Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (652. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.925
Cevap
93
Favori
910.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 650651652653654
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de IOS 11'i sevdim şu ana kadar her şey güzel gidiyor; wifi - bluetooth kapatma dışında. Keşke onları da tek tıkla kapatma 11.4 ile gelse. Yedekleme yapıp 11'e geçmiştim lâkin müzikleri yedeklememiş hepsi gitmiş :/ Pil olarak da bir şey ditemiyorum şu an daha yeni geçtiğim için. İlerleyen zamanlarda atarım süreleri...
  • avtheree kullanıcısına yanıt
    İphone 4 ten beri iphone kullanırım şuan i7 kullanıyorum ios 10.3.3 ile ve güncellemedim,hiç güncellemeyide düşünmüyorum hep ilk aldığıdım halde seri. İphone alıyorsanız telefonun geldiği yılın sürümü ile bırakın hiç uğraşmayın.

Sözün özü şu telefonları güncellemeyin zaten buna değicek bir yenilik gelmiyor; ios 10 ne kattı 9 un aynısı, ios 11 ise götürdükleri daha çok. Yıllardır apple kullanıp hep aynı hataya düşmekten kimse bıkmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11.4 Haziran'dan önce gelmez mi ?
  • iOS 11.3 pil durumu sizce nasıl ?

• ByBuCa kullanıcısına yanıt
    Ne zaman güncellediniz hocam ve cihaz nedir? Gayet iyi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 23 Nisan 2018; 16:42:6 >
  • Bugün İos 11.3.1 güncellemesi gelirmi acaba yabancı forumları kontrol eden varmı..??

• Bununla karsilasan var mi? Son gunlerde olmaya basladi. Konusurken arama kesiliyor. Surum 11.3 cihaz 6s

• hiçbir bilgi yok,geleceğine dair,gelirse yükleriz modundayız :)
  • 6s plusta kullanıyorum. Cihazım 2.5 yıllık ve pil sağlığı %80 görünüyor. Aldığım pil süresi kullanımda 4 saat 45 dakika ve 5 saat civarı değişkenlik gösteriyor. Pil süresi gayet iyi. Daha az veya fazla çıkması tamamen kullandığınız uygulamalarla alakalı. Bu ios 11.3 işletim sistemiyle tek sıkıntım güncellemelerde fazla şarj yemesi. Onun dışında olmuş bir işletim sistemidir. Aksini söyleyen sorunu cihazında veya kendisinde arasın.
  • Arkadaşlar 7 plus var bende de 11.3 yüklü bazen kulaklığı takınca ses veren uygulamalar kasıyor misal olarak spotify açıyorum müziği çala tıkladığımda kasıyor çalmıyor keza WhatsApp aynı sesli mesajı çala tıklıyorum kasıyor aynısı youtubeda da oluyor kulaklığı çıkarp takınca sorun gidiyor telefondan olabilir mi acaba yazılımsal mıdır yoksa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elektronik ürünlerde kalite tamamen şans işi. Hem çip üretiminde olsun hem de montaj aşamasında tüm ürünler torna tezgahından çıkar gibi aynı olmuyor. Üründen ürüne kalite farklılıkları olabiliyor. Mesela benim iphone 7 plus ın 10.3.3 deki performansı ile 11.3 deki performansı arasında hiç fark yok. Buraya da sadece sorunu olanlar yazdığı için tamamen sorunlu bir işletim sistemiymiş gibi bir algı oluşuyor.
  • Hocam ios 10.3.3 ile 11.3 ün sizde aynı başkasında farklı olması gibi şeyler yazılımsal sorunlardır ve bunun üretim aşaması ve donanımla alakası yoktur.

Sizin bahsettiğiniz teknolojik üründeki şans faktörü ise donanımsal sorunlar için geçerli buda cihazınızda bariz farklı bir sıkıntı olması demektir ve içindeki yazılımın 10-11 olması farketmez

Birde ek olarak ios 11 ile mutluda olan olabilir mutsuzda bu farklı bir değerlendirme ancak her yeni yazılım o sene çıkan cihaz için daha çok önemsenir ona uyumluluğu konusunda ekstra dikkat edilir yani i7-ios10 , i8-ios11 gibi zaten her model için ayrı güncelleme verildiği için adamlar

örneğin: dur şu ios 11'i i6 de için mükemmel optimize edelim diye çok uğraşmıyor diye düşünüyorum

Zaten ortada şirketçe kabul edilmiş bir gerçek var pil bahanesiyle telefonları yavaşlatıyorduk diyorlar ve nedense örneğin ios 10 da yavaşlatma i7 için geçerli değil , mesela ios 11 dede (ayar olmasaydı) pil yüzünden yavaşlatma i8 de geçerli olmıcaktı yani güncelleyince dikkate alınır bişey olarak dizayn etmişler (geçerli sebep vardı diyelim bunu yapmak için kapanıcaktı aniden falan ben hiç ios 8 olupta pili kötü diye cayır cayır akmayan ya da aniden kapanan 6 görmedim yada ios9 olan bir 6s ne hikmetse güncelleyince kaldıramıyor:)

Sonuç olarak tavsiyem ya aldığınız sürümün son güncellemesinde örneğin i7 için ios 10.3.3 bırakın ya da max 1 üst sürüme çıkın o da hani yanıyorum yıkılıyorum ekran videosu almak için wifiyi denetimden kapatamasamda olur gibi kafadaysanız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TedMosby -- 24 Nisan 2018; 1:0:11 >

• ios 10.3.3'de bataryası bitmeyen 6s plus telefonum 11.3'e güncelleyince saçma sapan azalmaya başladı.Şu vakitler yüzde 50 olması gerekirken 30'larda geziniyor.İnşallah düzeltirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronades

ios 10.3.3'de bataryası bitmeyen 6s plus telefonum 11.3'e güncelleyince saçma sapan azalmaya başladı.Şu vakitler yüzde 50 olması gerekirken 30'larda geziniyor.İnşallah düzeltirler.
    inş. düzeltmiyorlar sana inş. telefonu yenilersin diyorlar. geçmiş olsun.
  • ios 11.3 kullanmaktayım. telefonda 10 gb'dan fazla yer olmasına rağmen whatsapp yedeklemeye çalıştığımda telefondan 500 mb civarı yer açmamı söylüyor. telefonu kapatıp, açtım ama fayda etmedi. siz ne önerirsiniz?
  • mert6385 kullanıcısına yanıt
    İcloud yedeklemesi acik olmali video resim 5gb gecmiştir belki icloud gir ordaki lüzumsuz uygulamalari kapat belki olur...

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    icloud'a da baktım. 703 mb of 5 gb used diyor. daha 4.3 gb yer boş orada da. anlamadım neden oluyor bu iş.
  • beyler hücresel veri kullanımı ios 11'e geçtiğimden beri arttı.

sizde de böyle tuhaf bir durum var mı?
  • Çıktığı gün güncelledim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: N20

beyler hücresel veri kullanımı ios 11'e geçtiğimden beri arttı.

sizde de böyle tuhaf bir durum var mı?
    hucresel ayarindan kullanmadiginiz uygulamalarin, baglantisini kapatin.
  • 
Sayfa: önceki 650651652653654
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.