Şimdi Ara

iOS 10 da numarası olmayan mesajı engelleme [ÇÖZÜMÜ] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
5
Favori
28.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sepulturgay

İos 10 var ve olmuyor
    Bu mesaja eklenen görseller:

iOS 10 da numarası olmayan mesajı engelleme [ÇÖZÜMÜ]

aynen hocam malesef olmuyor appel burda çok saçmaladı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu bir bug da sayılabilir ya da bir Ayar gerekiyor.

Peki, gelen mesaji kisa sureligine arayin. Son aramalar kısmında engelleyebilirsiniz diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: sentiel

Bu bir bug da sayılabilir ya da bir Ayar gerekiyor.

Peki, gelen mesaji kisa sureligine arayin. Son aramalar kısmında engelleyebilirsiniz diye düşünüyorum.

o şekilde spam diye rehberde kişi oluşturdum ve arama yapıp spama ekleyip engelliyorum hocam. bence appelin gözünden kaçan bir bug dur
  • Kaldırılma ya da bug söz konusu değil, sadece yolu biraz uzadı o kadar.

Şu şekilde yapabilirsiniz.

Mesaj'da sağ üstteki info (i) kısmına tıkladıktan sonra, üstte gönderen ismine tıklıyoruz, açılan bölümde en altta " Bu arayanı engelle " seçeneği mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JumarQuadra

Kaldırılma ya da bug söz konusu değil, sadece yolu biraz uzadı o kadar.

Şu şekilde yapabilirsiniz.

Mesaj'da sağ üstteki info (i) kısmına tıkladıktan sonra, üstte gönderen ismine tıklıyoruz, açılan bölümde en altta " Bu arayanı engelle " seçeneği mevcut.

Değil işte hocam numara olanı engelliyor ama numarasız gelene engelle diyorsun engellemiyor Malesef deneye bilirsiniz.

• JumarQuadra kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam öyle bir seçenek yok

Alıntı yaptığım resim o dediginiz sekilde alındı ve en altta engelle secenegi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: sepulturgay

Aynen hocam öyle bir seçenek yok

Alıntı yaptığım resim o dediginiz sekilde alındı ve en altta engelle secenegi yok

Bug var ama appel'in haberi yok malesef

• Rehbere kaydederseniz engelleme seçeneği çıkıyo bilginize.

• Türkbey kullanıcısına yanıt
    Numarasız gelen mesajda i ye basıp çıkan ekranda arayın sonra son aramalara gidin numara görünüyor oradan engelleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -tayfun-

Numarasız gelen mesajda i ye basıp çıkan ekranda arayın sonra son aramalara gidin numara görünüyor oradan engelleniyor.

teşekkür ederim hocam öyle yapıyorum normal de ama bazı mesajlarda numara yok aranmıyor malesef

Anladım o zaman bilmiyorum nasıl olur. Bana gelen numarasız mesajları arayınca değişik bi numara çıkıyor onu arayınca engelleyebiliyorum şu ana kadar. Demekki o tür mesajlarda var, boş boş rahatsız ediyorlar insanı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -tayfun-

Anladım o zaman bilmiyorum nasıl olur. Bana gelen numarasız mesajları arayınca değişik bi numara çıkıyor onu arayınca engelleyebiliyorum şu ana kadar. Demekki o tür mesajlarda var, boş boş rahatsız ediyorlar insanı.

Aynen hocam. Güya hükümet bu işe çözüm buldu güya yasak idi ama kimse tınlamadı bile. Aynı tas aynı hamam

Aynen malesef.

• sepulturgay kullanıcısına yanıt
    Hocam siz direk mesajda üst kısımda, kimden geldiyse ona tıkladığınız için engelleme seçeneği çıkmıyor. İlk önce info (i) kısmına tıkladıktan sonra, açılan bölümde kimden geldiyse üzerine tıkladıktan sonra engelle seçeneği çıkıyo.
    Sizin için video kaydettim, ilk kısımda sizin yaptığınızı, ikinci kısımda anlattığım seçeneği gösterdim. SBM adlı kişiden(numarası yok) engellemeyi gösterdim.

