Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (667. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.925
Cevap
93
Favori
910.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 665666667668669
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://regmyudid.cc/downloads/profiles/

watchos beta profilini seçin yükleyin , yeniden başlat soracak , tamam de , işlem tamam.

edit : link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslannn -- 11 Mayıs 2018; 0:6:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangisini indiricez ios 11.3.1 için ?? Bi kaç tane var çünkü ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Feedback çıkıyo bide herkezde mi öyle profili yukluyunce iOS 10 da iken öyle feedback çıkmıyordu ama demek ki watchos beta yukledigimiz için sanırım böyle oluyo.

• aslannn A kullanıcısına yanıt
    Profil yükleyemiyor diye hata veriyor. Jailbreak mi olması gerekiyor bu işlem için?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sauce_2k kullanıcısına yanıt
    bulunduğun sürümde hintçe bir karakterle mesaj gönderildiği zaman tel. kafayı yiyor. Hatta şanssızsan formatlamak zorunda kalabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: vitality5

bulunduğun sürümde hintçe bir karakterle mesaj gönderildiği zaman tel. kafayı yiyor. Hatta şanssızsan formatlamak zorunda kalabilirsin.

Tablet kullanıyorum telefon değil. Dolayısıyla mesaj alıp göndermiyorum. Mesaj alıp gönderdiğim bir mail bir de facebook messenger uygulaması var. Acaba bu yüzden sorun yaşar mıyım yine de...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Tablet sürümünde o sıkıntı var mı bilmiyorum. Tel de var. İlla wp ya da mesajlaşma uygulaması olması gerekmiyor. Herhangi bir yerden o karakteri mesaj olarak alırsan tel. gidiyor. Ayrıntılı bir örnek vereyim; Face de geziyorsun ve o mesajın bulunduğu paylaşım gördün. tel ya takılıyor ya da uygulamadan atıyor. Ama messenger daha tehlikeli çünkü o mesaj msn de sürekli kayıtlı oluyor bu yüzden messenger i her açtığında tel kafayı yiyor. Onun için sürüm yükseltmende fayda var.

• 11.2.6dayım. Çok memnun değilim sürümden. Şarj için katlanıyorum. 11.3.1 sanırım pek iyi değil şarj konusunda.
  • Arkadaşlar, iPhone 7 Plus 11.4 Beta 4 teyim, bugün fark ettim WhatsApp tan gelen bir evrak fotoğrafını ağ yazıcısından yazdırmak istedim, paylaş dediğim zaman açılan ekranda yazdır butonu çıkıyordu, mail,mesaj,Notlar butonlarının yanında ama artık çıkmıyor. Yazdır a tıklayıp ağ yazıcılarını görüp seçip yazdırıyorduk.

11.4 te whatsup tan ağ yanıcısına çıktı gönderme başka bir şekilde mi yapılıyor yoksa bu bir Bug mı beta olduğu İçin.
    Fotoğramlarımdan resmî seçtiğimizde yazdır butonu gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mixenon -- 11 Mayıs 2018; 20:23:9 >
  • Selam arkadaşlar ios 11.3 yükledikten sonra cihazdan 2 kere konuşmada bir kerede müzik dinlerken şiddetli dııt sesi geldi.Konuşmada bunu karşı taraf duymadı bu neden olur bir de telefon bazen donup kendi kendini yeniden başlatmaya başladı sim şifre sormadan.Başka yaşayan varmı bu sorunları

Cihaz I phone 6 bu arada

• Seneye görüşürüz beyler ben kapattım dukkani kesinlikle temiz kurulum dfu şart 7-8 saat arası ekran kullanım alıyorum 11.3.1 7 plus 128 gb gerenk yok iOS 11.4 le falan filan uğraşmaya en azından temiz böyle yağ gibi kullanırım yazılımı sorunsuz 7 lerde iOS 10.3.3 te kilit açılış sonrası üst bar sonradan geliyodu saçma bu görüntü oluyodu iOS 11.3.1 de en azından performans olarak ondan asagiya değil daha seri hatta bi temiz kurulum kapatın gidin dükkanı tribe girmeye gerek yok bol şans beyler. Sadece tavsiye herkese iyi akşamlar 😉

