Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.925
Cevap
93
Favori
910.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler ios 11 den sonra diyelim safarideyim. Ekrana döndüm direkt apple music açtım frame atlaması oluyor. Safari içinde geçerli bu. Zamanla güncellemelerle düzeltecekler bu kesin de, sizde de var mı?

Telefon 7 plus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 24 Eylül 2017; 23:55:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZIKKIM

Arkadaşlar pil aşırı hızlı bitmeye başladı hatta bazen 2şer 2şer atıyor normalde açılanlardan farklı birşey mi açıldı acaba kapatmamız gereken bir uygulama falan mı var?

Aynı sorunu yaşıyorum. İos 10'a geri dönme aşamasındayım. Ne yapmam lazım? Wifi ve bluetooth kapanmıyormuş. Onları kapattım sorun yine aynı.
  • Ben böyle lanet, böyle berbat bir güncelleme görmedim. Telefonum 7 plus, eskiden bluetooth ile telefonu arabama bağladığımda şarkı isimlerini görebiliyordum göremiyorum ve uygulama müzik uygulaması saçma sapan çalışıyor müzik çalıyor gibi gözüküyor ama çalmıyor. Uygulamayı komple kapatıp açmadıktan sonrada düzelmiyor. Ama şarkı ismi gözükmemesine hiç bir şekilde çözüm bulamadım. Telefon sürekli donuyor, arada dokunmatik sapıtıyor. İos 11’e geçtiğime geçeceğime pişman oldum. Varsa geçip geçmemekte kararsız kalan hiç boşuna geçmesin. Tam anlamıyla rezalet! Bu tarz saçmalıklar olmasın telefon stabil olsun diye ios kullanıyoruz androidden bir farkı kalmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otomatik parlaklık ayarını oraya koyan tasarımcının, yazılımcının ya da her ne ise sorumlu arkadaşın kafasını merak ediyorum. Android'de doğrudan bildirim çubuğundan ulaşılan bir özelliğin sadece ayarlardan yapılabilmesinden halihazırda insanlar şikayetçi iken daha da gizlemek neyin kafasıdır arkadaş? Kimin aklına gelmiş? İnadına mı yapıyorlar bu adamlar bunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: charsaf21

A1778 İntel modemli cihazıma ipsw.me sitesinden iPhone 7 iOS 11 global sürüm kurdum, ama gsm kurulmasi yönünde bir takım bilgilerde mevcut bu konuya nokta atışı yapabilecek arkadaşlar var mi?

bu konuda bildiğim şey 17xx modellerin GSM (intel modemli), 16xx olanların ise GLOBAL (qualcom modemli) oldukları, onun dışında aralarında ne fark var ikisi de yükleniyor mu deneyince bilmiyorum. ben model numarasına göre indirip yükledim. daha fazla teknik bilgiye sahip olsam zaten yazılımcı falan olurdum herhalde 😄

• İos 11deki icloud yedeklemesini, 10.3.3’e düşürdüğümde kullanabilir miyim ? Bu soruya net cevap verebilirseniz sevinirim.

• night shift özelliğini geri istiyorum..

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Mevcut zaten de yerini degistirmisler.

• ipad air 2 bazen kasıyor,dokunmatik geç tepki veriyor klavye tutukluk yapıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bazen apple'ı bıraksam mı diye düşünüyorum.

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Denetim Merkezinden ekran parlaklığına sert basın orada göreceksiniz. 3D Touch destekli bir model değilse de basılı tutun.

• 6s+ şarjım hiç gitmediği kadar çok gitmeye başladı ekran parlaklığını otomatik ayarla tuşunu bulamadım o kadar :))) bende başka sıkıntı yok genel olarak iyi gibi.

• Teşekkürler ;)

• Hakanhasan H kullanıcısına yanıt
    iOS beta sürümüne sahip bir aygıtı yedeklerseniz bu yedekleme iOS'in eski sürümleriyle çalışmaz. Örneğin iOS 11 beta sürümünden iOS 10.3.3'e geri dönerseniz iOS beta sürümünü kullanırken yaptığınız yedekleme geri yüklenmez. Bunun yerine, iOS beta sürümünü yüklemeden önce aldığınız bir yedeklemeden geri yükleyin. Apple böyle bir bilgi aktarmış ;)

• fawkes81 kullanıcısına yanıt
    iPhone 8 de bile stabil çalışmıyor 11.

Bu hafta bence de bi güncelleme gelir, tahminen bugün veya yarın

• quote:

Orijinalden alıntı: ferdigursoyyy

quote:

Orijinalden alıntı: yoldagezen

bir sorun daha tespit ettim,normal telefon sesi ve uygulama sesleri artık paralel yani aynı şekilde çalışıyor,örneğin eski sürümde telefon sesi en düşükteyken uygulamalarda en son seviyede ayarlıyordum ve çok iyiydi ama şimdi telefon ve uygulama sesleri birbirine paralel olarak ayarlanıyor yani zil sesini düşürdüm youtube izlerken yüksek sesde kullanıyorum olayı yok.yine bir saçmalık daha

ayarlar-ses ve dokunuş- düğmelerle değiştir'i aktif edersen sorun çözülür

bilgi için teşekkürler. yukarıda bir arkadaş daha söylemişti,çok iyi oldu bu

• 3 gündür ios 11 kullanıyorum,
    -Şarjı eskisi gibi gidiyor, bir değişiklik yok,
    -Geçiş efektlerinden mi bilmem ama telefon daha serileşti,
    -Telefon hafızasında 2,3 gb yer vardı, yükledikten sonra 8 gb a çıktı :o (Benzeri son macbook güncellemesinde de başıma gelmişti. Herhalde dosyaları buluta atarak telefonu rahatlattı)
    -Telefon iPhone 7 plus-
    Şimdilik bu kadarını gözlemledim. Umarım bir sıkıntı yaşamam.
  • sazan84 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler o vakit beklemede kalayım.

• charsaf21 kullanıcısına yanıt
    Tamam ama betadayken kullanmadım ben ios 11’i, final sürümü çıktığında yükledim, sadece bu sürümde icloud ile yedekleme yaptım ama 10.3.3’e düşürürsem yedeği kurar mıyım bunu merak ediyorum ama bilen yok sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakanhasan

Tamam ama betadayken kullanmadım ben ios 11’i, final sürümü çıktığında yükledim, sadece bu sürümde icloud ile yedekleme yaptım ama 10.3.3’e düşürürsem yedeği kurar mıyım bunu merak ediyorum ama bilen yok sanırım.

sürümler arası yedekler kullanılmıyor diye biliyorum ben.
  • 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.