Şimdi Ara

iOS 12 ile Kestirmeler - Shortcuts Paylaşım (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.241
Cevap
247
Favori
292.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba ben şöyle bir kestirme arıyorum. Smsbomber olayını bip de yapacağımız bir kestirme yapılabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ConCarnage

Bendede apple müzik yok fakat müzik uygulamasında yüklü 3-5 şarkı var. zamanında ücretsiz olanlardan indirdiğim. onları da silip bir deneyeyim o halde. Teşekkürler cevap için.

ekleme: şimdi silip denedim. Bu sefer araç hiç şarkı çalmamaya başladı. telefon otomatik olarak müzik programını da başlatmadı. araç modelinden de kaynaklanıyor olabilir.
    Muzik uygulamasini silerseniz sanirim olur.

• Wi-Fi/3G geçişi yaptıran kestirme şu an çalışmıyor sebebi nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Shortcutmaster Hocam merhaba, müsait olduğunda cevaplayabilirsen çok memnun olurum.

Bu kestirme uygulması hakkında çok fazla bilgiye sahip değilim. O yüzden biraz karmaşık sorabilirim, şimdiden affola.

Öncelikle, yapmak istediğim işlem şudur;

Bir uygulamanın (Chordify) içerisinde arama yapmak istiyorum bunun için birşeyler kurcaladım ama beceremedim.

Uygulamayı açıyorum fakat içerik aramayı bir türlü başaramıyorum. Böyle birşey mümkün müdür?

Ayrıca böyle birşey olmazsa diye aklıma başka bir çıkış yolu geliyor. Uygulamanın sitesine girip içeriği aratabilir ve bunun sonucunda direkt uygulamada aç yapılabilir. Tam da bu noktada yine tıkanıyorum. Spotfy gibi uygulamaların örnekleri mevcut. Belirlenen listeye url üstünden gidip, daha sonra uygulamaya geçiş yapılabiliyor. İtunes Store’da Uygulaması olan bazı sitelere giriş yaptığımızda (örn: twitter, facebook) üst kısmında uygulama olarak devam et seçenekleri çıkıyor. Bu devam et kısmının url sini eklesek sonuca ulaşabilir miyiz? Şimdiden teşekkür ederim.
    Saygılar

• byorby kullanıcısına yanıt
    Merhaba.
    Şimdi ben bu uygulamayı kullanmıyorum, ama gördüğüm kadarıyla 2018'den beri hiç güncelleme almadı bu. Dolayısıyla Kestirmelerle çalışması için herhangi bir entegrasyonu yoktur, ancak uygulamayı açabilirisiniz. URL sheme ile ilgili de bir sonuç bulamadım bu uygulamaya dair yani uygulamanın spesifik bölümlerine bu yoldan da ulaşamayız.
    Gördüğüm kadarıyla tek yolunuz web siteyi veya uygulamayı normal kullanmak, kestirmelerle bu aşamada herhangi bir entegrasyonu olmadığı için faydasını göremezsiniz. İlerde güncellme alırsa, belki o zaman.
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    bu çalışıyor.https://www.icloud.com/shortcuts/fc084000434d41de97682f58e209010b
  • Merhabalar android cihaz kullanıyorum. Androidde ios kestirmeler gibi uygulama varmıdır. Yani kestirmeye tıkladıgımda falan instagramdan video resim indircek yada kestirmeler gibi kapsamlı çalışan
  • Bu kestirmelerin paylaşıldığı yabancı siteler var mı?

• mukoly M kullanıcısına yanıt
    Otomasyon adına Androidde daha fazla seçenek var IFTTT, Automate, Tasker mesela. Ama ihtiyaçlarınıza cevap verecek olanı kendiniz araştırıp bulmalısınız, iOS konusu buna pek uygun bir yer değil.
  • Merhabalar aradığım şey şu tek dokunuşla arka planda uygulama yenileme açma kapama konum servisleri açma kapama mümkün müdür?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • haklısın toprAAm kullanıcısına yanıt
    mümkün değildir.
  • ertantana E kullanıcısına yanıt
    Bir üst mesajda da cevap verdiğim gibi - yoktur.
  • Arkadaşlar merhaba forum da yeniyim makaleyi biraz inceledim biraz kendim yapamaya çalıştım olduğu kadar artık siz güzel insanlar sayeesinde yeniliklerle mutlu oluyoruz🥰
    Öncelikle bir kestirme yapmaya çalışıyorum ama beceremedim şöyle birşey ki mesela saat 6 da fix hergün whatsapp üzerinden otomatik mesaj atmak istiyorum ben uyurken bile atsın bunu nasıl yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kestirmeler otomatik çalışan programlar değildir. Ana amacı, kullanıcının tetiklemesi üzerine bir takım işlemi arka arkaya yapmaktır.
    Yani arka planda bir şeyler yapmak için tasarlanmamışlar, ancak bazı uğraşlar sonucunda limitli de olsa bu işlevselliği elde edebilirsiniz. Bu CRONIOS denilen kompleks bir kestirmeyle mümkün. Bunun nasıl bir şey olduğunu ve nasıl çalıştıracağınızı kendiniz okuyup araştırmanız lazım, çünkü biraz derin bir konu. Ana sayfası -https://tow.com/shortcuts/cronios/
  • ShortcutsMaster kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için çok teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hocam sizden bir şey rica edebilir miyim? instagram'dan ve twitter'den video indirme kestirmesini atar mısınız ne yaptıysam bulamadım beceremedim teşekkür ederim şimdiden
    Çok teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.