Şimdi Ara

iOS 12 ile Kestirmeler - Shortcuts Paylaşım (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.241
Cevap
247
Favori
292.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.icloud.com/shortcuts/c27ae67b5b24458cb295149a9fe55ee1

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kestirmeler de ki otomasyon u kendime göre uyarladım örneğin eve geldiğim de eşime mesaj atması için fakat otomasyonun çalışması için konum servisinin sürekli olarak aktif olması lazım fakat konum servisi; Asla-Bir daha ki sefere-Uygulamayı kullanırken olarak seçenek var fakat burada bu seçeneklerin haricinde Her Zaman seçeceğim yok bunu aktif etmek için ne yapmam gerekir bilgisi olan varmı acaba

• Tüm uygulamaların mobil internet kullanımını kapatıp sadece whatsapp’ın açık kalmasını sağlayacak bir kestirme otomasyon yapılabilir mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ateşle Barut kullanıcısına yanıt
    Yapılamaz.

• Bilgin.055 kullanıcısına yanıt
    Konuya bir cevap yok sanırım ?

• Biri de çıkıp desin ki VAR yada YOK ! ! !

• Bilgin.055 kullanıcısına yanıt
    Yok. Uygulama kullanılırken seçeceksin alanı da büyük seçiceksin yaklaşık tahminimce 3 dakikada 1 bakıyor diye düşün ama jailbreak yoksa zaten senden onay isteyecek

• Arkadaşlar merhaba. NFC Bluetooth kulaklığım var.Otomasyon kısmından NFC ile cihazı tanıttım. Bluetooth açıksa, cihaz okuttuğumda kapansın kapalıysa açılsın istiyorum ama Bluetooth durumunu alabildiğim bir yer yok. Yardım edebilir misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raikkonen21 -- 12 Nisan 2020; 3:52:24 >
  • raikkonen21 kullanıcısına yanıt
    Doğru, BT durumunu öğrenme imkanınız yok, onun için istediğiniz yapılamaz.

• Arkadaşlar çok basit olacak belki ama, hiçbir yerde görmedim, tek dokunuşla titreşimi açıp kapatan bir shortcut var mı,
    Titreşime hiçbir betik içinde ulaşım imkanı yok sanırım.
    titreşimi kullan var, ama ayarlardan aç kapa yok, ilginç

• EnginAKB E kullanıcısına yanıt
    Böyle bir şey yoktur.

• Konum servislerini hızlıca açıp kapatacağım bir kestirme var mı? En azından ayarlar gizlilik diye gitmeden direk o sayfayı açsa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ispirstyle İ kullanıcısına yanıt
    Konu içinde defalarca paylaşıldı. Arama kısmından bulabilirsiniz.
  • Kronometreyi açıp kapatabileceğim bir kestirme var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elifednah kullanıcısına yanıt
    Yoktur.

• Merhaba,

Tarayıcıdan bir adrese girerken kullanıcı şifre bilgilerini otomatik giren kestirme var mıdır?

• ykurtulus kullanıcısına yanıt
    Bunu adı iCloud Keychain, telefonun ayar kısmında bulunur ve düzgün kaydedebilirse tarayıcı zaten otomatik doldurma için öneride bulunur. Bunun için kestirmeye gerek yok.

• ShortcutsMaster kullanıcısına yanıt
    evet bilgim var ama girmeye çalıştığım adres iç network IP'si olduğu için kaydediyim mi diye sormuyordu, ben manuel ekledim, o şekilde çözdüm.
  • Ana Menuye ekledigim kestirmede istedigim Websayfasini Google Chrome ile aciyor. Beni rahatsiz eden ikona dokununca kestirmeler uygulamasini acip ordan google chromea yonlendirmesi. Oysa ayni kestirmeyi widgetten tetikleyince kestirmeler uygulamasina girmeden direk aciyor. Ana menuye eklenen kestirmeyi widgetteki sekilde kestirmeler uygulamasini acmadan direk verilen komutu yapmasinin bir yolu varmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 1 Mayıs 2020; 1:30:58 >
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.