• Gece 11.3.1 i yüklemiş telefona takoz olma özelliğini getirmişler. Keşke imzalar açılsada 10.3 dönsem

• quote:

Orijinalden alıntı: clubberokan

Seneye görüşürüz beyler ben kapattım dukkani kesinlikle temiz kurulum dfu şart 7-8 saat arası ekran kullanım alıyorum 11.3.1 7 plus 128 gb gerenk yok iOS 11.4 le falan filan uğraşmaya en azından temiz böyle yağ gibi kullanırım yazılımı sorunsuz 7 lerde iOS 10.3.3 te kilit açılış sonrası üst bar sonradan geliyodu saçma bu görüntü oluyodu iOS 11.3.1 de en azından performans olarak ondan asagiya değil daha seri hatta bi temiz kurulum kapatın gidin dükkanı tribe girmeye gerek yok bol şans beyler. Sadece tavsiye herkese iyi akşamlar 😉
    Dükkan derken hocam?

• quote:

Tablet sürümünde o sıkıntı var mı bilmiyorum. Tel de var. İlla wp ya da mesajlaşma uygulaması olması gerekmiyor. Herhangi bir yerden o karakteri mesaj olarak alırsan tel. gidiyor. Ayrıntılı bir örnek vereyim; Face de geziyorsun ve o mesajın bulunduğu paylaşım gördün. tel ya takılıyor ya da uygulamadan atıyor. Ama messenger daha tehlikeli çünkü o mesaj msn de sürekli kayıtlı oluyor bu yüzden messenger i her açtığında tel kafayı yiyor. Onun için sürüm yükseltmende fayda var.

Hocam o karakteri araştırdım gördüm internette. İpad için bir dolu arama yaptım ama ipadin çöktüğüne dair hiçbir video yok hep iphone üzerinde test etmişler. Sonuç olarak çeşitli sayfalarda o karakteri yazılı olarak gördüm, youtube yorumlarında da rastladım millet trollugune spamlamıştı yorumlarda. Ancak tabletim herhangi bir şekilde etkilenmedi. Bilgisayardan kendi mail hesabıma o karakteri göndeip bir de maili açacağım bakacağım. Sorun yoksa 11.2.5'ten yükselmeyi düşünmüyorum tabletimde.

Edit: mail ile o karakteri kendime gönderdim ve tabletten maili açtım. Hiçbir sıkıntı olmadı. Şu an cihazımın şarjı mükemmel olduğu için çok memnunum, güncellemekten kurtuldum oh be :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sauce_2k -- 12 Mayıs 2018; 1:39:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: NexusElite

Gece 11.3.1 i yüklemiş telefona takoz olma özelliğini getirmişler. Keşke imzalar açılsada 10.3 dönsem
    Kullanım şartlarını kabul etmediğim halde benim 7plus ta gece kendi kendine güncellenmiş bu ne saçmalıktır

Appledan soğumaya başladım iyice.

• viktorreznov321 V kullanıcısına yanıt
    Bende olmadı sadece ip6 ile. Sıfırlama yapmayı deneyebilirsin ayarlar üzerinden.

• iphone kullanıpta güncellemelere küsen insanları anlamıyorum. iphone kullanıyorsan güncelleyeceksin.güncellemeyeceksen niye alıyorsun bu telefonu anlamıyorum.
    Valla tavsiyem güncelle. ios 11 e geçtiysen bir kere, sonuna kadar gitmen gerek. Finalde sağlam olur.

• quote:

Valla tavsiyem güncelle. ios 11 e geçtiysen bir kere, sonuna kadar gitmen gerek. Finalde sağlam olur.

ios 12den önceki son sürümde belki düşünebilirim iyi olursa

• 11.3.1’e kendi güncellemiş. Hiç haberim bile olmadı🤨

• 
Sayfa: önceki 665666667668669
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.