Şimdi Ara

iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü (231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.265
Cevap
65
Favori
704.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • garantiyi devre dışı bırakacak bir sorun yoksa telefonunuzda, pili ücretsiz değiştiriyorlar hocam.
    hatta serviste bataryanın kodu bile giriliyor. tamamıyla resmi orijinal piller takılıyor. daha dün değiştirdim önceki sayfaları okumanızı öneririm orda bununla ilgili şeyler yazdık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 11 Kasım 2018; 17:28:53 >
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Hocam sağolun zorludan alabilirsem randevu alıcam değiştirtirim ancak ücretsiz değiştirdiklerini bilmiyordum umarım sorun çıkartmazlar çünkü pilin durumu gerçekten çok kötü.
  • Hocalarım valla 12.1 tam benim sürümün olmuş. Şu soğuk günlerde doğalgaz masraflarından kurtardı beni. Soba gibi yanıyor mübarek telefon.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

doğrudur hocam,aynı şarkıları apple müzik ile dinledim tad vermedi, spotify epey geliştirmiş kendini ses kalitesi olarak, apple music'de şarkıların sesi hem biraz daha kısık ve kalite daha düşük. paralı olsa da almam yani :) spotify iyidir gene

Alıntıları Göster
    Apple Müzik ses kalitesi olarak daha iyi hocam ama listeleri leş. Kesinlikle Spotify. Birde depolama sorunu olmasa Spotify'de...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

hocam bence aralık ayına bırakmayın. bir çok kişi aralık ayına bıraktı. stokta pil durumu yoksa sizi gelecek gelecek diye oyalayabilirler, bir bakmışsınız kampanya bitmiş. rica ederim...
    aralık ayından sonra ücretsiz değişim olmayacak mı ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

6s plus 11.4.1 deyim 12.0 iyi mi ? Geçmelimiyim ?

Ekran süresi 8.5?saat aliyorum
    resimdeki 381 döngü sayısımı peki?
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    31 aralik son..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sacrament1 kullanıcısına yanıt
    Bende de olmustu servis yazılımsal demişti pil değiştirirken sormuştum. Sonra düzeldi kendi kendine.

• Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Kaliteden yana bir sıkıntım olmadı benim ama artık para vermek istemiyorum 3 ona 5 buna derken birikiyor hersey çok oluyor. Ayrıca AdGuard pro kullanınca Spotify reklama engel oluyormus denemedim ama deneyeceğim. Apple müziğe alışınca Spotify değişik geldi baya. Birde hesabım kısmında kullanıcı adim piygehwhfsggsg gibi devam edip gidiyor şifremi de bilmiyorum. Bilgisayar açarken nasıl açacağım anlamadım şifre de bilmiyorum. Nasıl ogrenecegim biliyor musun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Demi Lovato is Bipolar

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi transverse -- 11 Kasım 2018; 19:14:13 >

• flyer_mig kullanıcısına yanıt
    6s plus 11.3 de yaklaşık 8 saat alıyordum. Dün 12.1 e geçiş yaptım. İlk şarjda 7 saati biraz geçtim. Yani şarjda %10 luk bir kayıp oldu fakat beni rahatsız etmedi. Çünkü telefondaki saçma sapan takılmalar klavyenin anlık donması gibi birkaç sinir bozucu problem ortadan kalktı. Temiz kurulum yaptım ve yeni bir iphone olarak ayarladım, yeni cihaz almışım gibi hissettim. Açıkçası şarjın hayati bi önemi yoksa sizin için tavsiye ederim.
  • momenty kullanıcısına yanıt
    Bi sorun gider baska bi sorun gelir ios da :) 11 e gore daha iyi ama evet...

• quote:

doğrudur hocam,aynı şarkıları apple müzik ile dinledim tad vermedi, spotify epey geliştirmiş kendini ses kalitesi olarak, apple music'de şarkıların sesi hem biraz daha kısık ve kalite daha düşük. paralı olsa da almam yani :) spotify iyidir gene

Alıntıları Göster
    Hakaret olarak algılamayın ama spotify daha iyi bir ses kalitesine sahip diyorsanız kulaklarınız için bir doktora gitmenizi tavsiye ederim.

