu koyuyorum standa yatakta oynuyorum :D Geceleri Resident evil 3 nemesis açıyorum Crashbash falan. Gayet performanslı çalışıyor.

Delta için uygun oyunları hangi siteden buldunuz?

• Dgkn_sglmr D kullanıcısına yanıt
    Oyunun adini sonuna Rom yazarak aratin. Ornek Supermario Supernintendo rom bu siteler karsiniza cikacaktir. Cok sitede mevcutlar.

• Yav oyun emulator konuları açılmışken , assasins creed mirage'ı gördünüz mü iphone 15 pro ve promax'e gelmiş abi çok iyi ya. Ula o değil iphone 14 bile işe yaramıyor. Yalan olduk.

• Apple Scarlet uygulamasini kara listeye eklemis ve erisimi engellemis. Bu yuzden Scarletle yuklenen uygulamalarda artik calismiyor. Altstore uzerinden yuklenebilir.

Altsore PC olmadan sertifika yenilemenin yolu yok mu? VPN falan ayarlayarak. BullFrogAssistan denen bir uygulama var onunla yapılıyor ancak çinli olduklarından pek güven vermiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBlondie -- 8 Mayıs 2024; 18:30:0 >
  • TheBlondie kullanıcısına yanıt
    Scarlet yakinda yine calisir simdilik PC olmadan baska yolu yok en azindan benim bildigim yok. Abonelik alinarak yillik calisan uygulamalar yuklemek mumkun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 8 Mayıs 2024; 18:24:42 >
    Bu var Hocam VPN ile telefon içinden sertifika yeniliyor her seferindehttps://onejailbreak.com/blog/bullfrogassistant/ açıkçası ben bir kere denedim sorunsuz çalışıyor ancak çok fazla çince olduğundan veri çalarlar korkusuyla yüklemedim bir daha.

• TheBlondie kullanıcısına yanıt
    Ooo JIT aktiveside varmis bu CPU hizonin sinirlamasini kaldiriyor PS2 oyunlarini oynarken gerekli oluyor.

E Sign var buna benzer cihazda ipa dosyalarini imzalayan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 8 Mayıs 2024; 18:54:43 >

Mcafee kullanıyorum telefonda. Bazı rom sitelerinde güvenlikuyarısı verdi. . Redditte en güvenilir olarak emulatorgames drniyor ki o sitede herhangi bir sorun yaşamadım. Nfs underground ve gta biraz oynadım, tat vermedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C. S -- 8 Mayıs 2024; 20:27:3 >
    E-sign tam olarak nedir bilmiyorum hocam ama tek tuşla üç uygulamayı bunlara ait bir vpn profilini aktif ederek seri şekilde imzalayabiliyoruz her seferinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBlondie -- 8 Mayıs 2024; 20:59:4 >
  • 17.5 rc kullanıyorum dünden beri, sanırım konuşmayı kapat tuşuna basana kadar o ekranın gidip tekrar arama ekranına düştüğü durum düzeltilmiş. Umarım anlatabilmişimdir. Konuşmayı kapatacağımı düşünüp facetime araması yapıyordum:)

• from_anatolia kullanıcısına yanıt

Hahaha hocam bu aralar ben onu çok yapıyorum. Düzeldiğine sevindim.

• WatchteR kullanıcısına yanıt
    Yani tam düzelmemiş gibi ama biraz düzelmiş gibi 😅

• Derinden Teknolojiyoutube
    🚀 iOS 17.5 RC Sürümü Detaylı İnceleme: Yeni Özellikler ve Avrupa Birliği'ne Özel Güncellemeler! 🌈📱 Merhaba teknoloji severler! Apple'ın iOS 17.5 Release Candidate sürümü nihayet çıktı ve iPhone kullanıcıları için heyecan verici yeniliklerle dolu! Bu videoda, iOS 17.5 RC'nin getirdiği görsel ve işlevsel güncellemeleri ayrıntılı bir şekilde ele alıyoruz. 🔍 iOS 17.5 RC'de Neler Var? 1️⃣ Pride Radiance Duvar Kağıtları: Kilitleme ekranınız için yeni ve çarpıcı Pride Radiance duvar kağıtları, cihazınızın görsel çekiciliğini artırıyor. 2️⃣ Apple News Güncellemeleri: Kullanıcı deneyimi iyileştirmeleri ile Apple News daha akıcı ve kullanıcı dostu hale geliyor. 3️⃣ Avrupa Birliği Özellikleri: Kullanıcılar artık Avrupa Birliği içinde geliştiricilerin web sitelerinden doğrudan uygulama indirebilecek. Bu özellik, Digital Markets Act uyumlu olarak kullanıcıların uygulamaları üzerindeki kontrolünü artırıyor. 4️⃣ Podcasts Widget Güncellemesi: Dinlediğiniz podcast'in kapak resmine göre dinamik renk değiştiren yeni Podcasts widget'ı ile daha çekici bir kullanıcı deneyimi sunuluyor. 5️⃣ Books Uygulaması Yenilikleri: Books uygulamasının ana sayfasının sağ üst köşesinde yer alan yeni sayaç, uygulamanın kullanılabilirliğini artırıyor. 6️⃣ Yeni Onarım Doğrulama Özelliği: Apple teknisyenlerinin cihaz sahipliğini daha kolay doğrulamasını sağlayan bu yeni özellik, onarım süreçlerini kolaylaştırıyor ve kullanıcı deneyimini iyileştiriyor. 🎥 Bu Videoda Neler Olacak? iOS 17.5 RC'nin tüm yeni özelliklerini ve iyileştirmelerini detaylı bir şekilde inceliyoruz. Avrupa Birliği düzenlemeleri çerçevesinde yapılan değişiklikleri ve bu değişikliklerin kullanıcılara sağladığı faydaları tartışıyoruz. Yeni özelliklerin günlük kullanımınızı nasıl etkileyebileceğini değerlendiriyoruz. 👍 Videonuzu Beğenmeyi ve Yorum Yapmayı Unutmayın! Eğer bu videoyu faydalı bulduysanız, like atmayı ve yorumlarınızla katılım sağlamayı unutmayın. Daha fazla Apple güncellemesi ve teknoloji içeriği için kanalımıza abone olun!
    https://www.youtube.com/watch?v=mwIMU1O-ZKM&feature=youtu.be

• 
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.