Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (502. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.925
Cevap
93
Favori
910.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11.2.5 den hic bu ksdar memnun olmamistim ios 11 in en iyi surumu :) bu saate kadar %71 batarya var :) sabahtan beri spotify acik dinliyorum

iOS 11 [ANA KONU]

Saat 1.30 oldu %51 sarji var

iOS 11 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aurosonic -- 17 Şubat 2018; 1:32:19 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• ya mart'ın son haftası yada nisan'ın ilk haftası yayınlanır.
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Bunlarla kim uğraşıyor hakkaten. Hint alfabesindeki birkaç karakterin yan yana gelmesi ile oluşan bir bugmış. Ortaya çıkma olasılığı belki milyonda bir olan hatalarla uğraşıyor adamlar.
  • Ed Vedder kullanıcısına yanıt
    nasıl buluyorlar tebrik ediyorum,aynı hata arap alfabesi veya kiril alfabesi ile de almak mümkün..onları da denesinler de uğraşmasınlar tekrar düzeltmek için :)
  • Milletin işi gücü yok bug arıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuanda ki betanın durumu nedir? Kullananlar yorumlarını söyleyebilirler mi acaba ?
  • Senin burada bulunma amacın ne kardeşim? Screenshot bakmaya mı geldin? Bu konunun amacı sorunları belirtip varsa çözümünü bulmak. iOS diye hatasız olacak değil ya :)

• İos 12 geldiginde yükliyen olursa yada yükleyen varmi yüklemek istiyorumm diyenleri engelleyip Şikayet edin hatta ve hatta muhattap dahi olmayin başiniza iş acarsiniz benden söylemesi:))

11.3 beta da o kadar yogunluk var ki adamlar işin içinden ya cikamiyor yada neyi düzelticeklerini şaşirmiş iciyolardir:))

• NexusElite kullanıcısına yanıt
    ip8 beta 2’den çok memnunum. 11.2.5’ten hem şarj olarak hem stabilite olarak daha iyi açık ara...

• 4Sercio kullanıcısına yanıt
    Hep x.3 sürümler bahar etkinliği ile geldi. Bahar etkinlikleride genellikle hatta her zaman diyim nisanın ilk hafta pazartesi günü yapıldığı için %95

• yurtdışı cihazıysa pil değişimi için parasını versen de applestore'da değiştirmiyorlar. yetkili servisler de ilan edilen fiyattan değiştirmiyor şaka gibiler, gönülsüz yaptıkları iş bu kadar olur.!!
  • sacrament1 kullanıcısına yanıt
    arkadaş sanırım benim gönderdiğim sıkıntıya cevaben yazdı onu,etiketlemediği için de farklı şekilde anlaşıldı :) yani ben öyle düşünüyorum en azından
  • FthK. kullanıcısına yanıt
    Bende az önce yükledim ama bende 11.3 olarak gözüküyor beta 2 yazmıyor onu nasıl güncelliycem? Yazılım güncellemeye girdiğimde yazılımınız güncel diyor.
  • sacrament1 kullanıcısına yanıt
    Sanırım yanlış etiketledin ?

• NexusElite kullanıcısına yanıt
    Beta 2 yazmaz zaten. Son betayı kuurduğunuzda o sürüm numarası neyse onu yazar sıkıntı yok yani...Beta 3 çıktığında yine 11.3 yazacak orda...

• Ed Vedder kullanıcısına yanıt
    Android lobisinin paralı çalışanları iş başında yoksa bu hataları bulmak imkansız heralde
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Hocam birkaç sayfa geride pupa serviste yaptırdığımı söylemiştim. Cihazım yurtdışı kayıtlı

• Olay belki sadece hint alfabesi ile sınırlı değil. Diğer kombinasyonlar da işe yarayabilir.. yani sonu yok bu işin.. hakikaten kafa yormak lazım.. bulan da sanırım apple uygulama geliştiricilerinden biri

• weyis kullanıcısına yanıt
    Oyle mi sevindim hocam, akasya apple sordum değişmiyorlardi, kvk sordum normal fiyat cekiyorlar, pupalar indirimli fiyattan değişiyor ise güzel...

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Pupa’ya sorduğumda 159 dediler apple Store fiyatı 129 lira aklınızda bulunsun

• 
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.