Şimdi Ara

iOS 13.2.3 güncellemesi yayınlandı! İşte çözülen sorunlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
5.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iOS 13.2.3 güncellemesi yayınlandı! İşte çözülen sorunlar

Hata ve açıkların ardı arkası kesilmeyen iOS 13 işletim sistemi için güncellemeler gelmeye devam ediyor. Son olarak iPhone ve iPod modelleri için iOS 13.2.3 güncellemesi yayınlanırken, iPad için de iPadOS 13.2.3 güncellemesi çıktı. Peki yeni sürüm bizlere neler sunuyor?

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy Note 10+ Star Wars Special Edition Tanıtıldı!

iOS 13.2.3 güncellemesi hataları gideriyor

iOS 13.2.3 ve iPadOS 13.2.3 sürümlerinde aynı güncelleme notlarına yer veriliyor. Yeni sürüm herhangi bir yenilik getirmezken, aşağıdaki sorunları çözüme kavuşturuyor.

• Sistem aramasının ve Mail, Dosyalar ve Notlar içerisinde aramanın çalışmadığı bir sorunu düzeltir.

• Mesajların ayrıntılar görünümünde fotoğrafların, bağlantıların ve diğer ilişiklerin görünmediği bir sorunu çözer.

• Uygulamaların arka planda içerik indirmesini engelleyen bir sorunu düzeltir.

• Mail’in yeni iletileri almasını engelleyen ve Exchange hesaplarında özgün ileti içeriğinin dahil edilmemesine veya alıntılanmamasına neden olan sorunları çözer.

iOS 13.2.3 güncellemesini yüklemek için Ayarlar>Genel>Yazılım Güncellemesi sıralamasını takip edebilirsiniz. Ayrıca, iTunes üzerinden de güncelleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.   

Kaynak:

• Iphone 3s doneminden beri apple kullaniyorum.4-4s-5-5s-6-7 plus-Xr kullandim.O arada motorola atrixinden tut, htc one s, lg nexus 4, s9+ ina kadar yaklasik 40 adet telefon degistirdim.Egri oturup dogru konusalim android 2.1 i de kullanan birisi olarak soyluyorum, iOS haricinde bir isletim sistemi kullanmam.Bu arada BB ve lumia 930 da kullandim.Hic bir isletim sistemi iOS den daha iyi degil
    Sırf kendi kullandığınız cihazdaki işletim sistemini övmek için boş fanboyluk yapmayın zavallı bir görüntü oluşturuyor. Ben de Xs Max kullanıyorum ama Android'in özürlü olduğunu hiç düşünmüyorum. Her iki işletim sistemi de gayet güzel ve kendince avantajlara sahip, kullananlara saygı duyun.
    IPad pro 10.5 kullanıyorum. 10 dan 11 e gecince nasıl batırdılarsa 12 den 13 e gecerkende cok fena batırdılar. Yeminle bu ios ta karsılastıgım bugların binde biriyle android de karsılasmadim. Android süper demeyeceğim, fakat ios un bu Sürüm gecisleri cok berbat.
    Arkadasin biri sürekli güncelleme aliyor ios, note9 icin birşey cikmiyor demiş. emin ol böyle çıkacaksa hic cıkmasın güncelleme. 13.2.2 versiyonundayim. Buglara bak, ikincil pencereyi saga aşağı hızla cekerseniz ekranın köşesinde kaliyor pencere. 2 3 dk sonra yok oluyor.
    Tableti döndürüyorum kısayol barı ayrı yönde. ekran ayrı yönde dönüyor ve tutturamiyor. Resmen dönme dolap oynuyoruz aynı hizaya gelmesi icin. Bir önceki sürümde de programlar arka planda kapanıyordu sürekli, kısayol simgeleri boş simge oluyordu. Velhasılı kelam 12 de kalanlar gelmeyin buralar kötü...
    Zırt pırt güncelleme geliyor. Da hikmetini anlayamadım. Yapıyorum ama her şey aynı. Adam 50 tane hatayı düzelttim diyor. Cihazım se. Bu boyutta bu kadar hızlı ve iyi kameralı başka cihaz olmasığı için aldım. Bundan önceki cihaz galaxy s6 idi. İkinci el almıştım android 7.0 vardı. Hep öyle kaldı. Hiç bir zaman keşke android 8 olsa demedim. Denize düşene kadar sorunsuz çalışıyordu. Bilgisayarımda da win 7 kullanıyorum. Win10 olmasına gerek duymadım. Sorunsuz çalışan sistemi değiştirip neden risk alayım ki
    Valla stabilite işi artık göreceli oldu, bana sorarsan (bence, tamamen kendi şahsi görüşüm) pek bir stabilite göremedim 12 ye geçtik geçeli, türlü türlü tuhaf sıkıntılar var. Tabi bu durumlar insanların telefonu ne kadar kullandıklarına da bağlı. Stabil olmayan bir özelliği kullanmayan birisi stabiliteden bahsedebilir ama tüm özellikler tam olarak kullanıyorsanız genel bir stabiliteden bahsetmek zor ve doğru olmaz. Bazen ironi yapmak bennim de içimden geçmiyor değil.

Size de iyi akşamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .BUTTERS STOTCH.

Bu mesaj silindi.
    Ağzındakini çıkar öyle konuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamlar catır catır güncelleme alıyor samsung note 9 var güvenlik update alacak diye öylece ışık görmüş tavşan gibi bakıyoruz...

• Valla o özürlü işletim sistemini kullanacağıma haftada bir güncelleme alırım cillop gibi ten es meks’imi kullanırım. Boş yapma ya.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cem650 kullanıcısına yanıt
    iPhone Xs Max kullanıyorum ama zırt pırt gelen güncellemelerden bıktım, çok güncelleme almak düşündüğünüz kadar iyi birşey değil. Çok sıkıntı var ki çok güncelleme ve patch geliyor.

