Şimdi Ara

iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü (240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.265
Cevap
65
Favori
704.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Apple storelerden birine gitme şansınız varsa apple store tercih edin şuanda randevusuz gidebilirsiniz yoğunluga göre biraz bekleyebilirsiniz ama aynı gün hemde teslim ederler apple store daha iyi bu konularda:)
  • eraya44 E kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam amerika cihaziyla ilgilenmiyorlar, amerikasi yerlisi mi var bu isin markandir bakacaksin halbuki...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Aa öyle mi :/ evet yurtdışı mı diye hemen soruyolar banada sormuşlardı yurtdısı cihazlarına onarım merkezi bakıyor ondan 1 hafta 10 gün demisler size yetkili servis cihazı applenın onarım merkezine göndericek orda değişicek geri gelmesi falan 1 hafta sürmez de öyle söylüyolar genellikle ben salı verip cumartesi almıştım eski telefonumda onunda bataryası değişmişti:)
  • eraya44 E kullanıcısına yanıt
    Yok hocam orada degistireceklermis, ellerinde yokmus falan filan soyleyip getiriyorlarmis, pupa oyle soyluyor... odemesini yapalim geldiginde cagirin takalim diyoruz ona da yok diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diyar_21 -- 23 Kasım 2018; 17:26:14 >
  • 12.1.1 çok mu uzadı? Bana mı öyle geliyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AlkanExclusive kullanıcısına yanıt
    geçmiş yıllara göre evet, ağırdan gidiyor, 2 3 betası daha var, aralık sonu veya ortası gibi gelecek böyle giderse...
  • Acaba iPhone batarya değişimi diye bir konu mu açılsa? 1 haftadır ios12 konusunda batarya değişimi muhabbeti dönüyor.

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Geç kalsın problem değil ama geç kalınca bile bir yeri eksik kalıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone 6s ios 12.0.1 arkadaslar cihazda sarj qarip durumda mesela 86 % diyelim kullaniyorum 10-15dk sarj dusmuyor dusuncede 1-2 dk icinde 85-84-83 diye dusuyor reset atdim 2 kez bataryayi degistirdim kesinlike orjinal batarya ama ne yaptiysam duzelmedi pil kalibrasyonda etdim ne yapsamda ayni durum nasil coze bilirim ?

• asrlz A kullanıcısına yanıt
    klasik iphone, belirli yüzdeler de var öyle düşüşleri, benimde dikkatimi çekti, 51 den falan da o şekilde düşüyor 49a, 31 den 28 e falan o şekilde atlıyor, pil değişsen de o atlamalar değişmiyor...
  • Ses gitmeme sorunu cekenler baksin bi

https://www.applefoni.com/iphone-ses-gitmiyor-ve-gelmiyor-sorunu/

• cevap icin tesekkurler sende tel ve surum ne ? ve ios 11de boyle oluyordumu ?

• İOS 12.1 ne zaman jailbreak çıkacak bilgisi olan var mı? Sırf telefonu İPhone X yapan tweak için jailbreak istiyorum. En doğru haberler nerede acaba bu Jailbreak için?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Betalar fiss cikti iphone hevesi kaçti gibi sorun cözülmeyince mecbur kaldik kullanir olduk:)) eski betalari özledim ymnle her perşembe yayinlanirdi şuan ne zaman geliceği belirsiz..

• quote:

Orijinalden alıntı: w00t.

Acaba iPhone batarya değişimi diye bir konu mu açılsa? 1 haftadır ios12 konusunda batarya değişimi muhabbeti dönüyor.
    Kesinliklikle katılıyorum.
    Biri batarya değişimi konusu açsın, bu konuda batarya sağlığı, ücretli-ücretsiz değişim gibi konular yazılmsaın artık.
  • Pil degistirenler mutlaka soylesinler su gecirmez yapistirici ile yapistirsinlar, arkadas degistirmis normal takip vermisler su gecirmis telefonu şuan pert...

• BackConnect kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam yeter artık. İOS 12 ile alakalı hiç bir şey yazılmıyor şu konuya artık konunun dışına çıkıldı iyice.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü

Ne zaman wifi açsam yukarıda durmadan o “ loading “ sembolü dönüp duruyor önceden böyle olmazdı ancak şimdi ne zaman wifi açsam bu var ve beni işkillendirmeye başladı açıkcası

İphone 7 plus - ios 12.1

• iphone 6s ios 12.0.1 ile 5.30 giden sarj ios 12.1.1 beta 3 ile 7.30 gitdi sarj mukemmel

• Redshift kullanıcısına yanıt
    sistemde is gidiyor herkesde oyle zaten sorun deyil

• 
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.