Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.577
Cevap
93
Favori
697.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Apple müşteri temsilcisi ile konuştum. Daha doğrusu ben onlara erişmeye çalışınca onlar aradılar:) Neden çuvalla para verdiğimizin bir nedeni daha.

Durumu anlatınca şunları söylediler. ( uzun konuştuk fakat kısaca anlatmaya çalışacağım)
    1- Normal koşullarda jailbreak telefon kabul etmiyorlarmış eger gelirse kullanıcıya telefonun orjinal sürümüne dönmesini ve öyle getirmesini tavsiye ediyorlarmış
    2- Beta kullanımı için şunları konuştuk. Öncelikle kullanıcı sürümü değil geliştirici sürümleri olduğunu söyledi arkadaş. (İOS 10 developer beta 1 için konuşuyoruz). Normal kullanıcıların kullanmaması gerekiyormuş yani . Kullanmak için developer membership program üyeliği satın almak gerekiyormuş ki bu da 99 usd imiş ( fiyatına sonradan internette baktım). Eğer telefon tuğla olursa apple bu konuda ne yapar garanti içinde kalırmı kalmaz mı söylemedi fakat aldığım izlenim telefonun tuğla olduktan sonraki hayatını kütüphane rafında geçireceği yönünde idi.

Ama herşeye rağmen yeni şeyleri herkesten önce karıştırmak o kadar zevkli ki. BİZİ DURDURANA AŞKOLSUN

• Arkadaşlar yüklemeyi beceremedim bana yardımcı olabilir misiniz?

Dropbox ile dosyayı indirdim dropbox dosyayı açamadı nasıl yükleyeceğim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mihmancan

Açıkçası ben beğenmedim 10'u. Bildirimler, widget ekranları falan yazılım temasına hiç gitmemiş, köşeli tasarım çok daha karizmaydı fakat oval hale getirdikleri için estetik görünmüyor. Yazı tipleri ve müzik uygulamasının yazı tipi facia, ayrıca control center dan ses seviyesi çubuğu kalkmış hiç iyi olmamış. Kilit açma ekranı tam bir fiyasko açmak için ille home tuşuna basmak gerek. Onun dışında ios 9 ile pek fark yok, ilk beta olduğu için bir çok sorun giderilir ancak bu tasarımların üzerinde çok daha düşünülerek elden geçirilmesi gerek. Orjinalliğini kaybetmeye başladı apple. Cihazım 5s, üç gün ios 10 olarak kullandım ve dün gece 9.3.2'ye geri dönüş yaptım. Batarya performansı tatmin edici bir abeslik yok, yüklemek isteyenlere tavsiye ederim, ne ile karşılaşacaklarını görsünler ama ios 9 ios 6'nın tahtına oturacak gibi. Yinede finale çok var umutluyuz...

iOS 10 6s Ve 6s+ için on numara geri kalan cihazlarda çok verimli olmaz. Birde 6s ile deneyin inanan iOS 10 on numara dersiniz. Elinde 1.2 motor araç var ve sen 2000 motor araca kafa tutuyorsun gibi oluyor. Boş yere milletin de midesini bulandırma usta. YouTube den aç detaylı araştır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Götterfunken kullanıcısına yanıt
    Hocam ben arkadaşların yayınladığı profili yüklemiştim. Profili yükleyince ota'dan ios10 sürümü gelmişti. Sizde arkadaşların verdiği beta profilini yükleyin, otadan alırsınız ios 10 u.

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Hocam ben arkadaşların yayınladığı profili yüklemiştim. Profili yükleyince ota'dan ios10 sürümü gelmişti. Sizde arkadaşların verdiği beta profilini yükleyin, otadan alırsınız ios 10 u.

nasıl yüklerim profili? onu bilemedim. siz nasıl yüklediniz?
    Hocam ilk sayfadaki linke tıklayın. Açılan sayfada sağ üstteki ok işaretine tıklayın. Sonra direct download deyin. Açılan sayfada sağ üstteki yükle butonuna basarak yönergeleri takip edin.

• Meraba arkadaşlar merak ettiğim bir konu var...her ios versiyonumuzu güncellendiğimizde pil performans kaybediyor mu acaba bilgisi olanlar yanıtlarsa çok makbule geçer

• quote:

Hocam ilk sayfadaki linke tıklayın. Açılan sayfada sağ üstteki ok işaretine tıklayın. Sonra direct download deyin. Açılan sayfada sağ üstteki yükle butonuna basarak yönergeleri takip edin.

Nasıl yani bilgisayarda mı? Bu konularda bilgisi olmayan biri de degilim ama ilk defa anlamadım salak gibi. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam telefon üzerinden açacaksınız bağlantıyı.

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Dropbox'dan actim. Acilamiyor diyor. :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hocam bağlantıyı telefon üzerinden açın ve benim dediğim yolu deneyin. Profil telefonunuza yüklendikten sonra yeniden başlayacak cihazınız. Sonra güncelleme kısmına girip otadan yani telefon üzerinden inecek ios 10

• quote:

Hocam bağlantıyı telefon üzerinden açın ve benim dediğim yolu deneyin. Profil telefonunuza yüklendikten sonra yeniden başlayacak cihazınız. Sonra güncelleme kısmına girip otadan yani telefon üzerinden inecek ios 10

Hocam değerli zamanınızı harcıyorum ancak lütfen cevap verin :(

Dropbox için olan linki tıkladığımda uygulama açılıyor ve "önizleme yapılamıyor" diyor. sonra yukarıda ok işareti var ios'taki paylaş butonu. uygulamada aç işareti sadece notlarda açabiliyor. diğer üç noktalı tuşta dropbox'uma kaydet diyor. :((((

yani o profile gelme sayfasına gelemiyorum.
    Hocam bir saniye resim atayım. Bakalım nerede yanlış yapıyoruz

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam.
    foruma resim atamıyorum. Pm den cebinizi yazın whatsapptan atayım

• Dh mobil de girişte sıkıntı oluyor. Reklam çıkıyor sürekli bir sonraki sayfaya zor geçiyor.
    AppStore da uygulama güncellemeleri çıkıyor güncelliyor tekrar çıkıyor.
    Bunlar için herhangibir çözüm yöntemi bilen varmı acaba

• Beta 2 hakkında kimsenin bir fikri yok mu arkadaşlar

Dropbox uygulamasından olmuyor hocam, ya uygulamayı silmek yada PC'den kendinize mail atmak lazım dosyayı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulasates

Dropbox uygulamasından olmuyor hocam, ya uygulamayı silmek yada PC'den kendinize mail atmak lazım dosyayı

Hallettim hocam sağolun. Yalnız iOS10 çok yavaş yine ellerine yüzlerine bulaştırmışlar.
  • Geçmiş zamanlara bakarsak beta 2 10-15 gün sonra anca gelir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.