Şimdi Ara

iOS 11.0.1 ile batarya sorunu gideriliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iOS 11.0.1 ile batarya sorunu gideriliyor

iOS işletim sisteminin en yeni sürümü iOS 11 geçtiğimiz hafta cihaz ekosistemi için indirmeye sunulmuştu. Bir hafta sonrasında ise ortaya çıkan bazı problemler için iOS 11.0.1 güncellemesi geldi.

Batarya sorunu

Problemlerden birisi batarya tüketimi konusundaydı. iOS 11 işletim sistemini kurduktan sonra bazı kullanıcılar bataryanın daha hızlı azaldığından şikayet etmeye başlamıştı. Güncelleme sonrasında bu problemin giderildiği belirtiliyor.

Ayrıca Bkz.iPhone X sevkiyatları gelecek yıl Mart ayına kadar gecikebilir

İkinci olarak Outlook.com, Office 365 ve Exchange 2016 mail adresleri varsayılan mail uygulamasından mesaj gönderemiyordu. Bu sorunun da güncelleme ile çözüldüğü ifade ediliyor.

Son olarak kamera, iMessage, Springboard ve fotoğraflar uygulamalarında da güncelleme ile daha dengeli bir kullanım olduğu dile getiriliyor. iOS 11.0.1 güncellemesi yaklaşık 286MB boyutunda. 

• güncellemenin suyunu çıkarttılar bravo vallah

• Kimsede demiyor neden her güncelleme bu bataryalara güveni azaltıyor diye...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • her sene güncellemeler için yapılan haber sırası bile aynı neredeyse :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batarya sözcüğü yerine pil sözcüğünü kullansak daha güzel olur.

• iOS 11.0.1 haftaiçi çıktı zaten

• IOS eskisi kadar hatasız değil. Apple her anlamda düşündüruyor insanı.

• ios 10 ile oyun oynasam dahi sabah 9'dan öğleden sonra 3'e kadar rahat dayanan pil, ios 11 yüklediğimden beri su gibi bitiyor. 11.0.1 yükledim, sorun halen var. bir anda bu kadar değişiklik tutarsız. sistem düzgün değil, bir sürü hata kaynıyor. whatsapp ilk açıldığında telefon dik konumda olmasına rağmen sanki yan çevirmişim gibi açılıyor. eskiden yana çevirme hızlıyken, şu an 2-3 sn geçmeden döndürmüyor.

• Abi ne merakli herkes guncellemeye ben her zaman en az yayinlandiktan 2-3 ay gecmeden yuklemem 0 sıkıntı. Cogu kisi oo guncelleme cikti simdi telefonum ucacak zannediyor xD

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Kimsede demiyor neden her güncelleme bu bataryalara güveni azaltıyor diye...

neden her güncelleme bu bataryalara güveni azaltıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: joven

Apple rakiplerine göre kalan belkide tek kozu sistem yazılımı
    öyleki işletim sistemleri ile ilgili yaşanan sorunlara çok hızlı bir
    şekilde müdehale edip sorunu çözmesi

İyide bu sorunu yaratanda kendileri, sorunsuz telefona sorun çıkart, sonra sözde sorunu çöz, ne anladım ben bu işten

• qazrfv kullanıcısına yanıt
    Yani, bugün birçok insan iOS 11 e bulaşmadı bile, burada sıkıntı varsa apple da var

• Atma ziya
  • Adamlar önce bozup sonra düzeltiyor. Güzel fikir gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: qazrfv

quote:

Orijinalden alıntı: joven

Apple rakiplerine göre kalan belkide tek kozu sistem yazılımı
    öyleki işletim sistemleri ile ilgili yaşanan sorunlara çok hızlı bir
    şekilde müdehale edip sorunu çözmesi

İyide bu sorunu yaratanda kendileri, sorunsuz telefona sorun çıkart, sonra sözde sorunu çöz, ne anladım ben bu işten

Adamlar yazılımlarını kısıtlı cihazda deniyorlar ve sorun ile karşılaşmıyorlar. Sonra milyonlarca kullanıcıya dağıtıyorlar ve sorunlar ortaya çıkmaya başlıyor. Bu her yazılımda olur, olması normaldir. Önemli olan sorunu çözmektir o yüzden hiçbir yazılımı çıktığı gibi yüklememek lazım. Tutupta bu yüzden ios işletim sistemini veya Apple'ı kötülemek saçma.

• qazrfv kullanıcısına yanıt
    Haklısın.

• İso 11.0.1 yüklü telefon uyudum sabah kalktım %32 den %20 nin altına düştü.

• Bende hiç batarya sorunu olmadı (iphone 7)

• bu haber böyle değil.batarya problemi ios 11.0.1 de halen devam ediyor 11.1 güncelemesinde batarya sorununun giderilmesi bekleniyor haberleri sağdan soldan çekerken azıcık dikkat edin

• Donanimhaber nedense ya bazi haberlerinde hic kaynak belirtmiyor, ya da okudugu haberi anlamiyor. Apple pil suresi ile alakali bir sey yazmamis guncellemenin icerigine. Alinti yapilan haberde de bazi kullanicilarin bu goruste oldugu yazilmis. Neden sizin haberinizde baslik "iOS 11.0.1 ile batarya sorunu gideriliyor" icerik "Güncelleme sonrasında bu problemin giderildiği belirtiliyor." seklinde.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.