1 senelik aile üyeliğine girip deli gibi pişman olan birisi olarak söylüyorum bunu. Eskiden ses kalitesi applela aynı seviyedeydi ama ses kalitesini düşürdü spotify. Dandik özelliklerle göz boyuyorlar ama adam akıllı müzik dinleyemedikten sonra ne yapayım o özellikleri... Bu uygulamaların asıl amacı müzik dinlettirmek zaten. Ses kalitesi de leş olunca bir anlamı kalmıyor. Youtubedaki videolar bile yerine göre spotifydan kaliteli geliyor bana. Apple müzik için aile üyeliği bulmak kolay olsa çoğu ios kullanıcısı yüzüne bile bakmaz. Spotifyın 3.parti uygulama olmasından dolayı fazla şarj yemesine ve şarkıların apple müziğe göre çok fazla yer kaplamasına değinmiyorum bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: eraya44

Normalinde evet 500 döngüyü geçen piller ücretli değişiyordu ama bu yıl apple kampanya için değişikliğe gitti bende ücretli değişceğini bildigim pili geçen gün apple storede ücretsiz değiştirttim 744 döngüydü kapasite &88 başka bir servise bırakın garantiniz olduğu sürece ücretsiz değiştirilmesi lazım yıl sonundan itibaren 500 döngüyü geçenleri ücretli değiştirmeye başlayacak yine apple
    2019 da garantisi devam eden cihazların. 500 döngünün altında olduğu sürece ücretsiz pil değişimi yapılacak mı ?

Forumda 2019 da bitiyor dediler

• quote:

Orijinalden alıntı: Mhmmt4991

Kaliteden yana bir sıkıntım olmadı benim ama artık para vermek istemiyorum 3 ona 5 buna derken birikiyor hersey çok oluyor. Ayrıca AdGuard pro kullanınca Spotify reklama engel oluyormus denemedim ama deneyeceğim. Apple müziğe alışınca Spotify değişik geldi baya. Birde hesabım kısmında kullanıcı adim piygehwhfsggsg gibi devam edip gidiyor şifremi de bilmiyorum. Bilgisayar açarken nasıl açacağım anlamadım şifre de bilmiyorum. Nasıl ogrenecegim biliyor musun?
    kayıt olduğunuz e mail adresini biliyorsanız şifre sıfırlayabilirsiniz. bilmiyorsanız da olası kombinasyonları deneyip şifre sıfırlamaya çalışacaksınız :)

• hakaret olarak algılamam ama doğrudur kulağım problemli..her sene mutlaka büşon çektiririm kulak yolu eğri olduğu için ister istemez içeride birikme yapıyor..

biraz da göreceli sanırım bu durum, tidal şu an için en iyi seçim, spotify'ın da kullanımı kolay, apple music hem ağır çalışıyor hem listelere erişim vs daha karmaşık. enpara kampanyası olduğu için spotify ile devam ediyorum, yoksa tidal'dan vazgeçmem :)
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Hangi uygulama bu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BackConnect kullanıcısına yanıt
    Cevapladığınız mesajda yAzıyor

iTools bilgisayara kurulu uygulama

• Bazen kamerayı açınca siyah ekran oluyor telefonu kapatıp açınca düzeliyor ios 11 den beri var neden acaba 6s plus telefonum

• quote:

hakaret olarak algılamam ama doğrudur kulağım problemli..her sene mutlaka büşon çektiririm kulak yolu eğri olduğu için ister istemez içeride birikme yapıyor..

biraz da göreceli sanırım bu durum, tidal şu an için en iyi seçim, spotify'ın da kullanımı kolay, apple music hem ağır çalışıyor hem listelere erişim vs daha karmaşık. enpara kampanyası olduğu için spotify ile devam ediyorum, yoksa tidal'dan vazgeçmem :)
    Deezer ve tidal suan hifi seviyesinde ses veriyor fakat ayda 20 lira senelik 40 liraya gore epey yuksek bir ucret. Apple music windows pcde yavas evet ama iphone icin en ideal muzik servisi. Tidal gibi pahali degil fakat spotify gibi kotu ses de vermiyor. Muziklerin az yer kaplamasi ve sarji az yemesi de diger artilari. Tidal ve deezer hifida aile uyeligi varsa yine dusunulebilir ama olsa bile bulmanin kolay oldugunu sanmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.