• mourn kullanıcısına yanıt
    Sırf kendi kullandığınız cihazdaki işletim sistemini övmek için boş fanboyluk yapmayın zavallı bir görüntü oluşturuyor. Ben de Xs Max kullanıyorum ama Android'in özürlü olduğunu hiç düşünmüyorum. Her iki işletim sistemi de gayet güzel ve kendince avantajlara sahip, kullananlara saygı duyun.

• IPad pro 10.5 kullanıyorum. 10 dan 11 e gecince nasıl batırdılarsa 12 den 13 e gecerkende cok fena batırdılar. Yeminle bu ios ta karsılastıgım bugların binde biriyle android de karsılasmadim. Android süper demeyeceğim, fakat ios un bu Sürüm gecisleri cok berbat.
    Arkadasin biri sürekli güncelleme aliyor ios, note9 icin birşey cikmiyor demiş. emin ol böyle çıkacaksa hic cıkmasın güncelleme. 13.2.2 versiyonundayim. Buglara bak, ikincil pencereyi saga aşağı hızla cekerseniz ekranın köşesinde kaliyor pencere. 2 3 dk sonra yok oluyor.
    Tableti döndürüyorum kısayol barı ayrı yönde. ekran ayrı yönde dönüyor ve tutturamiyor. Resmen dönme dolap oynuyoruz aynı hizaya gelmesi icin. Bir önceki sürümde de programlar arka planda kapanıyordu sürekli, kısayol simgeleri boş simge oluyordu. Velhasılı kelam 12 de kalanlar gelmeyin buralar kötü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catborise -- 18 Kasım 2019; 23:12:3 >
  • blue7 kullanıcısına yanıt
    Xs max kullanıyorum diyen birisinin “ayfon çok sotobol” diye dalgaya vurması ironik geldi sadece. İyi aksamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: mourn

Xs max kullanıyorum diyen birisinin “ayfon çok sotobol” diye dalgaya vurması ironik geldi sadece. İyi aksamlar.
    Valla stabilite işi artık göreceli oldu, bana sorarsan (bence, tamamen kendi şahsi görüşüm) pek bir stabilite göremedim 12 ye geçtik geçeli, türlü türlü tuhaf sıkıntılar var. Tabi bu durumlar insanların telefonu ne kadar kullandıklarına da bağlı. Stabil olmayan bir özelliği kullanmayan birisi stabiliteden bahsedebilir ama tüm özellikler tam olarak kullanıyorsanız genel bir stabiliteden bahsetmek zor ve doğru olmaz. Bazen ironi yapmak bennim de içimden geçmiyor değil.

Size de iyi akşamlar.
  • Güncelleme yaptık son aranan kişiler yok olmuş her yeni güncelleme yeni sorun

• 13'den genel anlamda memnunum da 13'e geçtiğimizden beri AirPods geri bildirim yapmıyor heysiri diyip sessizliği dinliyoruz, onu düzeltirlerse anca öyle ara sürümlere güncellerim.
  • slymngbs48 S kullanıcısına yanıt
    Bende böyle bir sorun yok

• Kırıldı bile. 13.3.3 gelir yarın.

iOS 13.2.3 güncellemesi yayınlandı! İşte çözülen sorunlar

• Zırt pırt güncelleme geliyor. Da hikmetini anlayamadım. Yapıyorum ama her şey aynı. Adam 50 tane hatayı düzelttim diyor. Cihazım se. Bu boyutta bu kadar hızlı ve iyi kameralı başka cihaz olmasığı için aldım. Bundan önceki cihaz galaxy s6 idi. İkinci el almıştım android 7.0 vardı. Hep öyle kaldı. Hiç bir zaman keşke android 8 olsa demedim. Denize düşene kadar sorunsuz çalışıyordu. Bilgisayarımda da win 7 kullanıyorum. Win10 olmasına gerek duymadım. Sorunsuz çalışan sistemi değiştirip neden risk alayım ki

• Iphone 3s doneminden beri apple kullaniyorum.4-4s-5-5s-6-7 plus-Xr kullandim.O arada motorola atrixinden tut, htc one s, lg nexus 4, s9+ ina kadar yaklasik 40 adet telefon degistirdim.Egri oturup dogru konusalim android 2.1 i de kullanan birisi olarak soyluyorum, iOS haricinde bir isletim sistemi kullanmam.Bu arada BB ve lumia 930 da kullandim.Hic bir isletim sistemi iOS den daha iyi degil

• X kullanıcısıyım, ios 13 te gözlemlediğim kadarı ile portre modundaki fotoğraf kalitesinde artış oldu. Şu an için sistem gayet kararlı çalışıyor.

Bu arada ios 13 ile birlikte beni zora sokan bir değişiklikten bahsedeceğim;

Önceden rehberde bir karaktere veya bir harfe bastığımda, veya Ahmet yazdığımda veya bir emoji seçtiğimde, söz konusu karakteri veya metni içeren tüm kayıtlar listeleniyor ve ekstra olarak en altta listelenen kayıtların kaç tane olduğu yazıyordu. Artık en altta kaç tane ilgili kayıt görünüyor gözükmüyor. Bu benim için önemli bir özellikti.

• DeepestSea kullanıcısına yanıt
    Allah kolaylık versin.

• ***RAMMSTEIN*** kullanıcısına yanıt
    İphone 5e kadar jb kullanmistim zamaninda gerek kisayollar, gerek temalar ve bazi uygulamalar icin. Peki ya simdi ne icin kullaniyor insanlar jbyi onu merak ediyorum. Zamaninda jailbreak ile gelen ozeliklerin hepsini telefonlara getirdiler sonucta

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.