Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.577
Cevap
93
Favori
697.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5s te ios 10 dan dönmeyen var mı benim gibi :) bazı hatalar olsa da iyi gibi kaldım ben :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • I am here ✋🏻😃
    Fakat sırf 9.3.3 finali beklediğimden dolayı dönmedim. Yoksa arada takılmalar falan oluyor can sıkıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgurcan

Apple müşteri temsilcisi ile konuştum. Daha doğrusu ben onlara erişmeye çalışınca onlar aradılar:) Neden çuvalla para verdiğimizin bir nedeni daha.

Durumu anlatınca şunları söylediler. ( uzun konuştuk fakat kısaca anlatmaya çalışacağım)
    1- Normal koşullarda jailbreak telefon kabul etmiyorlarmış eger gelirse kullanıcıya telefonun orjinal sürümüne dönmesini ve öyle getirmesini tavsiye ediyorlarmış
    2- Beta kullanımı için şunları konuştuk. Öncelikle kullanıcı sürümü değil geliştirici sürümleri olduğunu söyledi arkadaş. (İOS 10 developer beta 1 için konuşuyoruz). Normal kullanıcıların kullanmaması gerekiyormuş yani . Kullanmak için developer membership program üyeliği satın almak gerekiyormuş ki bu da 99 usd imiş ( fiyatına sonradan internette baktım). Eğer telefon tuğla olursa apple bu konuda ne yapar garanti içinde kalırmı kalmaz mı söylemedi fakat aldığım izlenim telefonun tuğla olduktan sonraki hayatını kütüphane rafında geçireceği yönünde idi.

Ama herşeye rağmen yeni şeyleri herkesten önce karıştırmak o kadar zevkli ki. BİZİ DURDURANA AŞKOLSUN

Bunları öğrenmek icin müşteri temsilcisiyle görüşmene gerek yoktu. Google'da aratınca çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxCavalera -- 20 Haziran 2016; 12:30:23 >

• 5S te ios10 u nedense cok begendim. Fakat bir sorunum var. Ekran kilit sesleri calismiyor 😕

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu aksam beta 2 geliyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: dogussonmez

Bu aksam beta 2 geliyor :)

Kaynak var mı hocam ? Eğer cidden geliyorsa süper olur.

• dogussonmez kullanıcısına yanıt
    Gerçekten beta 2 gelirse mükemmel olur

• avtheree kullanıcısına yanıt
    Ben dayanamadım döndüm 9.3.2 ye :)

• Bugün yarın 9.3.3 gelir diye bekliyorum hâlâ :)

• MaxCavalera kullanıcısına yanıt
    Senin de ukalalık yapmana gerek yok. "Zamanında" bulup copy/paste yapsaydın da hızlıca anlatsaydın olayı. Ama dikkat et, sakın bir şeyler üretme hep başkalarının yazdıklarını kopyala.
  • avtheree kullanıcısına yanıt
    9.3.2 çıkıpta yüklediğimden beri ne yaparsam yapayım pilim en fazla 5 saat içinde bitiyor. 9.3.3public beta sorunu çözmedi fakat ios 10 devoloper betada eskisi gibi 24 saat kullanabildim tek şarj ile. ( fakat çok sorunlu olduğu için 9.3.2 ye geri döndüm ve pil sorunu yeniden başladı.

Ben de sizin gibi 9.3.3 beta olmayan sürüm bekliyorum belki sorunuma çare olur diye. Aşağıdaki linke tıklarsanız makalede ayın 22 sini işaret ediyor ama kesin demiyor.

https://www.gottabemobile.com/2016/06/14/ios-9-3-3-release-5-things-to-expect-4-not-to/?gbmsl=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cgurcan -- 20 Haziran 2016; 23:23:12 >

• Yarin aksam geldi geldi beta 2 gelmedi haftaya kesin

• quote:

Orijinalden alıntı: -ComeWithMe-

5s te ios 10 dan dönmeyen var mı benim gibi :) bazı hatalar olsa da iyi gibi kaldım ben :)

bende memnundum ama en son birisini aradığımda yada arandığımda ne benim sesim nede karşı tarafın sesi geliyordu 9.3.2 ye zorda olsa geri döndüm beta 2 de bazı hatalar giderilirse tekrardan güncellerim belki
  • sorunlupırasa kullanıcısına yanıt
    Ben de döndüm dayanamadım 9.3.2 ye :)

• İos 10 betada uygulama sımgeleri durum cubugunun ustunde gozukuypr sızdede oylemi

• Beta 2 ne zaman gelecek bilgi var mı? Verilerimi kaybetmiyeyim diye zorla beta 1 de duruyorum. İkinci güncelleme her zaman en çok hata giderilen güncelleme oluyor. Bayağı toparlanır diye düşünüyorum.

• Eeeeee

• quote:

Orijinalden alıntı: Carcharies

Beta 2 ne zaman gelecek bilgi var mı? Verilerimi kaybetmiyeyim diye zorla beta 1 de duruyorum. İkinci güncelleme her zaman en çok hata giderilen güncelleme oluyor. Bayağı toparlanır diye düşünüyorum.

public betayı temmuzda verceklerdi, haftaya salı hazirana denk geliyor ondan sonraki hafta gelir heralde beta 2. developer beta 2'yi, public beta1 olarak verirler heralde. geçmişte öyle bi durum olmuştu ilk public beta çıktığında ara sürümdü.
  • Ben dondum gayet memnunum 9.3.2 den ios 10 gercektn igrencti ya heralde cok uzun sure gecmem ios 10 a tekrar

• quote:

Orijinalden alıntı: igetsky

Ben dondum gayet memnunum 9.3.2 den ios 10 gercektn igrencti ya heralde cok uzun sure gecmem ios 10 a tekrar

ios 7,8 ve 9 un ilk betaları daha sıkıntılıydı hocam denediniz mi bilmiyorum. Beta 2 ve 3 de final sürümü gibi toparlanacaktır. Hoşunuza gitmemesi normaldi

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.