Şimdi Ara

INVENTUS VS GAMEGARAJ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar game garajdan ya da inventustan bir hazır sistem alacağım inventustan yeni jugularis game garajda büyük iht ozellesitirlmis 5 serisi olur hangisi daha güvenilirdir satış sonrasi teknik destek hiz müşteri memnuniyeti falan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• inventus forumda en yüksek müşteri memnuniyetine sahip firmalardan biridir.

• xGlorfindel kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Inventus gerçekten kaliteli bir firma yıllardır birçok kez alışveriş yaptım bir sıkıntı olmadı

• TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetleri konusunda nasıllar telefonlar açılıyor mu biraz pahalı ama veridgime degsin en azından sıkıntı olduğunda magdur olmayayim itopya teknobiyotik cok sıkıntılymis

• bckn.dgn B kullanıcısına yanıt
    Seçenekler biraz az ve bir miktar fiyat farkı var fakat memnuniyet konusunda problem yaşamazsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: bckn.dgn

Müşteri hizmetleri konusunda nasıllar telefonlar açılıyor mu biraz pahalı ama veridgime degsin en azından sıkıntı olduğunda magdur olmayayim itopya teknobiyotik cok sıkıntılymis
    yani ben yıllar boyunca kendilerinden baya bir alışveriş yaptım ekran kartı psu anakart filan
    firmayı ayrıntılı tanımıyorum ama bir kere aldığım PSU dan ses geliyordu görüştüm kendileriyle iade alıp yenisini göndermişlerdi
    aynı şekilde aldığım ekran kartı 1.5 yıl sonra fanlarının biri çalışmamaya başladı onuda servise gönderdim ilgilendiler ana firmanın para iadesi yapmasını sağlamışlardı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.