Buyrun link;https://www.youtube.com/watch?v=bG7w38vvC0I
  • quote:

Hocam siz direk mesajda üst kısımda, kimden geldiyse ona tıkladığınız için engelleme seçeneği çıkmıyor. İlk önce info (i) kısmına tıkladıktan sonra, açılan bölümde kimden geldiyse üzerine tıkladıktan sonra engelle seçeneği çıkıyo.
    Sizin için video kaydettim, ilk kısımda sizin yaptığınızı, ikinci kısımda anlattığım seçeneği gösterdim. SBM adlı kişiden(numarası yok) engellemeyi gösterdim.

ALLAH razı olsun hocam emek etmişsin. Bu şekilde yapıyorum ama bug var dikkat edersen engelleme yapmıyor.

Hocam o konuda emin değilim işte, dediğiniz gibi engelleme işlemi belki gerçekleşmiyor olabilir. Hali hazırda, tonlarca engellemem olduğu için, engelle dediğimde hangisi hangisinin emin olamadım denediğimde :) Sürekli yok bet sitelerinden, yok iddaa, yok kumarhane mesajları alıp duruyorum sürekli engelliyorum. Aynı mesajları almıyorum fakat. Siz deyince emin olamadım ben de.Ama yolunu gösterdim arkadaşlara. Şayet bug varsa düzeltilirse ordan yapabilirler. Teşekkürler.
  • quote:

Hocam o konuda emin değilim işte, dediğiniz gibi engelleme işlemi belki gerçekleşmiyor olabilir. Hali hazırda, tonlarca engellemem olduğu için, engelle dediğimde hangisi hangisinin emin olamadım denediğimde :) Sürekli yok bet sitelerinden, yok iddaa, yok kumarhane mesajları alıp duruyorum sürekli engelliyorum. Aynı mesajları almıyorum fakat. Siz deyince emin olamadım ben de.Ama yolunu gösterdim arkadaşlara. Şayet bug varsa düzeltilirse ordan yapabilirler. Teşekkürler.

Numara olmayanları Malesef engellemiyor. İnşallah çözeler bugu.

• quote:

Hocam çok çok teşekkür ederim.
    Dediğin şekilde yaptım

• Beyler an itibariyle AMME HİZMETİ yapıyorum. aynı dertten ben de muzdariptim. İos 10 da mesajlar engellenemeyince kafayı yedim. Çünkü sürekli bet sitelerinden gelen mesajlar deli ediyordu beni. Mesajı gönderenin ayrıntısına tıklayıp bu numarayı engelle dediğimde hiçbirşey olmuyordu. ki zaten ortada hiç numara falan da yoktu. Bunları engellemenin yolu şöyle;
    -->Gelen mesajı açıp sağ üst köşedeki "i" harfine tıklayıp arama logosuna dokunup arama yapıyoruz. O mesaj gönderenin numarası çıkınca hemen kapatıyoruz. sonra da son aramalara girip o çıkan şerefsiz numaraya basıyoruz engeli. bu kadar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: BLaVe_52

Beyler an itibariyle AMME HİZMETİ yapıyorum. aynı dertten ben de muzdariptim. İos 10 da mesajlar engellenemeyince kafayı yedim. Çünkü sürekli bet sitelerinden gelen mesajlar deli ediyordu beni. Mesajı gönderenin ayrıntısına tıklayıp bu numarayı engelle dediğimde hiçbirşey olmuyordu. ki zaten ortada hiç numara falan da yoktu. Bunları engellemenin yolu şöyle;
    -->Gelen mesajı açıp sağ üst köşedeki "i" harfine tıklayıp arama logosuna dokunup arama yapıyoruz. O mesaj gönderenin numarası çıkınca hemen kapatıyoruz. sonra da son aramalara girip o çıkan şerefsiz numaraya basıyoruz engeli. bu kadar :)

Bunu zaten yapıyoruz hocam onda sıkıntı Yok sorun olan bazı mesajlar arama yapmıyor numara Yok asıl sorun bu.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.